Hangi testleri yaptırtmam gerek?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Arina tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Arina
  1. Arina

Arina ღღ Annesinin miniği ღღ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bora Bey,

Geçen sene Mayıs ayında istem dışı hamile kaldım ve hamile kaldığımı bilmediğim için ertesi gün hapı ve alkol kullanımım olmuştu. Daha sonra doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrendim, kalp atışları için gittiğimizde ise boş gebelik geçirdiğimi öğrendim. Daha sonra kürtaj oldum; fakat doktorum bunun ilk gebeliklerde her bayanın başına geleceğini söyledi. Ve herhangi bir testte yapmadı boş gebelik ile ilgili.

Bu sene yeniden hamile kalmak istiyorum; ama düzenli ve tüm kontrollerimi yaptırarak. Yeniden böyle birşey ile karşılaşmak istemiyorum( Tabii bu yine garanti olamaz ama...). Bu yüzden hangi testleri yaptırtmam gerek. Haziran - Temmuz gibi gebe kalmayı planlıyorum. Folik Asit için doktora gitmem şart mı? Ya da herhangi bir eczaneden alsam olur mu?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. 27 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Arina sana İzmir den çok iyi bir arkadaşımı önermek istiyorum. Op Dr Burak AĞCA, bunların hepsini onunla konuşmanı ve onun kontrolünde gebeliğe hazırlanmanı öneririm...

4. 27 Nisan 2010
  5. Arina

Arina ღღ Annesinin miniği ღღ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bora Bey,

İlginiz ve cevabınız için çok teeşkkür ederim. Burak Bey'i en kısa zamanda arayıp, randevu alacağım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.