Happy Lift ile genç ve mutlu yüzler

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve 1BukeT tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

  19 Nisan 2007
  Konu Sahibi : 1BukeT
 1. 1BukeT

  1BukeT Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Eylül 2006
  Mesajlar:
  1.454
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  106
  İSTANBUL - Happy Lift Canlandırıcı, deride herhangi bir yara izi bırakmadan, çok hızlı ve yumuşak bir teknikle gerçekleştirilen ve yüz gerdirme işleminde estetik cerrahinin geldiği son noktayı temsil eden devrimsel bir yöntem. Kalıcılığını koruması için özel bir işlemden geçirilen Happy Lift iplerinin, gençleşmesi ve canlanması arzu edilen yüz bölgesine yerleştirilmesi ile uygulanıyor.

  Uygulanma süresi bölgenin büyüklüğüyle orantılı olarak, 10 ile 40 dakika arasında değişiyor. Uygulamadan sonra, hiçbir acı ve ağrı hissetmeksizin birkaç yıl önceki genç yüzüne kavuşan kişilerin, düzgün ve sağlıklı bir yaşam düzeni sürdürmesi çok önemli. Çünkü Happy Lift uygulamasının etkisi, ancak bu koşullar çerçevesinde 2-3 yıl sürüyor.

  Yüz ve boynunuzdaki sarkan dokuları gençleştirmek ve aynada görmekten mutluluk duyduğunuz genç halinize geri dönmek istiyorsunuz, ama klasik cerrahi yöntemlerden de korkuyorsunuz. Happy Lift Canlandırıcı yöntemi ile artık korkmanıza gerek yok.

  Estetik cerrahinin sunduğu yepyeni bir yöntem olan Happy Lift Canlandırıcı, yüz gerdirmede bir devrim yaratıyor. Çözülebilir ve canlandırıcı özellikteki bu yöntem, insan dokularında uzun süre kalması adına özel bir teknoloji ve işlemle geliştirilmiş, polilatit ve kaprolakton’dan yapılmış olan ipler ile uygulanıyor. Yerleştirilmesi çok kolay ve hızlı olan Happy Lift iplerinin her iki yarısının orta noktasına yakın yaslanmış kancalar bulunuyor. Küçük çift yönlü bu dişli yapılar sayesinde ipler derinin altına yerleştirildiğinde, dişli yapılar, yumuşak dokular için sabit ve uzun süreli yerleşimlerini sağlayan bir destek yapı görevi görüyor. Bu ipler, yerleştirildikten sonra 8-12 ay içerisinde kayboluyor. Yüz derisinin yaşlanmasını geciktiren yöntem canlandırıcı etkisiyle genç bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

  Yüz gerdirmede bir devrim: Happy Lift Canlandırıcı
  Tüm erkek ve kadınların özellikle 40’lı yaşlarla birlikte yüz dokularının sarkması ve canlılığın giderek kaybolması gibi estetik kaygılarla karşı karşıya kaldığını dile getiren Dermatolog Dr. Erçin Özüntürk, bu yeni yöntem hakkında şunları söylüyor:
  “Happy Lift Canlandırıcı yöntemi, sadece lokal veya trunküler anestezi ile çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilen, deride yara izleri bırakmadan gerdirme işleminin cerrahi olarak uygulanabildiği yepyeni devrimsel bir yöntem. Yüz ifadesini değiştirmeden yüzü gerdiren işlem, yüzü yeniden konumlayarak, canlandırıyor.”

