hassas annemıyım yaaa

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve yenianne26 tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yenianne26
  1. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar benım 7 bucuk aylık doğan bı oğlusum var su 6 aylık balığım benım:) ama ben bılgılı ama bı okadarda panık bı anneyım sızde ölemısınız hasta olucak dıe çok korkuorum hatta dusununce aglıorum ası zamnları halsız olunca ıcım acıo off cok korkuorum yaaa anaokulu ogrt ama ıs kendı cocuguna gelınce cıldırıom yaa ya bısey oluırsa dıe:sinifsinif:

2. 26 Kasım 2009
  3. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    biraz rahat olmalısın
    benimde iki oglum var üçüncüde yolda

evet cocuklarımızı koruyup kolluyoruz ama aşırısı ileriki dönemlerde çocuklarda kişilik bozukluguna bile sebep olabilir

4. 26 Kasım 2009
  5. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok bunu ona bellı etmıorum ben yapım bu o derece değil yanı bılınçliyım o konuda

6. 26 Kasım 2009
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    iyi canım
    senin dedigin kadar benimde pimpiriklendigim zamanlar oluyo

endişelenme
    Allahım güzel günler yaşatsın yavrularımıza

8. 26 Kasım 2009
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim oğlum 5 yaşında ben hala o panik ve pimpirik durumunu biraz olsun atlatamadım.çocuğu sıkmakta istemiyorum ona belli etmiyorum ama kendi kendimi yiyp duruyorum.gece yattığım zaman onun gün içinde neler yaptığını düşünüp duruyorum.oldu ki o gün biraz tehlikeli bir hareket yaptı dimi o gece uyku yok bana ya böyle olsaydı ya şöyle olsaydı diye.aslında oğlum bebekken daha kötüydü benim durumum şimdi yazdığımı okuyunca biraz daha iyi durumda olduğumu anladım.bebekken daha takıntılı biriydim:))))

10. 26 Kasım 2009
  11. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende senin gibiyim örneğin bir kırgınlığı olsa acaba hastamı olacak vs.. diye içimden geçiyor..Bebeğin büyüdükçe deneyimlerin arttıkça evhamların azalacaktır..Mesela ilk ateşlenmesindeki telaşın ikincisinde azalacak ..

Ayrıca yeni anne olduğun için etrafından çok yorum duyabilirsin, çok sakınıyorsun da vs.. de ben çocuğumu sakınmıyorum,yok işte ben bu kadar aylıkken eline şunu veriyordum bunu veriyordum diye ahkam kesenler olmuştur yada olacaktır.Çok önemli bir şey başarmışlar gibi,egolarını tatmin diyorlar..
    Lakayt bir Anne olmaktansa evhamlı bir Anne olmayı tercih ederimm..

Kısacası her şeyin aşırısı zararlıdır ama ilgisizliktende iyidir..

12. 26 Kasım 2009
  13. mubitak

mubitak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı duyguları paylaşıyoruz.bende benim gibi düşünen birilerini arıyorum tüm anne olan arkadaşlarıma soruyorum.5 aylık benimde kızım.şükürler olsunki bir problemi yok.ama ateşimi çıktı yok isalmi kakası yeşilmi!!!yani artık eşimde sıkıldı benim bu halimden.zaten tüp bebekten sonra doğal olarak hamile kaldım ve 9 ay düşük tehlikesiyle yaşadım ben psikolojimin bundan kaynaklı olduğunu düşünüyordum hep.demekki benim gibi olan anneler varmış.anne olmak zormuş sanırım.bide şu grip olayı beni baya üzüyor.dışarı çıkamıyoruz önümüzde bayram ellerimi yıkamaktan ellerim mahvoldu.yani benim psikolojimde böle.yalnız değilsin.sağlıklı günler diliyorum hepimize

14. 26 Kasım 2009
  15. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım aynen bende öyleyim okula gider dua eder gönderirim uyur dualarla aynı korkular endişeler zaman zaman bendede oluyo

16. 26 Kasım 2009
  17. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim üstüme pimpirikli tanımam...offffffffffffffff

18. 28 Kasım 2009
  19. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım ah yaa ateş kabus oturup aglıyorum :KK43: mesela dun gece kabusumdu çok kustu ödüm koptu yaa hala basındayım tekrarlarsa dıe:KK43::uhm: