HASTALIĞIM NE BİLEMİYORUM!!!(meltem hanım lütfen yardım)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zuhal turan tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zuhal turan
  1. zuhal turan

zuhal turan Rabbena lekel hamd Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    Slm arkadaşlar geçen gece eşimle büyük bir tartışma yaşadık ve şiddete uğradım, o anda sıkıntılarımı aklıma getirdiğimde bana bişiler oldu :
    nefes tıkanması gibi bişi oldu nefes alamaz oldum garip seslerle soluk almak için çırpındım ellerim kilitlendi oynatamaz oldum,yüzüm,ellerim ayaklarım uyştu,ağzımı açamadım ve bi yandanda ağlıyordum eşimde çok korktu bi türlü sakinleşemedim bu durum 2 saat kadar sürdü,polikinlikte bana sakinleştirici iğne vurdular ve oksijen verdiler sonrada nöroloğa gitmem söylendi bu kilitlenmeler için, ama ben henüz bunalımımı atlatamadım dışarı çıkmak kimseyi görmek eşimle konuşmak istemiyorum,artık sıkıntılarımı kendim çözemiyorum galiba aşamıyorum, artık bu durumu sık sık yaşarmıyım bilmiyorum.
    Meltem hanım bana yardım edermisiniz rahatsızlığım ne olabilir sizce

2. 28 Eylül 2008
  3. bebito

bebito Guest

aynıları bana da oluyo artık en ufak bi sinirlenmeye bile tahammülüm yok beynimi rahatlatamıyorum ve yapayalnızım kimseye anlatamıyorum erkek arkadasıma anlattım beni hep kötü bildi zaten bu duruma onun stresleri yüzünden ona sinirlenmelerim yüzünden geldim şimdi yapayalnızım ve ben bu durumu yapayalnız geçiriyorum bi keresinde kendimi soğuk suyun altına attım az daha felç olacaktım umarım Allah şifa verir canım bize ... ve hayırlısını ...

4. 4 Ekim 2008
  5. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Zuhal Hanım, sizi görmeden birşey söylemem mümkün olmaz. Siz öncelikle bir nörolojik muayeneden geçin. Sonucuna göre tekrar konuşuruz.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    www.onlineterapist.com

6. 4 Ekim 2008
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Bebito Allah'ın şifa vermesini beklemeden, siz de önce bir nörolojik muayenden geçin.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    www.onlineterapist.com

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.