hanımlar neden bebişi hissetmiyorum:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gamur tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : gamur
  1. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa hanımlar 21. haftamdayım ama bebeşin hareketlerini hissedemiyorum çok fazla 16. haftamda bile daha çok hissediyordum şimdi ise hissedemiyorum. çok morelim bozuk neden dersiniz benmi kafama çok takıyorum. :KK43::KK43:

2. 28 Temmuz 2008
  3. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnternette bu dönemde bazı bebeklerin daha pasif, bazılarının da daha aktif bir döneme girdiğiyle ilgili bir yazı okudum. tamamen bebeğe bağlı bir şeymiş. Ama belirtmem de yarar var ne kadar doğru ne kadar değil bilmiyorum. En iyisi doktoruna danışman. Ayrıca bebeklerin geceleri daha aktif olduğuyla ilgili de duyumlarım var, belki sen uyuyorken o hareketlidir de sen uyuduğun için hissetmiyorsundur canım.

4. 28 Temmuz 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bebek hareketlerini 28. haftadan sonra daha aktif hissedersin bu haftalarda zaten yeni yeni kuvvetli hareketleri hissetmeye başlıyor olman lazım bende nette okudum nereyi açsam 28. haftadan sonra bebek hareketlerini bebeğin sağlıklı olup olmadığını takip etmek için kontrol edin diyo.bide doktorunuda bikere ara yada gitbi ultrasona soksun kafan rahatlar.

6. 28 Temmuz 2008
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım bu haftalarda bebek hareketlerinin dengesiz olduğunu duymuştum..yani tutarsız bazen hareketli bazen de durgun oluyorlarmış ..aslında bence dr una bir danış bence ..problem filan olmasın..

8. 28 Temmuz 2008
  9. çxixtxixr anne

çxixtxixr anne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım endişe etme benim annem de çyleymiş amniyo sıvısı yoğunluğu ve geniş karın sebep olabilir

10. 28 Temmuz 2008
  11. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım sakin ol bazen bebekler dinlenme dönemine giriyor bende bikaç defa bu olayı yaşadım ve çok korkup acile gitmiştim ama bebeğim keyif yapıyordu...

12. 28 Temmuz 2008
  13. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yerleri daraldıkça hareketleri azalır annesi korkma sakın...fakat gün içinde hiç hissedemezsen o zaman bir doktoruna görünmelisin...

14. 29 Temmuz 2008
  15. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende henüz hareket deil tabiki ama nerde olduğunu hissedebiliyodum ama bikaç gündür hiçbişey hissetmiyorum hatta sanki yok gibi geliyo göbeğimde küçülmüş gibi geliyo

16. 29 Temmuz 2008
  17. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    al bendende okadar arkadasım bende 20,haftadayım bazı günler hiç bazı günler birkaç kez hissediyorum geçengun taktım kafaya kostum sğlık ocağına e doktora gitsek baska sehirde bi cihaz var onunla dinledim aman pek sevindim ama takıntı yapmak istemiyorum bu hafatalarda bebek hareketleri tutarsız olurmus zaten ama işte ana yureği söz geçmiyoki sende üzülme herkes aynı canım yaa:KK46::uhm:

18. 29 Temmuz 2008
  19. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    şekerim benimd eöyle bigün çok oynuyo bi bakiyorum 2 bilemedim 3 gün tik yok şekerli şeyler yiyeyim belki oynar diyorum yine yok yani 3 günün ardindan yine kipraşiyo benim uslu kizim.çok normal ben çok takiyorum ama takmamak lazim