Hangi tüp bebek merkezi?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar önümüzdeki ay tüp bebeğe başlıycam başarısız bir aşılamadan sonra.fakat hangi tüp bebek merkezini seçeceğim konusunda oldukça kararsızım.daha önce eurofertil ve jinemedde iki aşılama yaptırdım ama sanki bu iki merkezde sadece paraya baktılar gibi geldi yani ilgisizdiler.kafam çok karışık neolur yardımcı olun tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.istanbulda hangi merkez veya doktor?fisfisfis

2. 18 Mayıs 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 3 tedavımde sonuç malesef negatıf bende 4. cüyü denıycem ben amerıcan hastanesnı düşünüyorum orda dr.bülent urman var cok duydum o doktorun başarı oranları da yuksekmiş ben onu düşünüyorum bnde 2 ay sonra yenıden başlıoycam kımset hakknda hayırlısı olur umarım yınede aradtır tabı karar senın bol şans sana canım

4. 19 Mayıs 2008
  5. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Eger Anadolu yakasında yaşıyorsan ben Umut Tüp Bebek merkezini tavsiye ederim. Ben Gaziantep dışında bir merkez düşünsem bu Umut Tüp Bebek veya Ankara Genart olurdu sanırım. Geçen ay telefonla görüştüm. Söyledikleri fiyat da oldukça uygundu : $2000 +e2 tahlilleri. Allah yardımcın olsun

6. 19 Mayıs 2008
  7. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hayırlı sonuçlarla dönersin canım

ben başarısız 3 aşılama denemesinden sonra

medical parc bahçelievlerde ilk tüpbebek denememde hamile kalmayı başardım

ekipten ve özelliklede doktorumdan çok memnun kaldım git ve görüş derim

aklında soru işaretleri kalmasın merkez ve ekip içine sinmeli

dr.latif küpelioğlu ve dr . serkan oral

şuanda 12 haftalık hamileyim ve hala aynı dr kontrolündeyim kısmet olursa doğumda orda olacak......

8. 20 Mayıs 2008
  9. hamet6774

hamet6774 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun nese allah yardimcin olsun bende dün üye oldum benim derdim de ayni sayilirsorun bende kromozon anomalisi yer degistiriyolarmis yanilmiyosambenim ilki düsük ikincisi saglikli bi kizim var cok sükür sonrasi dörd düsük daha bende arastiriyorum daha önceden birbucuk yil önce tüpü düsündük vazgectik iki düsük daha yapinca yine gündeme aldik bu konuyu memorial akla yatkin gibi gözüküyo bilmiyom allah yardimcimiz olsun dogru yeri bulmak önemlison düsügü bir ay önce yaptim

10. 20 Mayıs 2008
  11. nges

nges Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

deryacım merhaba beni hatırlamışsındır

ben bu hafta adet olmayı bekliyorum 2.deneme için medical parkı seçmiştim

adetin 2-3.günü ilk randevu olacak transfer ortalama kaç gün sonra oluyordu unuttum

senin hamilelik nasıl canım .belirtiler başladımı nasıl gidiyor

ikizmiydi senin

12. 21 Mayıs 2008
  13. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba ben galiba doktorumun son tutumundan sonra yeni tüp bebek ve doktor arayışı içine girdim.Bu benim üçüncü denemem olacak ve artık daha fazla işimi şansa bırakmak istemiyorum.Elimden gelen ne varsa öncesinde yapmak istiyorum ve doktorumunda benimle aynı mantıkta olmasını istiyorum.Birde mümkünse embiryoya genetik test yapabilecek bi yer olmasını arzu ediyorum.Bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz BURSA DA bi yer ve doktor varsa lütfen bana bilgi verin ne olur kafam çok karıştı bu konuda

14. 21 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

16. 21 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

teşekkürler cevabın için.umut tüp bebek merkezinden bir randevu aldım.duyulmamış bir yerya doktorda öyle onun için biraz tedirginim açıkçası.kısmet artık ya

18. 9 Haziran 2008
  19. aysabar

aysabar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konu ile ilgili bigi veren arkadaşlara teşekkürler