hastayken nazlanınca

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mav tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mav
  1. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    sevgılınıze hastayken naz yaparmısınız o sıze ne yapar neler der tlf konusurken hastayım diye nazlansanız napar

2. 27 Ağustos 2010
  3. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten ciddi anlamda hastaysam naz yapmam da hafif kırıklığım falan varsa naz yaparım tabii ki ilgilenmesini isterim, telefonda neler yapar demişsiniz tabii ki yanımda olması tercihimdir genelde öyle olur ama telefonun diğer ucundaysa değişik oyunlar oynar, şebeklik yapar, moralimi yüksek tutmak için kırk takla atar, güldürür, bi bebekle ya da kediyle oynarmış gibi oynar benimle :asigim: çocukça gelebilir ama ben bayılıyorum böyle yaptığı zaman hoş daha 19 yaşındayım çok da büyük sayılmam :KK46:

4. 27 Ağustos 2010
  5. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilaç kullan der

6. 27 Ağustos 2010
  7. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ne guzel yaa ben bugun hastayım msj atıorum benı şimart hastayım dieee gelen cvp 2 saat sonra yolumu kaybetmıstımde arabada uzun surdu... demınde msj attım küstüm dıe barış yazmıs bende göynümü ayy yazdım cvp yazmadı aradım ark yanındaydım dedı cvp yazmadın dedım kusma bende sana kustum dedı bende ıyı ya dedım kapattım sanada naz yapılmıo dıe msj attım sende hemn alınıp katıosun yazmıs ben msj beklıorum adam tınlamıo

8. 27 Ağustos 2010
  9. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hmm bazı erkekler sevmeyebilir böyle oyunları yapı meselesidir belki bilmiyorumkismile

10. 27 Ağustos 2010
  11. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    nispet yapar gibi anlaşılmasın ama bir örnek vereyim mesela
    ben onların evine gitmiştim regl günümdeydim ilk günümdü
    karnım felaket ağrımaya başladı
    annesi sevgilimin yatağını hazırladı bana elektrikli battaniye koydu sıcak su torbası getirdi ağrı kesici ilaç içirdi yattım epey
    sevgilimin de çocukluktan kalma bi kutup ayısı var bembeyaz
    onu aldı getirdi tişört giydirdik gözlük taktık kolye bileklik falan taktık onunla epey vakit geçirdik :KK1:
    sonra ben ayıcığa sarılıp uyumuştum sevgilim de yanıma yattı
    uykumdan uyandım ama çaktırmadım arkamdan sarıldı elini de karnıma koydu :asigim:

böyle anlatınca komik veya basit geliyo ama o an insanın çok hoşuna gidiyo :1hug:

peki o hasta olduğunda sizden ilgi bekler mi siz ilgi gösterir misiniz ?
    bugüne kadar hiç ilgi göstermedi mi hastayken yoksa bi kereye mi mahsustu belki o gün yoğundu bilmiyorumkismile

12. 27 Ağustos 2010
  13. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ılk baslarda gosterırdı mesajlar atardı..bı kere bulusacaktık dısım agrıyodu hemn gıdıp ılac almıs bana eczaneye danısıp nasıl hosuma gıtmıstı..sımdı kalas oldu tam bır

14. 27 Ağustos 2010
  15. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    zaman geçtikte değişmiş yani sıkılmış olabilir biz 3 yıldır çıkıyoruz henüz böyle bir sorun olmadı ama ilerde ben de bu kadar ilgi göstereceğini düşünmüyorum hatta açık açık söylüyorum ama inkar ediyor hep ilgi gösteririm diyor, ben her erkeğin bir süre sonra sıkılacağını düşünüyorum açıkçası :) ama bu durumu ona söylediğiniz halde size hemen alınıyosun gibi bi cevap vermesi kırıcı olmuş bence.

16. 27 Ağustos 2010
  17. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım ıste benı sozde buyutuyorum dıe dusunuyo.ya bısey sız sevgılınıze sevimli davranıyomusunuz ben yapamıyorum ya bu yuzden de kaybedıo olabılrım mesela tlf askım bıtenm dıe acamıyorum yada askım bıtanem dıyemıorum kıtlenıorum

18. 27 Ağustos 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

her zaman nazını çekemez ki uzatmanız yersiz olmuş. o da sıkıntıdaymış yolu kaybetmiş. büyütmeyin bence. bu yüzden dargın olunur mu:içelim: