hatalar üstünden zaman geçmiş diye hafifler mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve evergreen tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : evergreen
  1. evergreen

evergreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 senedir birlikte olduğum sevgilim bana durup dururken birşey anlattı aradan bu kadar zaman geçtikten sonra niye anlattı hiç bilmiyorum. Yazın kuzeni arkadaşıyla birlikte onlarda kalmıştı sözde sevgilim yatakta uyurken bu kızda onun yanına uzanmış ve kuzeni de buna hiçbirşey dememiş... buna inanamadım ve kuzenine sordum aslında olay öyle değilmiş asıl kızın arkadaşı yatakta uzanırken sevgilimde onun yanına uzanmış nedenini bilmiyorum çünkü sevgilim askerde ve daha konuşamadık çok kötüyüm aradan zaman geçmiş ve bana yalan söyledi ne düşünceğimi hatta hissetceğimi bilmiyorum

2. 13 Ocak 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

Şunu anlıyamadım. Sizle ilişkisi varken uzanmalar gercekleşiyor öylemi???

Onlarda niye kalmışlar ki :uhm:

4. 13 Ocak 2010
  5. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ben affetmezdim açıkçası...size kalmış...
    hiçbirşey hafifletmez yaptığını,

6. 13 Ocak 2010
  7. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    seninle beraberkenmi yanina uzanmis??
    Ve sadece uzanmismi yoksa baska seylerde olmusmu

8. 13 Ocak 2010
  9. evergreen

evergreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet biz ozaman 1 senedir beraberdir olayın üstünden nerdeyse 2 sene geçmiş yani keşke hiç öğrenmeseydim nolurdu..kuzeninin dediğine göre hiçbirşey olmamış sadece uzanmış zaten arkadaşı uyuyomuş saat 9da sevgilim aradı sonunda konuştuk kuzeninin anlattıklarını kabul etmiyo yalan söylediğini söylüyo ben çok karışığım

10. 13 Ocak 2010
  11. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence sevgiline güven cnm

12. 13 Ocak 2010
  13. evergreen

evergreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende güvenmek istiyorum ama kuzeni neden bana bize böyle bi kötülük yapsın anlamıyorum kız neden yalan sölesinki sevgilime güvenmek yerine bu kıza güvendiğim içinde kötü hissediyorum ama kandırılmak istemiyorum msn başında bekliyorum kızı bi gelse tekrar konuşucam ama

14. 13 Ocak 2010
  15. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kuzen mi doğru söylüyo sevgilin mi? Hoş sevgilin uzanmış olsa uzandım demez elbette kız benim yanıma uzandı der. Doğruyu söyleyen de olur ama senin sevgilin doğru mu söylüyo yalan mı bilmiyorum bunu sen daha iyi bilirsin. Uzanan kişi kuzeninin arkadaşı değil mi niye ses çıkarmıyo off çok karışık valla ben affetmezdim başta söyleseydi ya 2 sene sonra söylüyo sinir olurum bu duruma yahu zamanında söyle niye kandırıyosun seçim senin daha önce de bu tarz hareketlerde bulunduysa yalan söyleme güven yıkıcı olaylar olduysa güle güle deme zamanı gelmiştir:nazar:

16. 13 Ocak 2010
  17. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    üzerinden çok uzun zaman geçmiş öncelikle,sonrasında sevgilin askerdeymiş..bunu telefonda falan konuşmaya kalksanız konuşulcak bişiy değil,hem senin hem onun canı sıkılcak; sıkılmışta zaten..ama uzaktan uzağa sorunlar hafiflemez..birde şu durumda dış dünyadan gelen seslere aldırış etme,kim ne kadar güvenilir bilemiyoruz çünkü..bazı şeyler düşünülür ama bana kalırsa kararlar vermek için çok erken,kendini çok yıpratma..

18. 13 Ocak 2010
  19. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    Kız gelip yanına yattıysa sevgilin kızı uzaklaştırabilirdii..Diger duruma zaten yorum yapamıyorum eger öyleyse benim açımdan bitmiş olurdu..

Hafiflemez,aksine 2 senedir beni aptal yerine koydugu için acım dahada artardı sanırım..