Hangi Sebepler Erkeği Bir Başka Kadina Iter?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve reyhantuana tarafından 16 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : reyhantuana
  1. reyhantuana

reyhantuana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Bir Kitap Okumaya Başladim Adi öteki Kadinin Dayanilmaz Cazibesi.kitabin Başinda Bir Soru Var ;hangi Sebepler Erkeği Bir Başka Kadina Iter?bir Erkek Neden Bir Başka Kadinin Cazibe Alanina Girmeye Başlar?bunun önüne Geçilebirmi? Yorumlariniza...

2. 16 Temmuz 2007
  3. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni keşfetmiş heyecanı yitirmiştir ne yaparsan yap ona sürpriz değilsin alışkanlıkta var, eğer bunlara geçimsizliket girerse istediğin kadar çekici albenili ol gider, yok muhabbet iyise o alışkanlık tat alma hep devam ediyo
    ama şunuda bilmek lazım siz hala başkası için sürprizsiniz (erkeğin totosu boşuna kalkarda gider yani, kimi hem kendi yapar hemde sen yapınca kıskanırya onun için işte)

4. 16 Temmuz 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Geçimsizlik falan olabilirde bence erkeğin içinde varsa kendi kendini iter o..

6. 16 Temmuz 2007
  7. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende bu soruya degisik bir yanit versem olurmu?Neden sucu hep kendimizde ariyoruz acaba?ya bir evlilikte butun yuku ceken kadin,hele calisan kadinlar,hayati renksiz bir roman gibi okuyan biz kadinlariz aslinda ama nedense hayatina renk arayan hep erkekler oluyor,calisan,calismayan tum kadinlarin kaderi evde basliyor evde bitiyor,beyefendiler lutfederlerse ayda yilda bir gezmeye cikariyorlar,kendilerinin kahvehane keyifleri,e arada bir icki muhabbetleri,canlarinin her istedigini yapabilme gibi ozgurlukleride var,aslinda renk aramasi gereken kisiler biz kadinlariz ya,adamlarin yedikleri onunde yemedikleri arkasinda rahatliktan aziyorlar anlasaniza.

8. 16 Temmuz 2007
  9. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım o zaman kadının adı yok :KK66: bilmem anlatabildim mi

10. 16 Temmuz 2007
  11. ekin naz

ekin naz hayat 61 kenara beni Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten arkadaşımın yazdıklarına katılıyorum biz bayanlar her zaman ezilmeye mahkumuz

12. 16 Temmuz 2007
  13. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayir ezilmeye mahkum degiliz,kadin isterse herseyin ustesinden gelir...
    erkegi hangi faktor baska kadina iter,erkegin kendisi..
    kadin ne kadar iyi guzel olursa olsun yapan erkek yapiyor,ezilmeye mahkum olmamak icinde madem bu yolu sectin yolun acik olsun diyecegiz...

14. 16 Temmuz 2007
  15. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ıkınızede katılıyorum a.s

16. 16 Temmuz 2007
  17. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    pekı kadını erkekten sogutup dısarı ıten nedır ?? :KK43:

18. 16 Temmuz 2007
  19. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    En basta nedir biliyormusun,ilgisizlik,kabalik ve o kadini kolesi gibi gormeye baslamasi,kadini erkekten sogutan en buyuk nedenlerden birkaci bunlar,aslinda daha sayabilecegim o kadar cok sey varki,erkeklerin cogu evlendikten sonra kadini mal gibi gormeye basliyor,onlara gore kadinin ilgiye,sevgiye,sefkate ihtiyaci yok,ilgiyi sevgiyi hakeden tek varlik olarak kendilerini goruyorlar ve asiri kabalasiyorlar,kadin bir sure bu duruma karsi cikmayakendini ifade etmeye calisiyor ama karsisindaki yilmaz savaciyla basedemiyor ve sonucta ya kadin kendini birakiyor aman ne yaparsa yapsin diyor yada dayanamayip bosaniyor,kimileride kendine farkli ugraslar bulup avunmaya calisiyor,ama sonra ne oluyor biliyormusun?vayyy karim benimle ilgilenmiyor masallari basliyor ve aldatmayi hak goruyorlar kendilerinde,bahanelerinin coguda,karim benimle ilgilenmiyor olur genelde,aslinda evlilige ilk darbeyi atan hep onlar oluyor genelde ama bunu bir turlu kabul ettiremezsin,ya aslinda cok derin konu,konus konus bitmez ama istisnalardan bahsetmiyorum tabii,cok iyi,cok anlayisli erkeklerde var ve evliliklerini seker tadinda yurutuyorlar,keske cogunlukta bunlar gibi olsa ama maalesef azinlikta kaliyorlar,neyse insallah bizden sonraki nesiller boyle seker gibi olurlar.:1hug: