Happy Birthday ,mayis kuzucuklari

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve mercan_dilara tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mercan_dilara
  1. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Nisan ayini bugun artik son gunu ve bizi basligi altinda toplayan mayis ayina girmek uzereyiz..Mayis kuzularinin da tek tek dogumgunleri geliyor.Ilk dogumgunu bir baska ve daha bi ozel oluyor ozellikle de anneler icin .Herkesde tahmin ediyorum ki bir telas bir telas.Bu guzel gunun heyecanini herkesle paylasmak istiyor.Ben de Kayra'nin dogum gununde nerdeyse yoldan gecenlere bile haykiracaktim..
    Dusundum tasindim ve boyle bir kutlama topigi acmak istedim.V eelimdne geldigince bir liste olusturmaya calistim .Eksigim ,yanlisim bir kusurum olursa simdiden affola.Istedim ki hergun dogumgunu olan bebislerin isimlerini yazayim ve altina herkes kutlama mesajlarini yazsin ..Oyle bir liste cikti ki bir cok arkadasimizi yeniden hatirladim hafif bir tebessumle.Cogu artik aramiza katilmiyor ,belki bizi okuyorlar ama haber alamiyoruz..Belki bebislerinin dogumgununde onlarada ozelden mesaj atip onlari da ,bu kadar guzel paylasimlara vesile olan bebislerini de unutmadigimizi gostermis oluruz diye dusundum..
    Tekrardan olabilecek hatalardan dolayi herkesden bastan ozur diliyorum .Cunku bazi arkadaslarin bebeklerinin ismine ulasamadim ,bazilari snairim ilk sohbetlere dusundukleri isimlerden vazgecip yeni isimler koydular bebeklerime.Kimisinin nicki degisti..Mumkun oldukca cok kisiye ulasmaya calsitim .Umarim guzel bir paylasim olur deyip ilk start'i veriyorum ...
    Not:Ben saat olarak sizleri geriden takip ettigim icin,dogumgunlerini kacirmamak icin 1gun onceden yazacagim ,bilginize arkadaslar

2. 30 Nisan 2009
  3. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Happy birthday ARDA diyerek,1 mayis dogumlu ilk mayis bebegiyle acilisi yapiyorum:sm_cool::teytey:

4. 30 Nisan 2009
  5. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yine 1 mayis dogumlu bir baska bebegimiz KIVANC ATA..Eda eda arkadasimizin bebegi...Happy birthday Kivanc Ata :sm_cool::teytey:

6. 30 Nisan 2009
  7. mercan_dilara

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ilk kutlamyi ben yapayim ..Canim gizemcim,kardesim..Allah Arda'ya uzun ,mutlu ,huzurlu,saglikli ve bol rizikli bir omur nasip etsin insallah.Allah sizi hic bir birinizden ayirmasin.Cok guzel bir dogumgunu gecirmenizi dilerim...

Edacim seni uuzn suredir aramizda gormuyoruz.Sizede nice mutlu seneler..Insallah oglunla guzel bir yil gecirmissizindir..Ikinizi de opuyorum

8. 30 Nisan 2009
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

canım inanki çok duygulandım çok incesin her zamanki gibiŞeniz
    sağol elif evet çok heycanlıyım oğlumun doğumgünü demek benim ona kavuştuğum gün demek benim büyümem
    anne olmam demek
    benim canımdan çok sevdiğim bir varlık olması demek
    o yüzden çok anlamlı benim için
    bugünlerde sanki o günleri bi daha yaşıyorrum acısıyla tatlısıyla hatırlıyorum ama her an ardamı ilk kucağıma aldığımdaki bakışmamızı kokusunu hatırlıyorum çok güzel bir duygu
    evet elfiicim bende oğlumun doğumgğnğnğ kutluyorum iyiki doğdun minik kuşun allah sana güzel bir ömür hayırlı bir kader hep mutluluklar versin inş

10. 30 Nisan 2009
  11. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    elifçim böyle bir konuya değindiğin için çok teşekkür ederim canım...gizemcim canım ardayla beraber geçireceğiniz nice uzun huzurlu ve mutlu yıllar yıllara... iyiki doğmuş iyiki annesinin kuşu....

12. 30 Nisan 2009
  13. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    edacım seni pek hatırlayamadım ama ayırmak istemedim sizede mutlu yıllar canım...

14. 30 Nisan 2009
  15. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    elif cim çok güzel bir konu açmışsın..tebrik ederim..

:nazar:
    gizem arda mızın doğum gününü kutlarım...artık oğlun kocaman 1 yaşında...allah ona upuzuun ömürler versin canım...mutlu sağlıklı başarılı bir ömür versin...:1hug:a.s.:nazar:

16. 30 Nisan 2009
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gülhancım sağol canım :1hug:

18. 30 Nisan 2009
  19. murgiz