hassas ciltler için bakım önerileri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve filiz80 tarafından 20 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : filiz80
  1. filiz80

filiz80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkdaşlar,a.s.
    hassas ciltleri olan arkadşlar buraya hangi kremleri kullandıklarını,bakım için neler yaptıklarını ve nelere dikkat ettiklerini paylaşırlarsa sevinirim.benim cildim hassas.hemen hemen herşeyden etkilenir,krem alırken ya da bakım yaparken çok dikkat etmem gerekiyor.burdaki biligleri okuyorum ama kendi cildimde kullanmaya korkuyorum.eğer sadece hassas ciltler için uygulanabilecek bilgileri paylaşırsak,benim gibi cildi hassas olan arkadaşlarda bundan faydalanmış olur.
    herkese sevgiler

2. 20 Ağustos 2007
  3. kardelen5270

kardelen5270 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
  4. 1 Nisan 2008
  5. berzu

berzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kesinlikle la roche posay ürünlerini tavsiye ederim.hassas ciltli olanlar peelingden uzak durmali bence.ben yapmiyorum daha cok tahris oluyor cildim.kizarikliklar icin ise yine la roche posayin rosaliac kremi var,testerini aldim denedim,hosuma gitti.ama tabi düzenli kullanmak gerekiyor.benimde cildim hassas,karma oldugu icin la roche posay ürünlerini kullaniyorum ve memnunum....

6. 1 Nisan 2008
  7. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hassas ciltler için doğal ürünler yokmu arkadaslar benimde cildim hasas ve karma kızarıklık var bunu içinde doktorum ruborik krem verdi onu kullanıyorum ama bi işe yaramıyor haşla kırmızılık var .başka bu sorunu olanlar varmı.doğal ürünler kullananlar.

8. 11 Nisan 2008
  9. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla korkudan krem kullanamıyorum okadar hassaki hemen kızarıyor ara oluyor
    helede ellerim deterjnan girer girmez berbat oluyor siyah kuru kocaman eller
    nefret ediyoru ellerimden
    n e yapmalıyım sizce

10. 11 Nisan 2008
  11. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valla benimde bölgesel kızarıklığım (burun etrafı ve yanak) vardı,eczanede uzman ablamız var,La Roche Posay Rosaliac xl önerdi,aldım.İnanmıycaksın 1 haftada düzeldi,1 aydır kullanmıyorum bile, çünkü düzeldi...

12. 11 Nisan 2008
  13. berzu

berzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hassas ciltliler icin bugün avene markanin peelingjelini aldim.bugün denicem bakalim,insallah faydasini görürürüm.hassas ciltliler mutlaka dermokozmetik ürünler kullanmali bence.la roche posay,vichy,eucerin,avene bu markalar cok basarili bence.

14. 16 Nisan 2008
  15. jupi

jupi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende la roche posay'ın rosaliac xl'ını 3 haftadır kullanıyorum. şimdilik memnunum, cilde iyi geliyor. ama ben bu kremi kızarıklıklar için almıştım, biraz iyi geldi ama hepsi geçti diyemem kesinlikle.

16. 16 Nisan 2008
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    la roche u cok duydum cok urunde kararsız kalmıstım sonunda onu almaya karar verdim

18. 16 Nisan 2008
  19. avukat

avukat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bioderma atoderm seriside hassas ve kızarıklık yaşayan ciltler içindir. Ben yüz yıkama jelini kullanıyorum. Biraz kuruluk yaptı ama onun dışında sıkıntı yok. Krem olarak da dermokozmetik kullanmam tabiki daha iyi ama ben en son body shop tan aldım alerji yapmadı çok şükür