harıka mutlaka bakın

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve qusel tarafından 9 Şubat 2008 başlatılmıştır.

9 Şubat 2008
    Konu Sahibi : qusel
  1. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    Nereye geldim belli değil!
    Çok aydınlık burası üstelik çok da sessiz! Bunlardan biri beni doğuran olsa gerek, öteki de sebeplerden biri. Fısır fısır sesler çıkıyor ikisinden de ama Latince gibi,anlamıyorum. Fokur fokur gürültülü bir yerdi yattığım, şimdi ne kadar sessiz! Uyuyamıyorum. Neyse ki birisi saç kurutma makinesinin sesi ile uyuyabildiğimizi keşfetti. Yıllardır acı çekti türümüz. Bir de neden uyumuyor diye doktora taşıdılar bizi yıllarca..Yahu çok sessiz işte! Uyunmuyor ki böyle!!! Kaç nesi heba oldu sallana sallana?Salla da gürültülü bir yerde salla! Ben midenin fışırtısı,bağırsakların fukurtusu, kalbin gümbürtüsü olmadan nasıl uyurum?! Kendileri 2 ay bir yerde yaşadıklarında taşınmaya gelince ?Aaaa düzenimiz bozuluyor? derler, bizim de 9 aydan sonra pat diye alışmamızı beklerler? Ben de böyle olucam! Bu zarif burnum, babamın kopyası mı yani? Onun burnu neredeyse benim bütünüm kadar! Yaşlı kadının gözü görmüyor herhalde? Neyse biraz ıkınimmm. Bak nasıl suratıma bakıyor! ?Neyin var minnoşum?? ne demek?! Agu işte yaaaaa! Gazım var yahu!!! Senin burnun aynı oğlun, farkında değilsin!

2. 9 Şubat 2008
  3. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    Daha şimdiden bıktım ben hayatımdan!
    Böööyk geldi!!! Böyyyk!

Neden herşeyi pembe giymek zorundayım.Tulumum,çamaşırım,berem,başlığım,montum,battaniyem, çarşafım,oyuncak ayım,her şeyim ama herşeyim pembe!!!!

Pembe iplik ellerinde mi kaldı bunların?

Yeşil giymek istiyorum,kırmızı giymek istiyorum,mor giymek istiyorum.Gözlerim yeni yeni alıştı zaten her şeye ama renk körü oldum, maviyi bile pembe sanıyorum. Geçen gün annem mavi bir hırka aldı bana neyse ki,giydirdi hemen.Sokakta beni mıncıklamak isteyenler "Naber yakışıklı!" deyip burnumu sıktılar.Tööööööbeeeee tööööbbbeeeee!Cinsiyetimizi deşifre etmek için illa pembe giymek ya da soyunmak lazım demek!Nasıl bir şey yaptım ben yaaaaa,neden çıktım, neden dertsiz başıma dert aldım!?!?!?!? Inga yaaaa ıngaaaa,özgürce gaz çıkarmak her tarafa kusmak istiyorum ve bu pembe kusmuk bezlerini is-te-mi-yo-rum.Ehe işte beni sürekli babama benzeten kadın da geldi,ayyyyyy pembe emzik almış!Sen em onu kadın! Sen em!!!

4. 9 Şubat 2008
  5. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    çok Ilginç Bi Yazi Canim..... Dikkatle Okudum Paylaştiğin Için Teşekkürler Ederim....kafamçokkarıştı

6. 9 Şubat 2008
  7. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    harika ve çok eğlenceli bir yazı paylaştığın için teşekkürler. özellikle cinsiyet deşifresi çok hoşuma gitti :KK70:

8. 9 Şubat 2008
  9. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    evet benımde hosuma gıttı paylasmak ıstedım sızlerle

10. 9 Şubat 2008
  11. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çook ilginç, çook hoş ve çook dogru nie hep pembe kızları mavi erkekleri temsil ediyor. kızıma bende hep farklı renkte eşyalar istiyorum ama malesef fazla renk secenegi yok. olanlarda hiç hoş değil neyse artık bebekken idare etsinler. büyüyünce farklı renkler giyerler... n

12. 9 Şubat 2008
  13. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi yazıymış çok hoşuma gitti a.s

14. 10 Şubat 2008
  15. EU2

EU2 Guest

ÇOK GÜZEL BİR YAZIYDI GERÇEKTENDEE DEMEKKİ BEBEKLER GÜRÜLTÜLÜ YER İSTİYOLARRR,,BİZE ARTIK ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİ KAPATMAYIZZZsırnaşık şeysırnaşık şey

16. 10 Şubat 2008
  17. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    cok hostular guselcim emegine saglik!!!!!!!!!

18. 10 Şubat 2008
  19. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    evet bebekler uyumuyosa elektrık supurgesı ve sac kurutma makınesının uyuttugunu daha onceden de duymusdum denersın artık cnm :) a.s.

bu arada bebek ıcın tebrıkler saglıkla kucagına almayı nasıp etsın allahım ınsallah ...

darısı basımıza yerimseniben