hangi üniversiteyi seçmeliyim(sabancı ytü yeditepe marmara)

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve aybismm tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aybismm
  1. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar hangi üniversiteyi seçeceğime karra veremiyorum.hayalim hep sabancıydı ama derslerin ingilizce olması ve şehirden çok uzakta olması benim gözümde bir eksi olarak duruyor.sosyal bir yaşamım olmayacak istanbulda olmama rağmen.öte yandan zaten her zaman dışarıda gezecekte değilim hafta sonları yeter bana.ama ya yıldız teknik evime yakın güzel bir kampüs eğitimi iyi....
    şimdi birde yeditepeyi söylüyorlar bana :s
    bana okullar hakkında genel duyumlarınızı aktarabilir misiniz? olumlu olumsuz yanlarını birlikte yazıp konuşalım istedim.umarım bana yardım edersiniz:)
    bu arada eşit ağırlık öğrencisiyim ve siyaset bilimi vb. istiyorum:kedi:buyrunnnnnnnnn

YENı EKLENMıŞTıR:bir saniye bir saniyee.... bilkent ve koç sabancıdan iyi miii??? çünkü insanların genel sıralamalarında bilkent,koç,sabancı.... diye gidiyor.bilkentte yarı burslu okuyabilecekken sabancıda niye okuyorum o zaman :S ama ben hep sabancı istemiştimmm

Son düzenleme: 18 Temmuz 2009
  2. 12 Temmuz 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben ytü de okudum..eğer taşınmadıysa siyasetle ilgili bölüm beşiktaşta olmalı çünkü bütün kampüsün davutpaşaya taşınma durumu vardır.azar azar geliyordu.hazırlığı davutpaşada okursun..güzel bir yer.yeşillik ve hazırlık binası harikaaaaaaa..ama sosyal hayat pek olmuyor orada.boş dersinde gidebileceğin bir yer yok ama beşiktaş öyle değil.boş dersin oldumu beşiktaşa in.binalarıda eski olduğu için nostaljik ama bir kampüs için bence küçük..zaten tüm sosyal faaliyetler beşiktaşta idi.ben 2005 de mezun oldum.şimdiki durum nedir bilmiyorum ama güzel bir üniv

4. 12 Temmuz 2009
  5. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yeditepeyi asla tavsiye etmem cnm...sabancı üniv bence çok güzel hem derslerin ingilizce olması lazım bu devirde çünkü türkçe bölümlerin pek geçerliliği kalmadı hele hele siyaset iibf gibi bölümler için..
    ayrıca marmarada iyi bir okul...yıldız hakkında yorum yapamıycam yıldız teknik iyi bir okul ama iibf ve siyaset için ne derece iyidir bilemem ama mühendislik için tabiki de güzel bir okul..

6. 12 Temmuz 2009
  7. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sabancı.ingilizceden kacma,aksine pesinden kos.sonra da belki marmara.digerleri bos

8. 12 Temmuz 2009
  9. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederimkaydirigubbakcemile2 önümdeki 2-3 hafta bol bol düşüneceğim gerçi ben össye çalışmadan önce düşünmeye başlamıştım amaşakkıdı

10. 12 Temmuz 2009
  11. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aferin sana en dogrusunu yapmıssınkaydirigubbakcemile5

12. 12 Temmuz 2009
  13. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Burslu da olsa özel üni secme hayatım...doğru yol devlet üniveritesi

14. 12 Temmuz 2009
  15. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana katılmıyorum özel üniversitelerin egitimi daha iyi oluyor ve iş garantisi oluyor.bilkent olsa koc olsa gitmezmiydin ben kosa kosa giderim:eek:

16. 12 Temmuz 2009
  17. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yalnız kibele190 kan gruplarımız bile aynı izmirde okuyoruz bitek bölümler farklıvereliniortak

18. 12 Temmuz 2009
  19. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    ben olsam Marmara derdım..özel unileri secmezdim..