Hangi temizlik robotu? Deneyimlere ihtiyacım var.

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve YeniBahar tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : YeniBahar
  1. YeniBahar

YeniBahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar,

benim Fakir Kaiser elektrikli süpürgem var ama hiç mi hiç memnun değilim. kullanışsız. toz torbasız ama temizlemesi çok fena. içini temzilerken resmen tozla boğuıiuyorum ve nefret eder oldum. istediğim gibi çekmiyorda zaten. 3-4 ay evvel ihlastan gelip şu meşhur temizlik robotlarının tanıtımı yaptılar . güzeldi, hele de o darbeli süpürme aparatı hayran oldum valla. benim halıyı söktü resmen.

Ama emin olamıyorum. nette araştırıyorum, kimi çok memnun kimi hiç değil. parası çok fazla evet. borç harç bişey alıcam ama. taktım evdeki toz al al bitmiyo.

LÜTFEN DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞIN BANA YARDIMCI OLUN .
    SEVGİLER

2. 26 Kasım 2009
  3. YeniBahar

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar okuyup geçmeyelim lütfen. gerçekten önemli benim için. 4 yaşında bir oğlum ve doğmamış bir bebeğim var bıktım bu toz meselesinden. giriş katta oturuyorum. ne kadar temzilesemde gene toz var gene toz var. bilgisi duyumu veya deneyimi olan arkadaşlar lütfen paylaşsınm benimle. teşekkürler...

4. 26 Kasım 2009
  5. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canim benimde bozuldu supurgem ama su fitlreliydi benimkisi..Arastirirken hem buharla temizleyen hemde sulu supurge islevini goren bir model buldum su anda pahali geldi alamadim..Yine ayni supurgemden ismarladim 2 haftaya kadar gelicekmis...
    Senin su ihlasin dediginin fiyati ne kadardi ogrenebilirmiyim.?
    Tozlada ugrasmak istemiyorsan sulu olanlari tavsiye ederim..Cok farkediyor hele kucuk cocuklarinda varsa hiç dusunme derim ben...

6. 26 Kasım 2009
  7. cenikiz

cenikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de ihlasın temizlik robotu var. kesinlikle tavsiye ederim.evde toz namına bişey bırakmıyor.toz alma aparatı,koltuk arası aparatı..vs. var.suya çektiği için de temizlerken hiçbir problem yaşamıyorsun.içine koyduğun suya istediğin parfümü de koyabiliyorsun ve bu sayede evin içi mis gibi kokuyor.kesinlikle tavsiye ediyorum.

8. 27 Kasım 2009
  9. YeniBahar

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet çok pahallı, eşim ne der bilmiyorum. bu fikre yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum. kaydirigubbakcemile3 ama dedim ya fikir almadan kullananlardan, almak da istemiyorum. sonuçta kullanan kadınlar ve doğru yerde paylaşım bekliyorum dimi ama :enbuyukkk:
    sen hangi markayı kullanıyosun memnunmusun bari

10. 27 Kasım 2009
  11. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bende ihlasınki var annemde de libelle var
    bende annemin libellesini almıştım denemek için sonra gittim dijital diye ihlasınkini aldım :çok üzgünüm: şimdi libelle almadığıma çok pişmanım çünkü libelle daha güzel ve dijitalinide çıkardı şiddetle libelle tavsiye ederim

12. 27 Kasım 2009
  13. YeniBahar

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay cnm yaaaa, sitesine bakıyorum ama hiç bi tanıtımı yok. libelleden memnun olanda çok olmayanda. işte bu yüzden karar veremiyorum bunlara. peki ikisininde kullanımını bilen biri olarak libellenin sence nesi daha iyi. seni sıkmazsam cevaplarmısın. teşekkürler

14. 27 Kasım 2009
  15. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benimki Karcher'di...Yine aynisindan ismarladim..Aslinda gozum baska modelinde kaldi (su buharli olanlarda :KK43:(( )
    Ben 299 Euro ya ismarladim....5 yil garantisi ile birlikte bana 339 'a geldi maalesef .... fisfisfis fisfisfis

16. 27 Kasım 2009
  17. YeniBahar

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyyy evet evet bende nette araştırırken gördüm.tanıtımını izledim hayran kaldım ama ne kadardır hiç bilmiyorum baya pahallıdır. acaba gerçekten o kadar iyimi. buharıyla yapılmayan şey yok. benimde aklım onda kaldı. kullanan biri çıksada bahsetse keşke.

18. 27 Kasım 2009
  19. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım libelle daha hafif ve istersen halı yıkamalı alıyorsun istersen halı yıkamasız bence halı yıkamasız daha iyi ve libelle daha sağlam ama ihlasın parçaları çok dandik(plastik) malzemesi hemen kırılıyor benimkinin 3 yılda kırılmadığı parçası kalmadı birde parçasına 10 yıllık garantisi var çok sağlam demişlerdi:mymeka: sorum birtek bende değil komşumunda defalarca kırıldı hatta benden birkere kullanmalık parçasını bile aldı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.