Hastane önerisi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve resto tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : resto
  1. resto

resto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selamlar

ben 52 günlük hamileyim, hamileliğimi dah ayeni öğrendim. İş yerim Koşuyolunda evim ise Küçükçekmece de biraz uzak :)
    sürekli kontrol için ve doğum için avrupa yakasında önerebileceğiniz hastane ve doktor varmı acaba. Aslında medipol iş yerime çok yakın oranın iyi olduğunda biliyorum ama evime çok uzak malesef. sizce ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirimakannehir

2. 7 Aralık 2009
  3. resto

resto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Avrupa yakasında hiç mi önereceğiniz hastane yok :KK43:

4. 7 Aralık 2009
  5. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ah canım ya koşuyolundan küçükçekmeceye nasıl gidiyosun çok uzak diil mi
    ben koşuyolunda oturuyorum şansa bak bizim orda iş bulamıyorum :))
    Neyse konumuza gelirsek bence sen medipolde kontrollerine git . Doğumunu evine yakın bi hastanede yaparsın . Yada son 2 ayında falan hastane arayışına geçersin . Çünkü hamilelikte sıkıntılar oluyo zor geçebiliyo sık sık doktora gitmek zorunda olabiliyor insan sen bu süreci işinde geçirceksin oraya yakın bi hastane olabilir . Avrupa yakasında medikal park bahçelievlerde yaptı bi arkadaşım çok memnun kaldı orasıda olabilir .

6. 7 Aralık 2009
  7. resto

resto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sormayın vallahi biraz zor oluyor tabi gidip gelmek ama mecbur gidip geliyoruz :)
    medipolde Hakan bey varmış sanırım bende ona gitmek istiyordum tek sıkıntım doğumda hastane değiştirmek çünkü insan hep en başından kime gittiyse doğumada o girsin ister heleki ilk doğumda güven açısından belkide :) ben şahsen çok korkuyorum doğumdan zamanla aşıcam inşallah :)
    önerin için çok sağol büyük ihtimalle dediğin gibi yapıcam kontroller medipol doğum medical park :)

8. 8 Aralık 2009
  9. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Belki doktorunla görüşürsün medikal parka gelir . Senin için hayırlısı neyse o olsun . Doğumdan bende korkuyodum bende kadıköy şifada yaptım geçti gitti 1 sene oluyor .

10. 10 Aralık 2009
  11. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kesınlıkle ve kesınlıkle memorıal hastanesı doktor asena ayar ı tavsıye ederım sÜper bır hastane mÜkemmel bır doktor ben Çok memnun kaldım meleĞım 6.5 aylık allah sanada tatdırsın ınŞallah hayırlı bır doĞum yaparsın ama cıddıyım mutlaka gıt bır bak derım arkadaŞ gıbı resmen bız hala gÖrÜŞÜyoruz netten bır bak ıstersen..

12. 13 Aralık 2009
  13. YeniBahar

YeniBahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Allah öncellilkle hayırlı doğum versin tamamına erdirsin...

ben ilk doğumumu özel çapa millet hastanesinde yaptım ama doktorlarım klinilk doktoruydu yani kendi klinikleri vardı, doğumu o hastanede yaptırıyorlardı. klnikleride fındıkzadedeydi zaten. Celal Özben ve Bülent Özben. aileden jinekologlar.ama şu anda mecidiyeköyde klinikleri var, doğumuda balat hastanesinde yaptırıyorlarmış, biraz tuzlu olduğu için (bize göre tabii) onlara yaptıramıyorum ama mükemmel doktorlardır.her açıdan. sezeryan doğum yaptım,tık yok Allaha şükür, hiç de olmadı.

şu anda 35 haftalık hamileyim. Bahçelievler Yaşam Hastanesinde Mehtap Çiçek e gidiyorum. Çok tatlı bir bayan,çok ilgili ve bilgili. Gereksiz hiç bir şey yapmaz yaptırmaz. Özellikle bu haftalarda tam güvenimi kazandı. Sezeryan zordur çünkü, hele de ikinci gebelikete. Ve de Celal ile Bülent gibi iki harika insanı ve doktoru tanıdıktan ve onlar doğurttuktan sonra güvenmek zor oldu.Neyse Mehtap hanımı gerçekten öneririm sana. zaten orda çalışan biri bana ta gebeliğimin başında, bu kadını sakın bırakma,nereye giderse onunla git demişti.

Yani önerim bu. Maddi sebeplerden dolayı önceki doktorlarıma gidemiyorum ama sanırım bu kadın da şans benim için. ben biraz pimpirikliyimdirde. Hayırlısı bakalım.

A birde şu olmuyor bence, gebeliğimde şuna muayene olayımda doğumu başkasına yaptırırım. ı-ıhh olmaz yapamazsın.
    Sevgiler...

ozgesinan bunu beğendi.
  14. 14 Aralık 2009
  15. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben nisa hastanesinde yaptım yenibosna da we çok çok çok memnun kaldım.doktorum Reyhan Demirbaş muhteşem bi doktor arkadaş gibi.tawsiye ederim.bi gün oğlumla ziyaretine gidicez inşaAllah:)

16. 15 Aralık 2009
  17. flowersgarden

flowersgarden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    TBV Hizmet Hastanesi Meltem Eğilmez benim doktorumdu. çok memnun kalım. bende küçükçekmecede oturuyorum bu arada:)

18. 15 Aralık 2009
  19. HANDEOR

HANDEOR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    selam