Hanmlar 24 Kasm geliyor az bir zaman kald

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve julyan tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : julyan
  1. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar 24 kasım geliyor canımız ögretmenlerimizin günü ne yaptınız ne ettiniz ögretmenlerimize ne gibi süprizler yapsak onlara olan müteşekürümüzü saygımızı sevgimizi nasıl göstersek hadi fikirlerinizi bekliyorum 4 çocugumun ögretmenine hoş ve güzel hediye almak istiyorum ama bu sefer farklı bişi olsun hadi lütfen fikirlerinizi bekliyom ha bu arada kanalımızda olan tüm ögretmen arkadaşların ögretmenler gününü kutlarım saygılarımı sunarımturkbayragi

2. 22 Kasım 2009
  3. carefully

carefully cümleyi bitiren noktadır. Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    şahsen hediyeyi gereksiz görüyorum. maaş karşılığı işini yapan kişiler onlarda abartıya kaçıldığını düşünüyorum. tüketim toplumu olduk çıktık vesselam...

4. 22 Kasım 2009
  5. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    düşüncene katılmıyorum ne kadar maaşkarşılıgıda olsa çocuklarımıza aynen anne şefkati ile yaklaşıyorlar benim 5 çocugum var 4 okuyor ve ben hiç birzaman ögretmenler gününün özeligini unutmam unutamam onlara emanet etigimiz canlarımıza canı gibi bakan ögretmenler var misal vereyim kızımın ögretmeni tenefüs arası kendi çay molası oldugu halde büyükbir şefkatle tenefüste ögrencileriyle birlikte olmayı tercih ediyor buda bize çok büyük mutluluk veriyor

6. 23 Kasım 2009
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148

8. 24 Kasım 2009
  9. haksever

haksever ZEYNEP ♡ AYŞE SARE NİN ANNESİ Pro Üye

Beğenildi:
    3.295
    Ödül Puanları:
    238
    BEN ÖĞRETMENıM VALLA ÇOCUKLARA ALIŞVERıŞ LıSTESı DAĞITSAM ÇOK ıYı OLUR :)
    AMA AYIP OLUR EN ıYıSı DAĞITMAYAYIM:kedi:
    BENCE BÜTÜN VELıLER TOPLANIP TAKIM ALIN ÖĞRETMENLERıN AN BÜYÜK ıHTıYACI
    GÜZEL Bı KALEM ALIN ÜSÜNE ÇOCUNUZUN ıSMıNı YAZDIRIN ANI OLUR
    KIYAFET BAYAN SA ŞAHSEN BEN EN ÇOK KIYAFETTEN HOŞLANIRIM KIYAFET EN ıYıSı
    YA NOLUR ÇıÇEK ALMAYIN ÖĞRETMENLER GÜNÜ EV ÇıÇEKÇıYE DÖNÜYO VE ERTESı GÜN ÇÖPE KUSURA BAKMAYIN AMA O KADAR ÇıÇEK EVDE NASIL TUTULUR TABıKı DEĞERLERı BÜYÜK AMA EVDE TUTULMUYO ÇOK OLUYO SINIFÇA ÖĞRETMENıNıZıN ADINA PLAKET YAPTIRABıLıRSıNıZ ÇOK ANLAMLI OLUR ÖMÜR BOYU SAKLAR ÜSTÜNEDE'DÜNYANIN EN GÜZEL ÖĞRETMENı ıYıKı VARIN ,ıYıKı BANA HERŞEYı ÖĞRETTıN SANA MıNNETTARIM YAZIN ' AY BENDE KEŞKE KENDı HEDıYEMıDE SÖYLEYEBıLSEM
    AMA NEYSE YA SAÇMALADIM HEDıYE ÖNEMLı DEıL HATIRLANMAK ÖNEMLı BENı ÇOCUKLARIMIZ YAZDIĞI MEKTUPLAR RESıMLERDE ÇOK SEVıNDıRıYO SAKLIYORUM BEN ANAOKULU ÖĞRETMENıYıM ANNELERıNE YAZDIRIYOLAR:)

10. 24 Kasım 2009
  11. bebiskom

bebiskom ναяℓığıη öу&#8467 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Başöğretmenimiz, ulu önderimiz Atatürk' ün izinde, nice güzel, aydınlık senelere...

12. 24 Kasım 2009
  13. reyyan6380

reyyan6380 4.sınıf olduuukkk :) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Öğretmenler günümüzü kutlayan ince ve nazik arkadaşlar teşekkür ediyorum size,en güzel hediye öğrencilerim ki zaten,başka hediye istemiyorum.

14. 24 Kasım 2009
  15. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    öğretmenler çiçeklerini yani öğrencilerini ister. onlarla gurur duymayı ister. bu ona en büyük hediyedir. ben emekli bir öğretmenim. şimdi öğrencilerimden gelecek bir telefon veyahut bir mail bile gelse, çok mutlu oluyorum. beni unutmamışlar diyorum. en güzel hediye hatırlanmak.

16. 24 Kasım 2009
  17. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    en sonunda aldık verdik hediyelerimizi çocuklarım çok mutlu oldu ögretmenlerini çok seviyorlar ögretmenlerimizde kızdılar hediyeye ne gerek vardı diye ama olsun onlar çok daha güzel hediyelere layıklar elimizde olsada mücevherler alabilsek onlara bütün ögretmenlerin ögretmenler günü kutlu ve mutlu olsun azıcıkta devlet baba düşünse ya ögretmenlerimizi opuyorumnanaktan

18. 24 Kasım 2009
  19. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    24.kasım..ögretmenler ğünü kuutlu olsun..............