Hangimiz hakediyoruz bunları?..

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve gamze_3517 tarafından 8 Haziran 2007 başlatılmıştır.

8 Haziran 2007
    Konu Sahibi : gamze_3517
  1. gamze_3517

gamze_3517 Guest

[youtube]VVhigRy9sQ8[/youtube]
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 8 Haziran 2007
  3. nrsnkma39

nrsnkma39 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Çok sağol,ne yapmalı,nasıl yapmalı,KURTULMALI.Kİmse kum torbası olmamalı,allak,bullak oldum.Şiddet hakedilmez,haketti kelimesini duymak istemiyorum.Kadınlar,çocuklar şiddet canavarından korunmalı.senağlama:1no2::1no2:benneyaptımkiÇok üzgünüm çoook:Roflol:senağlama:1no2:

4. 9 Haziran 2007
  5. gamze_3517

gamze_3517 Guest

sadece izliyormuyuz arkadaşlar..hiç kimse tepkili değilmi kadına şiddete..

6. 9 Haziran 2007
  7. krizantem11

krizantem11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yakın çevrende tanık olmayınca bu tür tablolara gerçekliğini idrak etmekte zorlanıyorsun. Nasıl olabilir diyorsun ama ne yazık ki hepsi gerçek işte.
    Bazı kadınlarımız her an bu gerçekle yüz yüze yaşıyor. İnsan sıfatına layık olamayan kimileri, onlara bunu yaşatma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar çünkü. :1no2::1no2:

8. 17 Haziran 2007
  9. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bırak kadına yapılan şiddete tepki göstremek ben okulun bahçesindeki sınıf öğretmeninin 2. sınıf öğrencilerini beden dersinde dövmesine tepki gösterdim,müdür olsun,müdür yardımcısı olsun tepki göstermediler,ilçe milli eğitime gidiyorsun,haklısınız hocahanımmmmmmm diyorlar,polise gidiyorsun,bu muydu şikayetiniz diye şaşırıyorlar:sm_confused:statü sahibi olanlar tepkili ya da sorumluluğunun farkında mı:uhm:bunu da sorgulamak gerek,ya da bırak sorgulamayı onları bilinçlendirmek ve eğitmek gerek,ancak 70 inde değil de 7 sinde.şutarafagitti

10. 18 Haziran 2007
  11. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    insanlığa yakışmayan bu görüntüleri izlerken utandım bir okadarda üzüldüm.Kadınlarımızı döverek,şidtete başvurarak zavallı haline getirenler, bence daha da zavallı.Kendi küçülmüş kişiliklerini; elleri altında ki aciz kalmış bayanlara vurarak,bedenen zarar vererek yükseltmeye çalışıyorlar. Bence bunu yaparken dahada acizleşiyorlar.
    Çocuk ve kadınları döven ve bedenen zarar vererek egolarını tatmin etmeye çalışan insan bozuntularını şiddetle kınıyorum onlar kişiliksiz ve daha zavallı bence...:kızgın::eek:klava: