Hangi Sir Ağda Makinasını Tavsiye Edersiniz?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve desdomona tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

29 Aralık 2007
    Konu Sahibi : desdomona
  1. desdomona

desdomona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hangi sir ağda makinasını tavsiye edersiniz, ya da tavsiye eder misiniz?internette araştırma yaptım. vivol, epilla, angel gibi markalar gördüm. en ekonomik vivol 39tl. kullanananlar yorum yapabilir mi acaba?bikini bölgesi için kullanan var mı?

2. 2 Ocak 2008
  3. desdomona

desdomona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok mu hiç kullanan ya?yardım lütfen.

4. 2 Şubat 2008
  5. _perim_

_perim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    113
    ben vivol kartuş ağda setini aldım ama içinden çıkan kartuşlarında ağda bezininde kaliteli olmadığını söylüye bilirim.şöleki kartuş kalitesiz diye vi-vet aldım(daha önce kullanmıştım kaliteli olduğuna inanmıştım) onu bile çekmedi yanındaki bez.bende atletin birini parçalayıp çektim süper olduyerimseniben
    bikini bölgesine gelince dudak çevresine yapmaya cesaret edemedim ama üst bölgede kullanışlı.:eek:alt taraf içinde küçük başlıklı kartuşlar varmış onlardan alabilirsem o zaman denicem.geç bi cevap ama inş yardımcı olmuşumdur.

ayrıca kartuş sir ağda kullanmak çok avantajlı ortalık bulaşmadan işin bitiyo.erkenden bi fişe takman hiç sorun yaratmıyo ve süper oluyosunyerimseniben

6. 20 Şubat 2008
  7. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bende kartuşlu sir ağda alıyorum ama bir tasın içine sıcak su koyup kullanıyorum.Biraz zor oluyor ama oluyor.Bende bikini bölgesine kullanıyorum ama sakınclı diyorlar bilen varmı arkadaşlar.Kasık bölgesinde değilde çaşımırın içinde kalan yani alt tarafta iyi değil diyorlar.Ben yapıyorum birşey olmadı ama yinede sorayım dedim.Nette öle okudum.aranızda yapan varmı komple bikini bölgesini sir ağda yapan.????

8. 2 Mart 2008
  9. pxixn@r

pxixn@r Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba perim, ben de epillanın sir ağda makinesini aldım, denedim ama umduğum gibi olmadı... benim sormak istediğim her kartuş aynı boyutta mı..? yani elimdeki sir ağda makinesinin değil de başka markanın kartuşunu kullanabilir miyim..? eğer öyleyse en iyi marka hangisi..?

10. 4 Mart 2008
  11. mine81

mine81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2ytl lik kettle lara su koyup kaynatıp içine sir roll on tutarsan da oluo canım:)

12. 16 Mart 2008
  13. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kaça aldınız acaba?Ben 50 ye sordum da ev tipi ufak ısıtıcı?

14. 16 Mart 2008
  15. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hımm çok iyiymiş.Ben arkadaşa sordurdum.Eşi modern bir yerde berber.Sadece ısıtıcıdır.Pahalı geldi bana sen söyleyince.Nettende alışverişe pek güvenmiyorum ama bakayım...Saol canım.

16. 16 Mart 2008
  17. misslinguist

misslinguist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    manolya ben de aldım vivol seti ama ilk denemem çok kötüydü.dudak üstüne uygulamaya çalıştım.uzun bi süre elekrtikte beklettim ama bölgeye sürdüğümde sir çok az çıktı hatta çıkmadı gibi bişey.kartuşun üzerindeki dönmesi gereken yer tam dönmedi.Ben mi yapamadım bilmiyorum tekrar da denemedim.sen nasıl kullandın anlatırsan çok sevinirim.Bende bi kuaförde görerek aldım,onun markasını bilmiyosum ama çok kullanışlıydı,ben hiç yapamadım.nasıl yapılıyo bu yaaa :KK43:

18. 17 Mart 2008
  19. misslinguist

misslinguist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam teşekkür ederim ince rollonlardan bulayım ben o zaman