hanımlar yardım spf 50 kullananlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve seda tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : seda
  1. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113
    hanımlar ben esmer bir bayanım bu yüzden de yazın iyice esmerleşmek istemiyorum güneş koruyucu örneğin 50 faktörlü krem kullanmayı düşünüyorum aynı sebepten kullanıp memnun kaldığınız ürünleri paylaşırsanız çok sevinirim birde o kremlern içeriğinde hep açık tenliler için yazıyo hiç esmer olupta kullanan yok mu

2. 26 Mart 2009
  3. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113
    çok üzüldüm kimsenin bir bilgisi yok galiba bu konuda

4. 2 Mart 2011
  5. JunondeDior

JunondeDior Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    17 yasimdan bu yana 50 hatta 65spf koruyucular kullandim cesitli markalarin. Onceliklle bir sezon aldigim urunu az kullanmis olsam bile asla diger yaz kullanmadim. Bu urunlerin tazeligi cok onemli. Baslarda Turkiye'de bu urunler ya bulunmuyordu ya da pahali kozmetik markalariyla sinirliydilar. Bu nednele uzun sure Lancome 65spf kullandim ve mmenundum dogrusu. Sonra daha kucuk ambalajlrda urunleri almak isteidigmden estee lauder denedim. Arada sebamed kullandigimda oldu. Gecen yaz da biotherminkini kullnadim. Diyebilirimki, biothermin hem ambalajinin kucuk olmasi hemde hem yuz hem vucuda kullanilabilmesi , urunun kolay surulebilmesi ile cok memnun kaldim. Heran cantanizda tasiyabiliyorsunuiz. Unutmayin saat basi yeniden surmeniz lazimki yanmayasiniz.
    Umarim bilgiler isinize yarar:)

6. 17 Mart 2011
  7. JustBluee

JustBluee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    50 değilde 30 öneriyor doktorlar.
    yüksek koruma için gün içinde yenileyin diyorlar

8. 18 Mart 2011
  9. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    faktör etkisi güneşin zararlı etkilerinden korunmak,lekelenmemek,kırışmamak vs için renk tonu için degil ki yanlış şey umarsanız hayal kırıklıgına ugrarsınız uzun süre güneşe maruz kalırsan ne kadar yüksek koruma gün içersinde tekrarlama da olsa kararırsın kaçış yok

10. 7 Nisan 2011
  11. Duygu_Oner

Duygu_Oner http://www.o-bebek.com ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    la roche posay anthelios xl spf 50+ fluid veya lotion tavsiye ederim. benim cildim de normal t bölgesi hafif yağlı, biraz parlak bir görünüm dışında hiçbir dezavantaş yaşatmadı bana :) çok beyazım ve tüm yaz en ufak bir lekelenme & kızarma geçirmeden yaşayabiliyorum güneşin altında :KK34: