Hap ile kürtaj

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve engel tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : engel
  1. engel

engel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar Doktor Hanım,

Ben Almanya da yasıyorum. Ve bugün kürtaj olmak icin doktora gittim. Ultrason filmimde bebek 0.85 cm olarak gözlemlendi. Beni yasa geregi önce aile danısmanı sonra kürtj yapacak doktora yönlendirdi ve Hap ile kürtaı tavsiye etti. Henüz operasyonu yapabilecek doktora gitmedim ama telefonda randevu alırken o da hap kullanımından bahsetti. Siz ce ne yapmalıyım hap mı Yoksa cerrahi mi?

İlginiz icin tesekkürler saygılar

2. 15 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. gebeliğiniz çok küçük olduğundan doktorlarınız ilaç önermiş olabilir. türkiyede böyle ilaçlar yasal olarak düşük ilacı şeklinde satılmadığından deneyim bu nedenle risk olarak gebeliğin tamamını düşüremeyip gene de rahim içini temizleme ihtiyacı doğabilir. siz doktorlarınızın önerdiği yoldan başlayın.

4. 15 Mayıs 2010
  5. engel

engel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tesekkür ederim doktor hanım. Yalnız son bir sorum daha olacak gebeleik bu kadar kücükkende gebeligi tamamen sonlandıramama ihtimali var mı? Inanın cok kararsızım hani yöntem olacagı konusunda

6. 15 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tabii ki hatta küçük gebeliklerde ilaç daha etkindir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.