Hangı tüp bebek merkezınden memnun kaldınız

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve belinay84 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : belinay84
  1. belinay84

belinay84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar tecrubelerinizle beni bilgilendirin lutfen gittiginiz memnun kaldiginiz bir hastane varmi lutfen yazsin bilgisi olanlar ben almanyada yasiyorum ve her sene turkiyeye gidemiyorum senden cok kaybim oluyo burdada yapmiyolar tedavisi yok burda mecburen turkiyede olucak 2 sene once mayada yapdim olmadi orasi berbatti simdi daha ozenli bir hastane ariyorum cunki zaman benim icin onemli bilgisi olan gittigi yerden memnun kaln varsa yazin lutfen

2. 13 Şubat 2010
  3. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bahceci ve Umut u tavsiye ederim

4. 13 Şubat 2010
  5. belinay84

belinay84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerde bu hastaneler denyen varmi denedinmi yani ayrica cevabin icin tsk

6. 13 Şubat 2010
  7. Utkumm

Utkumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Memorial de Hale Hanımla epey görüştük ama bize mesafe olarak cok uzak oldugundan ben gebze ASM'de Aydın ARICI ile tedavime basladım, Hale hanım dah ayrıntılı konusmustu, muane ve tetkikler daha doyurucuydu ama Aydın Beyin tecrübesi daha çok

8. 13 Şubat 2010
  9. belinay84

belinay84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben napicam taaa almanyadan gidicem arastirma yapiyorum bugun kanal d de program yapan aytug kolonkaya ile gorusdumve bna bosa gelmeyin dedi bizimkisi azospermi denilen bir hatlik ve hic sperm yok ama yinede gelin deneyelim dedi 2 sene once mayada yapdirmisdim orda buldular ama bu neden ole dedi cok canim SIKILDI sanirim bizde hic umut yok bu uyzden cok arastiriyorum ama sonuclar sifir

10. 13 Şubat 2010
  11. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba belinay,
    bizimde eşimden kaynaklı idi problemimiz.çidere üye oldum.yıllık 1kerelik 150 tl.ben avrupa yakasında oturduğum için bana yakın olan ve özellikle erkek kaynaklı sorunlarda başarı oranını duyduğum memorialabaşvurdum.ilk muayenemi ücretsiz yaptılar.çider sayesinde.sonra tahlil istediler 21 ocakta tedavime başladım.
    sizinde erkek sorunlu ise öce bi araştır.gezip görme şansın olmadığı için telefon aç.
    tedavim sırasında 2 tane almanyadan gelen gurbetçi aile ile tanıştım.iki ailedede aynı sorun varmış ve hep birlikte buraya gelip bi ev kiralamışlar ve aynı hastanede tedavi görmeye başlamışlardı.
    istanbulda araştırmalarımda iyi olduğunu ve başarı oranının yüksek olduğunu duyduğum
    alman,bahçeçik,umut,amerikan ve memorial var.bide anadolu sağlıkda iyiymiş diye duydum.
    son karar sizin.
    allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

12. 13 Şubat 2010
  13. bafo

bafo gonenpazari.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benımde erkek ınf.amerıkanda yaptık cok memnun kaldık sımdı sonuc beklıoruz:Saruboceq:
    bulent urmanı arastır cok ıyıdır

14. 13 Şubat 2010
  15. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Belinay tedaviye gelmeden once esine bakim yap. Mutlaka 3 ay keciboynuzu kuru ve havuc suyu icir hergun. Badem ceviz findik yesin. Spor yapsin. Mutlaka fark ediyor.
    Birde Kaan Aydos var onunla mutlaka mailles uroloji profosoru kendisi. Esinin tahlil sonuclarini yolla ne yapmasi gerektigini soyluyor.
    Ondan sonra tedaviye baslayin. Tese ameliyatini yapacak dr cok onemli Umut un urologu cok iyi benim esimede tese yapti ve sperm aldi ve dollendi. ( Emre Bakircioglu )
    Yani ekibin cok iyi olmasi sart Embryologu yabana atmayin sadece dr degil onemli olan!!!!

16. 15 Şubat 2010
  17. pozitivist

pozitivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Americanı önermiyorum. Bahçeci iyi doktor ama şimdi artık Alman hastahanesinin teknoloji ve tam teşekküllü hastahanesi imkanına sahip değiller. Memorial da Dr. Semra Kahraman ile ön görüşme yapmıştım. Beni çok etkiledi. Henüz yeni bir deneme için karar vermedim ama Memorial ı çok iyi incele American dan uzak dur derim.

18. 15 Şubat 2010
  19. meldayel

meldayel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umut tüp bebek merkezi doktor süleyman bey ve emre bey başka bir doktor siz ancak donasyon ile çocuk sahibi olabilirsiniz derken ve eşimle ayrılma derecesine gelmişken umut tüp bebek merkezi bizi tekrardan hayata döndürdü şuan hamileyim