Hastane için aldığımız pijama ve gecelik takımları

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve PureHate tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : PureHate
  1. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar aldığımız pijama ve gecelik takımlarının resimlerini falan koysak herkes için bi fikir olur ben başlıyayım geçende aldım pijama,gecelik ve sabahlık takım ayrıca bir tane pijama aldım sonradan da giyilecek tarzda ewde de var zaten pijama eşorfman yeter diye düşünüyorum.

pijamam

sabahlığım

geceliğim

pijamam

2. 11 Kasım 2008
  3. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok güzel takımın bence çok kullanışlı olur bu aldıkların güle güle sağlıkla kullan

4. 11 Kasım 2008
  5. PureHate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy kocaman olmuş neyse hee birde doğum için ucuz bi gecelik aldım çok leke olacağı için birdaha kullanılmaz diye düşünüyorum oyüzden ucuz bişey aldım
    Bu arada pijamaların tanesini 25 ten aldım Senfoni den bayada kaliteli yumuşacık malı çok para vermek istemedim sonuçta bu tarzlar normalde kullanılmıyor yani şahsen ben kullanamam

6. 11 Kasım 2008
  7. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynı geceliğe daha dün burda 49 küsur dediler.. valla iyi almışsın. saglıkla kullan

8. 11 Kasım 2008
  9. PureHate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Saol canım burda birinin oğlu Senfoni nin yerinde çalışıyormuşta o getirip satıyor gerçekten çok pahalı ya

10. 11 Kasım 2008
  11. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özlemcim çok güzel ve düğmeli kullanışlı görünüyor aldıkların allah giymeyi nasip etsin

12. 12 Kasım 2008
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    anam sen kaç takım aldın, baya bir kalabalık duruyor, ben pijamalardan bir takımını bulabilrisem havlu pijaöa almayı pllanlıyorum, ohh sıcacaık tutar fıstık gibim

14. 13 Kasım 2008
  15. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    havlu pijama hatta süslü eşofman tarzı bişey bulursam ben de istiyorum. doğumdan sonra eski kıyafetlerim üzerime olamayacağı için yanında gecelik giymek istemediğim misafirlerin yanında giyerim diye düşünüyorum. doğumdan sonra kıyafet sorun olacak gibi.
    özlemim aldıkların çok güzel. güle güle kullan. ben hastanede giymek için de güzel bir gecelik aldım. umarım leke olmaz.

16. 13 Kasım 2008
  17. PureHate

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ewet havlu eşorfmanlarda çok güzel olur ben hastaneden çıkarken bunları giyicem heralde sonradan giyilmez diye düşünüyorum misafirlerin yanında hıı bide nerde kırmızı fiyonklu falan taç bant görsem alıyorum hemen bakalım hangisi güzel olursa onu takıcam heralde kırmızı takılır dimi?? Bebek mevlüdünde de düğün çarşısında okadar para verilip sonradan giyilmeyen saten gecelik takımımın pijama ve sabahlığını giyicem kuzenim öyle yapmıştı, 40 ının içinde okutmuştu ve yatağında yattı bebişle süper oluyo ya bide mevlüt kıyafeti bebişe ohh yatıyosun gelenler tebrik ediyor geçiyor sen yatışta :)))))))

18. 13 Kasım 2008
  19. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende aldım kızlar pijama takımı ama lohusalıkta giycem, gecelikte aldım ama hastane için ucuz bişey atılcak çünkü, ayrı bide ev için gecelik alacaktım ama kışın soğukta gecelik giyemem ben donarım o yüzden vazgeçtim alıpta bi köşede durmasın diye..