Hanımlar yardımınız lazımm

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve HoneeY tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : HoneeY
  1. HoneeY

HoneeY Guest

Kızlar yazın başında bu elbise gibi şeyi almıştım adını bile koyamadımkaydirigubbakcemile3 ya şimdi yılbaşında bunu giymeyi düşünüyorum hiç giymedim çünkü ama bunun altına ne tarz bi ayakkabı giyeceğime hala karar veremedim topuklu diyorum nasıl bi model o yüzden sizden yardım isticem hatunlaropuyorumnanaktan
    he bide bunun üstüne nasıl bişi alabilirim malum hava kötü yanımda bişi olması lazımfisfisfis aa unutmadan resimdeki gibi kemer takmayı düşünmüyorum o kısım büzgülü gibi zaten

Ekli Dosyalar:

2. 15 Aralık 2009
  3. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Ben olsam babet giyer üzerimede aynı renk şal alırdım a.s.

4. 15 Aralık 2009
  5. HoneeY

HoneeY Guest

hmm aslında babet te olabilir saol canım ya bencede şal alıyım ben başka bişi olmaz gibi fisfisfis

6. 15 Aralık 2009
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kürk yelek giyerdim üstüne.Ayakkabı olarak da bootieslerden, kıyafet ve yelekle uyumlu olanını seçer ,bu şekilde kombin ederdim.

8. 15 Aralık 2009
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet kürk bolerolardan giy bence

10. 15 Aralık 2009
  11. HoneeY

HoneeY Guest

bootiesleri bi araştırıyım ben kürk bolero ne renk olabilir mesela botla uyumlu olması lazım dimi

12. 15 Aralık 2009
  13. siyah veya kahverengi bot ve yine siyah veya kahverengi kalın hırka olur bence hatta çok güzel olur:)
    ama tabi mekana göre değişir. soğuktan hiiiiç etkilenmeyeceksen babet derim ben de :) kürk bolero çok abartı olur çünkü rengarenk elbise ya uymaz bence.hırka da da daha sade bi bolero tercih et derim =) ayrıca çok şekermiş güle güle giyopuyorumnanaktan

14. 16 Aralık 2009
  15. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    bu elbiseyi giycene eminmisin donarsın yaf gerçi ilk dakkalar donarsında ilerleyen saatlerde
    ben olsam gri renkte japon style çizme giyerdim üzerinede deri ceket kürk falan giyme sakın

16. 16 Aralık 2009
  17. HoneeY

HoneeY Guest

yok donmam ya gidiceğim yer soğuk değil o yüzden kürk almıcam ya şal gibi bişi alırım yanıma yada deri ceket ayakkabı konusunda kararsızım işte çizme de olabilir aslında

18. 16 Aralık 2009
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    yılbası gecesi özel biyere gidileceginden kürk bolero çok hoş olurdu ama arkadaslar SAKIN demiş sakın giyme canım bu tarz bişiydi aslında anlatmak istedigim bir yıl stilistlik kursuna gitmiş biri olarak [​IMG]