Hap kullanan arkadaşlar bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Rosca tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Rosca
  1. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba;

Doğum kontrol hapı kullanan arkadaşlar bıraktıktan ne kadar süre sonra hamile kaldınız acaba ?Benim bırakalı bu ayda regl olursam (inşallah olmam )5 ay olacak hap öncesi çok karnım ağrırdı benim hapı bıraktım fakat şimdi hiç karnım ağrımıyor regl öncesi bu hapın etkisi hala devam ettiğini mi gösterir ?
    Yoksa evlenir evlenmez başlamıştım hapa evliliğin etkisi ile mi bu ağrıları yaşamıyorum çok kafam karışıkkafamçokkarıştı

2. 7 Eylül 2007
  3. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim 6 ay oldu hapı bırakalı ama henüz bebiş yok.bakalım ayın 15.inde regl olmam gerek bu ay nasıl sonuçlanacak merak ediyorum.sanırım adet sancılarının geçmesi evlilikle ilgili.benimde artık ağrım olmuyor canım.

4. 7 Eylül 2007
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 9 ay kullandım sonra bırakır bırakmaz hamile kaldım.zaten doktorlarda hapı bıraktıktan itibaren etkisi biter diyorlar.hiç hap kullanmayan arkadaşlarda hemen hamile kalamayabiliyor zaten.sen bikaç ay daha bekle canım kafanada fazla takma hamileliği eğer yine kalamazsan bi kontrole gidersin.

6. 7 Eylül 2007
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım benimde 15-16 bekliyorum bakalım gece de 7-8 defa tuvalete gitmemden tabii gündüzleri sayamıyorum başka birsey hissetmiyorum
    bakalım 1 hafta var bekleyip göreceğiz İnşallah Allah gönlümüze göre verir

8. 7 Eylül 2007
  9. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sen şanslısın o zaman umarım tez zamanda sende tekrar hamile kalırsın benim tanıdığım bütün arkadaşlar düşüğün hemen ardından hamile kaldılar canım
    bu ayda olmazsa ramazandan sonra gitmeyi düşünüyorum doktora canım sağol

10. 7 Eylül 2007
  11. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde 3 gün boyunca önce kasık ağrısı oldu sonrada göğüs uçlarım hassaslaştı.offffffffffff...umutlanmak istemiyorum ama:1no2: dediğin gibi 1 hafta daha sabretmek en iyisi.hakkımızda hayırlısı olsun canım.en kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah

12. 7 Eylül 2007
  13. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım şu göğüs ağrısı varya nasıl birsey ben ellerimle kontrol ediyorum acıyor ama öyle dayanılmayacak gibi değil hap kullanırken daha dayanılmazdı öyle birsey mi bu ?

14. 7 Eylül 2007
  15. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim ki daha öncekilerden daha fazla acıdı bu ay. hem daha önce adetime 3-4 gün kala başlardı bu sefer neredeyse 2 hafta önceden başladı.göğsümün tamamında bir ağrı yada şişme yok sadece göğüs uçlarıma yanlışlıkla değsem bile acıyor.ya bilmiyorum inşallah psikolojik değildir

16. 7 Eylül 2007
  17. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir de 2 gün boyunca dayanılmayacak kasık ağrılarım oldu.böyle sanki kasığımda bir baskı varmış gibi adım atmakta güçlük çektim kasıklarımdan sonra midem yandı gün boyunca.işte böyleeeeeeeee...Rabbim hakkımızda hayırlısını versin a.s.

18. 10 Eylül 2007
  19. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bu ay ne kasık ağrım var nede göğüslerde acıma biraz var ama o kadar dayanılmayacak kadar değil evet hakkımızda hayırlısı olsun canım
    inşallah bu ay yüzümüzü güldürür Allah :)))a.s.