hangisi daha iyi ?sinan beksaç mı lütfü önderoğlu mu

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ecesem tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ecesem
  1. ecesem

ecesem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar... kan pıhtılaşması nedeni ile düşük yaptım 2 kez..doktor seçimi konusunda çok kararsızım.. sinan beksaçlada lütfü önderoğluyda görüştüm..ama hangisiyle yola devam etmem konusunda karar veremiyorum.. biri diğerinin tedavi şeklini asla kabuletmiyor... sizce doğru olan hangisi...deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

2. 18 Şubat 2009
  3. lena_naz

lena_naz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb ecesem
    ne yaptın doktorunu seçebildin mi?
    Bendede kan pıhtılaşması hastalığı var ve bu yüzden doğum yapmam yasak.senağlama
    İyi bir doktor bulup gerekli tedaviler neler onları araştırıyorumCADIARZU
    Eğer çözüm bulduysan bilği verirmisin.fisfisfis
    Bende netten araştırdım Dr.Lütfü önderoğluna gitmek istiyorum.

4. 18 Şubat 2009
  5. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah yardım etsin dilerim tez zamnada kararını verirsin ve doğru olan dru ve tedavi yöntemini bulursun

6. 11 Mart 2011
  7. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap yazacak yok muu ?

8. 20 Ağustos 2011
  9. Renknaz

Renknaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Prof. Dr. Sinan Beksaç a gidecekler için söylüyorum, Acil durumda doktora asla ulaşamadım. Zaten kendisi de herhangi bir telefon falan vermemişti. Acil durum olunca acile geleceksin Oradan beni arayacaklar demişti. Acil serviste 3 saat bekledim, Sürekli kanamam olduğu halde(düşük yapmak üzereydim) Her gelen hala hikayemi soruyordu, rezaletti. Hocayı da aramadılar, Ben de asistanların muayene etmesine izin vermeden hastaneden ayrıldım.
    Ayrıca hoca ultrasonda kalp atışlarını duyuyormusunuz çok zayıf daha, diye yanındaki asistanlara baktırmıştı. Oysa gittiğim 2. doktor boş gebelik kesesi olduğunu bunun kesinlikle düşükle sonuçlanacağını söylemişti.Nitekim öyle oldu. Benim böyle olumsuz bir anım oldu. O yüzden Prof. lardan uzak duruyorum.

10. 12 Ocak 2012
  11. katya06

katya06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa arkadaşlar bende çok kararsızım, Sinan beye henüz hiç gitmedim Lütfi beye 1 kez muayene oldum, birbirlerinin tedavi yöntemlerini kabul etmmeleri kafamı karıştırdı,bir sorunun kaç tane çözüm yolu vardırki? hangisi doğru yöntemi kullanıyor nereden bilelim. ? Acil durumda dr. una ulaşamamkta çok kötü bir durum.Kafam iyice karıştı !!!!!!!!!

12. 12 Ocak 2012
  13. katya06

katya06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen her 2 dr. lada yaşadıkları deneyimleri birileri paylaşsın bizimle, çok ihtiyacım var.:KK43:(

umranblk bunu beğendi.
  14. 4 Şubat 2012
  15. lamis

lamis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum ve çocuk sahibi olmak istiyorum banada prof.dr.sinan beksaç'ı önerdiler bende doktor araştırıyorum ve benim gibi rahatsızlığı olupda çocuk sahibi olmuş arkadaşlar varsa beni lütfen bilgilendirsin hangi aşamalardan geçeceğimi bilmek istiyorum......

16. 7 Şubat 2012
  17. efe06

efe06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2. gebeliğim 26 haftalıkken tansiyon yüksekliği nedeniyle sezeryanla doğum yaptım bebeğim 10 gün yaşadı. daha sonra sinan beksaca gittim dosyamı verdim ve hoca 5 dk. içinde başımdan geçenleri sebebleriyle anlattı. tahlil istedikten sonra kanda gebelik esnasında pıhtılaşma oluştuğunu söyledi ve diyet+aspirin+clexsane 0,2 iğne tedavisi başladı ve son gebeliğim 36. haftaya kadar geldi. bebeğim doğdu ama kalb rahatsızlığı olduğunu öğrendik ve 2,5 yaşında öldü. sinan hoca bu olayın tesadüf olduğunu söyledi. sinan hoca riskli gebelik + pıhtılaşma bozukluğu konulanıda iyi ama her hastaya 4-5 dk. ayırıyor.
    sıkıntı olup acil üzerinden doğum haneye gelirsen (başıma geldi biliyorum) hoca yurtdışındada olsa ulaşıp bilgi veriyorlar.benim anlamadığım konu şu 2 tane prof. hastalığın tanısı belli ama tedavi yöntemleri farklı. kafamız karışıyor. ben prof.özgür deren ede gittim onun tedavi şekli daha başka. biz ne yaparsak yapalım ALLAH ın dediği olur. Sebebine koşturacağız ama DUAmızı edeceğiz. Herkesin gönlüne göre versin RABBİM.

18. 4 Eylül 2014
  19. umranblk

umranblk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aradan baya zaman geçmiş ama ayni sorun bendede var sinan peksaca başladım blksirden gidiyorum neler yasadiniz olumlu sonuçlar alabildinizmi paylasirmisiniz tecrubelerinizi.