Hastane için sevimli ve şık gecelık ,pijamalar

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve incircekirdegi tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : incircekirdegi
  1. incircekirdegi

incircekirdegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ben daha yenı uye olmus bı aralık annesıyım ve su ankı problemım guzel bı hastane cantası hazırlamak tabı bunun yanında oda susu ve seker problemım de var ama bu haftakı programımda kendı cantam var.onerilerınızı beklıyorum :ecrin_bebek:

2. 23 Ekim 2008
  3. merit

merit minik mucizelerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    incirçekirdeğim merhabaakaydirigubbakcemile3
    ben kendisinin üst kat komşusu ve aynı zamanda kadınlar,kulübüyle tanıştıran kişi ve aynı zamanda bir haziran 2009 annesiyiim:KK46:
    inşallah benim de bööle gecelik falan düşüneceğim günler gelecektir.:Saruboceq:
    salı günü kalp atışlarını bi duysam aaaahhh ahhhhhhhhhhhh:içelim:lülülülülülü

4. 23 Ekim 2008
  5. incircekirdegi

incircekirdegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım o da olacak merak etme sen benımkının gurultusunden vakıt nasıl gececek anlamıycaksın zaten ınsallah hadı cabuk gel soracaklarım var

6. 23 Ekim 2008
  7. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    incirçekirdeği hoşgeldin aramıza.Hastane çantasıyla ilgili konu başlığı var zaten.stersen oraya bir gözat.Ayrıca bebek şekeri konu başlığı altında birçok fikir paylaştık.Okuyacak çok şeyin var yani.Sorularını da o konuların devamına yazarsan daha verimli olur sanırım.Hergün en baştaki 2008 Aralık anneleri başlığında yazışıyoruz.Oraya her zaman girip bizimle fikirlerini paylaşabilirsin.Seni tanımaktan mutluluk duyarız.
    En kısa zamanda kendine bir takvim yap ki hamilelik haftanı hem kendin takip edebilesin hem de biz.
    Bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiyle.

8. 23 Ekim 2008
  9. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inciçekirdeği hoşgeldin.topiğimize bekleriz seni ordan fikir edinebilirsin.

edoş kıssss sen burlardamısın