HANIMLAR el emeği göz nuru elişlerimizi nasıl deqerlendirebiliriz

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve ErGiNSeNa tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ErGiNSeNa
  1. ErGiNSeNa

ErGiNSeNa Umuda yolculuk.. Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    slm hanımlar bizler marifetli ev hanımları olarak emek verdiqimiz özene bezene yaptıqımız güzel ve kaliteli elişlerimizi hep deqerlendirmek istemişizdir bu topiqi açarak birbirimizle yardımlaşıp madi açıdan aile bütçemize katkıda bulunabileceqimizi düşündüm ben ist de yaşıyorum ve kurdele nakışı yapıyorum başka şeylerde var yaptıqım siz neler yapıyorsunuz ve bunları nerelerde deqerlendirip bütçemize katkı saqlayabiliriz :hulya:

2. 20 Mayıs 2010
  3. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    günaydın kızlar anlaşılan kimse yaptıklarını deqerlendirmek istemiyor sayfaya giren arkadaşlar yorum yapmadan çıkmayalım lütfen yorum yapmazsak alternatifte üretemeyiz

4. 20 Mayıs 2010
  5. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.475
    Ödül Puanları:
    238
    hımmm güzel bir başlık olmuş... ben de evde şal dantel ve iğne oyası yapıp satıyorum.. şu an kurdela nakışına merak saldım onu da öğreneceğim inşallah...

6. 20 Mayıs 2010
  7. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    bende makina nakışı bohça seccade yapıp satıyorum.birde makrameyle uğraşmayı çokseviyorum...

8. 21 Mayıs 2010
  9. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Bu konu için bir iki yıl önce başlık açmıştık haftalarca yazıştık sonra bir arkadaşımız eşinin ücretsiz site yapabileceğini bizim de ürünlerimizi orada satabileceğimizi söyledi herkes hazırlık yaptı ürünlerin fotoğrafları çekildi açıklamalar yapıldı sitede yayımlanmaya başladı, sürekli uyarı alıyorduk ürünler yeterli sayıda olmadığı için..bu bir kaç ay sürdü değil satış yapmak benzeri bir söz bile duyamadık.... bir gün hepimizin ürünlerinin silindiğini gördük siteye yeni düzenleme gelmişti tekrardan yüklememiz gerekiyormuş vs, bir çoğumuzu da küstürdü bu olay ve tekrar ürün eklemedik halen site duruyormu bilmiyorum ama pazar olmadan bu tip işler zor arkadaşlar hazır pazarınız olmalı, neler düşünüldü bir dükkan kiralamak isteyenler oldu herkesin adına orada sergilensin dendi bir sürü fikir atıldı ortaya ama malesef ki çıkış yolu bulamadık...
    mesela benim önceden el işi üzerine dükkanım vardı o zaman ne takı ne kurdele nakışında siparişlere yetişemiyordum ama kapatmak zorunda kaldım evde oturmaktan da köreldim çevre yok bir şey yok...

10. 21 Mayıs 2010
  11. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    üzücü bir durum okadar emek boşa gitmiş biz o kadar uzun boylu olmasada farklı şeyler yapabiliriz mesela çeyiz maqazaları var bu tür yerler tesbit edip birbirimize önerebiliriz

12. 21 Mayıs 2010
  13. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    hmm makina nakışı ve makrame.. bir dönem bende makina nakışı kursuna gitmiştim 18 yıl önce falandı çok şeyşer yaptım ama şimdi pek ilgimi çekmiyor açıkçası kurdele nakışı çok daha popüler bence mekramede yaptım okul yıllarında ama halen varmı bunları kullananlarbilmiyorumkismile

14. 21 Mayıs 2010
  15. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    bende şal yapıyorum arada iqne oyasıda yapıyorum ama inan en keyiflisi kurdela nakışı kesinlikle öqrenmelisin ayrıca deqerlendirmek istersen kurdela nakışı havluları çok güzel satılıyor gerçekten mükemmel oluyor ben hiç vakit kaybetme derim a.s

16. 21 Mayıs 2010
  17. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.475
    Ödül Puanları:
    238
    sağol canım ama kursa gitmeden biraz zor olacak... netten bir kaç video indirdim... malzemelerimi bulur bulmaz hemen başlamayı düşünüyorum... evde tek başıma yapabildiğim kadar artık...

18. 21 Mayıs 2010
  19. ErGiNSeNa

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    Canım yurtdışındasın sanırım kursa gitme imkanın bunun içinmi yok yoqsa çocuklarmı küçük ben olabildiqim kadar sana yardımcı olurum opuyorumnanaktan