hatalarımla sev...günahlarımla sev!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yarennkara tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : yarennkara
  1. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hatırlayanınız varmı bu şarkıyı kızlar..benim dilime dolandı bugün ve düşündürdü...
    bi insanı ne kadar sevebilirsıniz,hatasıyla günahıyla..olduğu gibi..hiç değiştirmeden..
    ben evlenmeden önce ünv.yaşadığım ilişkimde onu olduğu gibi kabullendim..hatalarını gördüm ama değiştimeye kalkmadım..sen tanıdığında böyleydi işte..değiştirirsen o,o olmaktan çıkıp,senin istediğin biri olacak...
    onu öyle kabullen dedim kendime..bencilliğini,çıkarcı oluşunu değiştirmedim ama zamanla battı bana,olmadı..hataları çığ gibi göründü gözüme ve ayrıldım..
    şimdi eşiminde hatalar yapıyo..dil yarası geçmiyo gerçekten...onu hatasıyla bana göre kocaman günahlarıyla kabullenemiyorum işte bi türlü..olmuyo sanki..ama olanı silemiyoruz..geri dönüşler yok ne yazıkki..keşke unutabilseydik bazı şeyleri..yada hataları af edebilseydik..günahları kabullenebilseydik..en azıondan kendimiz için...

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ekim 2009
  2. 16 Ekim 2007
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    Beni sev, sev de anlama
    Dokun, hisset, ne olur sorgulama
    Sakın beni yargılama
    Yapma, değiştirmeye çalışma
    Ah vazgeçme
    Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme
    Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni
    Sen bana, ben sana benzersek ne olur
    Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa
    Beni neden sevdiğini hatırla ne olur
    O ilk günler nasıl da aşkla sevişirdik
    Aşk incelik ister canım, hoyrat olma
    Beni böyle sev, değiştirme, boşver anlama
    Bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak
    Galibi yoktur ki hiç, aşk bu unutma
    Aşk bu aşk olacak
    Sen izin verirsen yaşanacak

:asigim:

4. 16 Ekim 2007
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Affetmek Yaradana mahsus!
    Affedemesen bile o günahlarla,sana yapılan yanlışlarla yaşamaya alışmak zorundasın. İçinde biriktirerek, sürekli hatırlayarak asla ilerleyemezsin. Sürekli gerilersin. Oysa sen güçlü ve mutlu bir kadın olmak zorundasın! Herşeyi göze alıp boşansan bile, sürekli eşinin sana olan yanlışlarını düşünerek kendinde yarattığın psikolojiyi düşünsene.
    Ne olursa olsun geçmiş adı üstünde geçmiş, bitmiştir. Affedemiyorsan yazık etme kendine de eşine de.

6. 16 Ekim 2007
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    O kişiye o kabul edemediğin şeyleriyle hep bakarsan arad aolan bağda bana göre kopar....
    Günahlarıda herkes kabulleniyorki hemen hepimizdede onlarca yada milyonlarca günah var...
    Hatalarıda affetmek kişinin kendi özlüğüne ait yada yapılan hatanın iceriğine bağlı..
    Tüm bayanlar der ben aldatılmayı affetmem diye...Bu herkese özlü bir affetmeme durumu...

Biraz daha ac istersen veya şuan yaşadıgın durumu belirt bize belki yol göstermiyebiliriz ama şuna inan destek oluruzzzz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.