Hastanede yanınızda kim kaldı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Chitlembiq tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Chitlembiq
  1. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğumdan sonra hastanede kalırken refakatçi olarak eşim kalsın istiyorum yanımda. Ama acaba hastanede buna izin veriyorlar mı? İçinizde eşi refakatçi olan var mı acaba? Yoksa deneyimli biri mi kalmalı? Kayınvalide gibi?

2. 10 Ocak 2010
  3. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 30 aralıkta doğum yaptım.eşim kaldı yanımda.ama ilk gece bir bayan arkadaşımızda kaldı.o bebeklerle ilgilendi.eşimde benimle ilgilendi.zaten nöbetçi hemşire sürekli sizi kontrole geliyor.bebeklede ilgileniyorlar.gerçi ben özel hastanede yaptım doğumumu.devlet hastanelerinde durum nedir bilmiyorum.biz ikizlerimizle kendimiz ilgilenebildiysek eğer,eminim eşinle sende bu işi başarabilirsiniz.kaydirigubbakcemile5 .yine doğum yapsam,yine eşimi tercih ederim.

4. 10 Ocak 2010
  5. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    devlet hastanelerinde izin vermiyorlarmış eşinin yanında kalmasına o değil refakatci bile kabul etmeyen devlet hastaneleri varmış araştırmak lazım

6. 10 Ocak 2010
  7. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım eşim doğuma yetişememişti oyuzden annemin kalmasını ıstedım gerçekten annem çok yardımcı oldu sezeryan olmuştum ben mecburen ve 4 saat sonra ayaga kalktım.
    bebişimesür sağdım mesela annem çok yardımcı oldu makınayla o sutumu sağmama yardım ettı kayın valıdemın yanında utanırdım zaten gelmedı doğumumada.....

8. 10 Ocak 2010
  9. banni

banni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sezaryenden sadece 4 saat sonra mı ayağa kalktın?

10. 10 Ocak 2010
  11. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Ben annemin kalmasını isticem... Tecrübeli birinin mutlaka faydası olcaktır.

12. 10 Ocak 2010
  13. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    benım ablam kalmıştı.eşler pek doru tercı değil bence.kanaman oluyo,narkoz çoğunlukla kusma yapıyo sıonra bebek sureklı kaka yapıyo:) malum ılk kakalar.babanın pek baş edebılkeceği bı durum değil yani.

14. 10 Ocak 2010
  15. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benimde eşim kaldı özel hastanede doğum yaptığım için hemşireler sürekli gelip bebeği kontrol ediyorlar emzirtiyorlar altını filan onlar temizliyorlar hastaneden çıkana kadar.
    ben annemdende utanıyorum ya kızlar, üstümü filan hep eşim giydirdi. wc ye gidip gelme vs.. her türlü hal ve hareketimde eşim yardımcı oldu Allah razı olsun adamcağızımdan Şeniz

16. 10 Ocak 2010
  17. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim annem hayatta değil, belki olsa onu isterdim. Kızkardeşim var onun kalmasını istersem de kayınvalidem kırılabilir. Ama kayınvalidemden de çok çekinirim kesin. En güzeli eşimin kalması. ınşallah istediğim gibi olur.

18. 10 Ocak 2010
  19. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım devlette eger normal dogumsa yanında kimseti bırakmıyorlar ama sezeryansa biri kalabiliyo oda kadın olacak ama özelde daha iyi tabii imkanın varsa özelde yap derim ben