  Happy Lift Canlandırıcı nedir?
  Herhangi bir gençleştiriciden farklı olarak, PoromoItalia tarafından patentli Happy Lift iplerinin kullanılarak gerçekleştirilen yumuşak bir cerrahi yaklaşımdır. Bu ipler, alışılagelmiş gerdirme işlemine başvurmaya gerek kalmaksızın yüzdeki yumuşak dokuları desteklemekte; elmacık kemiği ve etrafındaki bölgenin yaşlanmaya başlamadan önceki orijinal haline dönmesini, yanak ve çene bölgesindeki kırışıklıkların azaltılması veya ortadan kaldırılmasını, kaşların yükseltilmesini, boyun dokularının gerdirilmesini, çene sınırlarının ve yüz ovalinin düzeltilmesini sağlamaktadır. Happy Lift ipleri, çözülebilir monofilaman iplerdir. Bu ipler, balık kılçığı görünümüne sahip olması için neredeyse görülemeyecek kadar küçük kabartılardan oluşur. İpler, deri altına yerleştirildiğinde, dişli yapılar yüzdeki yumuşak dokulara tutunur ve böylece yüz derisinin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olan, destekleyici bir yapıya dönüşür. Happy Lift Canlandırıcı, uygulandığı bölgede herhangi bir yara ya da operasyon izi bırakmayan, acısız ve ağrısız bir yöntemdir.

  Nasıl uygulanır?
  Happy Lift ipleri, çok ince (21 GG’lik) bir iğne ile, lokal anestezi uygulanarak, çok steril bir ortamda derialtı yağ dokusuna yerleştirilir. İplerin yerleştirilmesi sırasında kişi uyanıktır. İp, iğnenin diğer tarafından çıkana kadar, iğne içeri yerleştirilir ve daha sonra ip derinin altında kalacak şekilde iğne çekilerek çıkarılır. Dışta kalan ip uçları kesilerek, deri içine gömülür. Sadece iplerin uygulandığı bölgede, hafif derecede şişkinlikler ya da morluklar oluşabilir. Bunlar da 1-2 gün içerisinde düzelir.

  Sadece 10-40 dakikada gençliğinizi geri kazanabilirsiniz
  Kırışıklıklar ve yüz dokularının giderek sarkması ile baş gösteren yaşlanma belirtilerinin hissettirdiklerini ancak yaşayanlar bilir. Ama umutsuzluğa kapılmayın; çünkü Happy Lift Canlandırıcı sayesinde sadece 10 ila 40 dakika gibi kısa bir sürede, birkaç yıl önceki genç ve canlı görünümünüze kavuşabilirsiniz. Küçük alanlar için 10-15, tüm yüz bölgesi için ise 30-40 dakikalık bir uygulama süresi yeterlidir.

  Happy Lift Canlandırıcı’nın etkisi ne kadar sürer?
  İlk operasyon sırasındaki, yaş, yaşam tarzı, beslenme alışkanlığı, sigara kullanımı, uyku düzeni, genetik özellikler, stres gibi bazı önemli faktörlere bağlı olmakla birlikte, yöntemin etkisi 2-3 yıl sürer. Uygulamadan sonra, kişinin, evde kalarak iyileşme süresini atlatması gerekmez. Bu tamamen kişisel bir seçime bağlıdır; ancak operasyonu takip eden birkaç gün uygulama yapılan bölgelerde, gerginlik oluşturulmaması ve baskı yapılmaması çok önemlidir. 3-4 gün boyunca, omuzların yüksek tutulması için özellikle başın altında iki veya üç yastıkla uyunması ya da boyun yastığı kullanılması önerilir. Bu dönemde yüz temizliği ve makyaj uygulaması, çok nazik bir şekilde ve yumuşak hareketlerle yapılmalıdır. Kişi, 15-20 gün içerisinde aşamalı olarak günlük genel alışkanlıklarına dönebilir, orta seviyeli spor aktivitelerinde bulunabilir ve 35-40 gün sonra da daha ciddi faaliyetleri rahatlıkla yapabilir. İkinci bir Happy Lift Canlandırıcı operasyonu için kişinin, 6 - 8 hafta beklemesi gerekir.
   
 2. 13 Eylül 2011
  Konu Sahibi : 1BukeT
 3. Axisude

  Axisude Yeni Üye Üye

  Katılım:
  19 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  522
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  bende bunu yaptırmak istiyorum bana dr önerebilirmisin birde fiyat rica edicem o kadar araştırdım bulamadım
   
 4. 23 Eylül 2011
  Konu Sahibi : 1BukeT
 5. EDBEER

  EDBEER Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Ekim 2009
  Mesajlar:
  339
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Ewet lütfen ben de bilgi bekliyorum.