hangi tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve zubeyde24 tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zubeyde24
  1. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar ilk önce size durumumdan bahsedeyim 8 aylık evliyim eşimde hem azospermi hemde varikosel var tek çözüm tüp bebek olduğu için bu hafta sonu 4merkezlede görüşmeye gideceğim memorial,alman hastenesi,bahçeci kliniği ve istanbul tüp bebek merkezi internetten araştırdım bu 4 yer için olumlu sonuçlar yazıyor ama ben karar veremedim bir an çnce verip başlamam gerekiyo çünkü eşimin son sperm analizinde 2-3 adet bulunmuştu bu yeterli dedi doktor bir an önce karar verin belki bir sonraki sperm analizinde bulunmaz tese uygulamak zorunda kalırız dedi gerçi ben bütün duyduğum kürleri macunları yaptırdım yedirip içiriyorum ama umarım bi faydasını görürüzde tese yapılmaz en azından bana yardımcı olur musunuz hangisini seçmeliyim hangisinde yaptırmalıyım

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  2. 25 Şubat 2010
  3. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    Benim eşimde de sayı az ve hareket sorunu var. Biz mart ayında ilk tedaviye başlayacağız. Haftasonu ıstanbulda Umut Tüp Bebek, Brüksel ve Memorial ile görüşeceğiz. Görüşmelere göre karar vereceğiz. Ben de uzun süredir kafamı çok meşgul ettim, hangi merkez diyerek.Baştan her merkezin pozitif ve negatif her iki sonucu da içeren tedaviler uyguladığını kabul etmek lazım.Ama tercihinizi yaparken size tavsiyem, erkek infertilitesin konusundaki başarılarına ağırlık verin.Ben bunları yazıyorum ama belki ben de en doğru merkezi tercih edemeyeceğim ama elimden geleni yapacağım.Buradan erkek infertilitesi olan arkadaşlar keşke ayrı bir başlıkta tedavi merkezlerini ve tecrübelerini ifade etse.Umarım en kısa sürede gebe kalırız.Sevgiler.

4. 26 Şubat 2010
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bahçeci derim

6. 26 Şubat 2010
  7. elam8080

elam8080 Guest

arkdaşım öncelikle merhaba benim eşimde de aynı sorun var şuana kadar hiç bi tedavi yapmadık ama sonuç olarak ya aşılama ya tüp bebek denememiz gerekiyor biizmde ama bir türlü hem maddi hemde manevi olarak ne yapcağımıza nereye başvuracağımıza karar veremedik sen bu saydığın merkezlerle görüşmeleini daha sonra bizlere aktarabilirmisin en azında ücret tutarlarını yada olumlu olumsuz hangisininde karar kıldığını açıklarsan ona göre ne yapacağıma karar verebilirim belki. umarım görüşmelerin olumlu geçer ve sadece aşılamayla bebek sahibi olabilrisin allah hepimize nasip etsin inşallah.

8. 26 Şubat 2010
  9. elvinnaz

elvinnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende istanbulda yaşıyorum ve malesef eşimde sperm sayısı çok düşük hormonsal sorun vs vs normal yolla çocuk sahibi olamayacağız tüp bebek merkezlerini araştırıyorum fiyat konusunda bilg olan varmı? en uygun hangisi olur bilemiyorum tecrübeli olanlar paylaşırsa çok sevinirz

10. 26 Şubat 2010
  11. elam8080

elam8080 Guest

bahçeçiyle ilgili deneyimin oldumu anlatırmısın tavsiye sebelerini...

12. 26 Şubat 2010
  13. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    şöyle diyebilirim ben tüp bebek hemşiresiyim canım ve bu tercihler arasından başarı oranları daha yüksek olan bahçeci kliniğinde dr. bahçeci
    Türkiye de ilk tüp bebeği getirenlerden biri ve tecrübeleri tartışılmaz.
    Umarım senin için de iyi olur...

14. 26 Şubat 2010
  15. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende brüksel tüp bebek ve bahçeci kliniğini tavsiye ederim bizimde spermlerde sorunumuz var ama çok önemli ve büyük bi sorun değil biz şuan brükselde tedavideyiz bi danış derim

16. 26 Şubat 2010
  17. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
    ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
    bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
    bimer@basbakanlik.gov.tr
    BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
    cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
    cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
    ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
    fsahin@fatmasahin.net
    fsahin@akparti.org.tr
    Gazeteler:
    turkan.yılmazer@aksam.com.tr
    mersan@hurriyet.com.tr
    aarman@hurriyet.com.tr
    aaydogan@milliyet.com.tr
    agorgun@milliyet.com.tr
    yasemin.altan@posta.com.tr
    mmutlu@gazetevatan.com

18. 2 Mart 2010
  19. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben cumartesi günü istanbul tüp bebek merkezinde aret bey ile görüştüm bana net bişi söylemedi şans olarakta 28 tane tahlil verdi bunları yaptır rahim filmi çektir dedi birde ben yaklaşık 1 saat bekledim hiç bir hasta gelmedi tuhaf geldi perşembe günüde bahçeci ile görüşmem var artık karar vermem gerekiyo birde bu arada kızlar 41 defa MERYEM suresini okumamızın faydası varmış bilginiz olsun her kim okumuş yada okutmuşsa hamile kalmış allahım bizim dualarımızıda kabul etsin en kısa zamanda hamile kalırız inşallah fiyat olarakta hemen hemen hepsi aynı 500 tl falan fark ediyor merkezler arasında bana 1900€ tüp bebek 2000 tl ye yakın ilaçlar tutar dedi birde belki eşime tese yapılabilir miş o da 1500 tl bu arada bana verdiği tahliller 1000 tl yi buluyo artı bide 350 tl rahim filmi tutuyo hakkımızda hayırlısı artık