hangisi daha çabuk uzatur???

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve ebru92 tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ebru92
  1. ebru92

ebru92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarımda çok kırık vardı.bugün kuaföre gittim kırıkları aldırıym diye.adama sadece uçlarından kırıkları al dedim.ama adam o kadar kesti ki göğüslerimin altında olan saçlarım şimdi omzumun biraz altında sadece.çok sinirlerim bozuldu.saçlarımı aylardır uzatmaya çalışıyodum bi de :KK43: şimdi hemen saçlarımı uzatmak istiyorum.onun için de şampuanıma sarımsak ya da çam terebentin yağı karıştırıp kullanmayı düşünüyorum.ama hangisini kullansam kararsız kaldım.sizce hangisi daha çabuk uzatur???ya da ikisini birden koyarsam yine etkisi olur mu???

2. 25 Ağustos 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım dax supergo diye vazelin şeklinde bi krem var..çok ii geliyo kırıklara saçı parlatıyo ve hızlı uzatıyo..ayrıca zeytinyağıda uzamasına yardımcı oluyo...sarımsağında ii geldiğini duydum canım ama hangisi işini görür bilemicem

4. 25 Ağustos 2010
  5. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    ahh bu kuaförler 2 cm i hep 5 cm yapıyolar :kızgın:canım çamtrebntnn uzatma etkisi yok saçı güçlendiriyo . sarımsakta dmkülmeyi engelliyo . gerçi bnde tam tersi bi etki yaptı ama kişiden kişiye değişiyor . sarımsağı o şekilde kullanıp saçının uzadığını syleyen arkadaşlar var onu dene istesrsen yda sinemakili kürü yapabilirsin

6. 25 Ağustos 2010
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sarımsak kesinlikle. çam terebentin saçı kurutur.

8. 25 Ağustos 2010
  9. ebru92

ebru92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ya.adam bi de utanmadan uçları çok incelmişti o yüzden 3 parmak aldım diyo.nasıl bi 3 parmaksa o öyle????

10. 25 Ağustos 2010
  11. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım ya gülimmi ağlimmi anlamadım geçen aynısı bana oldu uçlarından dedim baktım nerdeyse erkeğe dönüşmüşüm:KK70:D
    sana sormuşmu peki saçların çok incelmişti 3 parmak alimmi die

12. 25 Ağustos 2010
  13. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    108
    saçların çabuk uzması için bir sürü yöntem canım yapabileceğin en iyi yöntemi dene derim öyle saçına bi kaç şeyi birdende denemeni tavsiye etmem saç sapıtıyo:KK1: sonra hiç uzamaz oluyo gibi geliyo bana en güzl uzaması için uzatan yağları karıştır birbirine hem kırıklarada birebir hemde uzamasına yardımcı olur şampuanda cok önemli saçın ihtiyacı olan vitemin ve besinler yönünden etkili olan bi şampuan kullan derim , ben şampuan olarak bioblas kullanıyorum ve cok faydasını gördüm uzaması için HC nin saç bakım yağını kullanıyorum her yıkamadan önce kullanıyorum mutlaka, haftada 1 de sinemkili kürü yapmaya çalışıyorum okadar kolay gelsin canım seç birini yapmaya basla a.s.:enbuyukkk:

14. 26 Ağustos 2010
  15. janisjoplin

janisjoplin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sinemakinden başla bence 1.5ayda faydasını görürsün işe yaradığını söyleyenler var forumda =)