hanımlar eşinize istediğiniz şeyleri nasıl aldırırsınız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve summerarabian tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : summerarabian
  1. summerarabian

summerarabian İdilim güzel bebeğim. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu konularda çok acemiyim henüz yeni evliyim ama eşim henüz bi gün bile elinde bi hediye ile gelmedi acaba o neden bu kadar çekiniyo.küçücük bişi bile mutlu etmeye yeter beni ama göremiyorum hiç.peki siz bunu nasıl başarıyorsunuz onu kırmadan üzmeden istediklerinizi nasıl elde ediyorsunuz.ya bi çiçek bile olur ben mutlu olması için neler neler yapıyorum ama ondan göremiyorum.herşey iyi güsel adamın bir tek bu yönü zayıf.:çok üzgünüm:

2. 27 Temmuz 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh ah yeni evlisin tadını kaçırmak istemem tatlım ama O sevgilisine eşine tatlı sürprizler hazırlayan,O Romantik erkekler birtek filmlerde oluyor.CADIARZU
    Alışırsın zamanla.benneyaptımki
    Beceriksizler...:mymeka:
    Bizdeki ruh onlarda olsa onlar erkek olmazdı ki zaten...:bbo:

4. 27 Temmuz 2008
  5. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bence ilk basta erkegin bunu kendisi akil etmesi lazim.Mesela ben görücü usulu evlendim,yani esimle tanisirken ikinci disari cikisimizda bana hemen bir karanfil almis getirmisti.Nisanliykende ayniydi,evlendik yine ayni.10 senedir Cicekleri buketleri hic eksik olmadi.Özel günlerimi de hic kacirmadi,hediyesini hep aldi.
    Ama ben baska büyük birsey almasini istiyorsam,ona cilve yaparak,ona cok güzel seyler söyleyerek aldiriyorum.

6. 27 Temmuz 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    doğrudan isterim bana bir şey almasını istiyorsam, sağolsun düşüncelidir de alır ama bezen düşünemeyebiliyorlar.

8. 27 Temmuz 2008
  9. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Hediyeleşmek kalpleri yumuşatır;gönülleri tazeler bunu bildiğimiz için birbirimize sık sık hediye almayı ad haline getirdik;bilhassa özel günlere sıkıştırmıyoruz;hatta ticari tuzaklarla süslenmiş;tüketim çlgınlığı furyasını genişletmek için tertiplenen;aslen bizim olmayan o günlerde daha titiz davranıyor;niyetlerimizi belli ediyoruz..
    Eşcağzım hakikaten bu konuda Rabbımın bana bir armağanı;düşünüyor;kalbinden geliyor;onun ben düşünerek aldığı yahut hazırladığı herşey beni son derece mutlu ediyor;ondan gelen bir iğne bile sevinci kafi..Çünkü biliyoruz ki;eşler birbirine Allah'ın emanetidir..Birbirimizi mutlu etmek;bakışlarımızla dahi huzur vermek ne kadar lezzetli..
    Ama şunu bilelim ki;hediye diye tutturmak anlamsız olur ve zorlama hediye nin de bir değeri olmaz diye düşünüyorum...
    Eşime su bile vermek bana haz veriyor;aynı şekilde onun elimi tutması;gözlerime bakması;saçımı okşaması..
    Bunlara odaklanın inşaallah hediye de olur..Gönülden gelerek..
    SOnsuz mutluluklar..

10. 27 Temmuz 2008
  11. kızlar bende bu konudan cok cekiyorum eşimin eli çok sıkı....
    abd gelirdi öyle bi hediye falanda olmazdı..bi parfüm..bide foto makinası onuda bendemiştimde ondan olsa
    gerek..hani abd yok diyelim..türkiyedemi bitti..giyinmeyi ve takı takmayı ne kadar sevdiğimi bilir..bi takı bi kıyafet almadı. bari elime var parada ben alayım oda yok..ben her geldiğinde hediye yağmuruna tuturdım..
    ne bileyim etrafımda cömert erkeleri görüyorum çok imreniyorum...bi şey istesemde hiö almak istemiyor..masraf diyor..o masraf bu masraf ..neyse okulum bi bitsin inş...ilk maaşımla ne istersem alıcam..aldıklarımıda herkeze dağıtıcam..oh be dicem almak gibisi yok diye...yapıyla mı alakalı bilemiyorum..cözemdim daha

12. 27 Temmuz 2008
  13. daisy06

daisy06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim sevgilimnde eli acayıp derece de acık ne guzel desem alıyo. sanırım evlenince degisir:)

14. 27 Temmuz 2008
  15. Kuzucugum

Kuzucugum My Boys.My love Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Birsey lazimsa soyluyorum askim eve bu lazim bunu alalimmi oda tamam alacim karicigim der arti hediyeler,guller alir getirir hep Allah razi olsun ondanŞeniz:1hug:

16. 27 Temmuz 2008
  17. summerarabian

summerarabian İdilim güzel bebeğim. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim aslında çok iyi birisi tek şikayet ettiğim huyu bu romantik ve şpek ince olmayışı evlenmeden önce uzaktık ondan anlayamamaıştım huyunu.ne biilim ben ona bişeyler alıyorum hani böyle şeyler karşııklıdır ya ondan da bekliyorum süpriz yapsın bana çünkü süprizleri çok severim ama hep hüsran.

18. 28 Temmuz 2008
  19. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde ne istesem alır yalnız eğer cok sıkılmışsa beni beklemekten aşkım daha gecenlerde aldık ondan der cimrilikten değil yani :)) yalnız araba istiyom daha erken bebek olunca diyo haklıs aslında işimiz okula 15-20 dk mesafede evimizb her yanı market dolu