Hatalı karın ultrason çekimi ve sonuç

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve rosenoire tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    ...........................

Son düzenleme: 20 Temmuz 2010
  2. 11 Ocak 2010
  3. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle sonucların temiz cıkmasına çok sevindim canım
    .
    eee böyle çokları var,biz insanları kobay olarak kullanıp kendi deneyimlerine bir yenisini ekliyorlar.iyi veya kötü şekilde.allah böylelerinden uzak tutsun hepimizi.

çok gecmiş olsun .güzel kızımız yok yere bir sürü ilaç da kullandı..inşallah bundan sonra hiç bir şekilde düşürmez oralara.:Saruboceq:

doğum dr. larıda idrarla sıkışık ultrasyon isterler halbuki.bu kişi nasıl bu kadar bilincsiz olabilmiş hyaret doğrusu..:eek:klava:eek:haoldumsmile

4. 11 Ocak 2010
  5. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    of canım benimde başım doktorumla derte:uhm:
    sana koçaman gecmiş olsuna.s.
    senin sanşsın varmış başka doktora gitmişin bizim burda iki tene kadın doğum doktoru var rezil oldummm yaaa:a015:

6. 12 Ocak 2010
  7. biitoosum

biitoosum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canim rabbim yardicin olmus gercekte inanamiyorum biz kendimizi hayatimizi emanet ediyoruz bunlara doktorlarada güvenmeyeceksek kime güvenecegiz neyse bir sey olmadigina cok sevindim bitanem gecmisler olsunopuyorumnanaktan

8. 12 Ocak 2010
  9. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canlarım hepiniz çok sağolun .Allaha şükür her şey iyi ama bende psikoloji çok bozuldu .ıki ayrı hastanede kızıma ultrason çektirdim .Her iki doktorda hiçbirşey olmadığını söylediler.Hatta bir tanesi beni ikna etmek için hem idrar varken hem idrarsız ultrason çekti .Çok şükür her şey normal .Gel gör ki ben bir travma yaşıyorum .Sürekli kalbim sıkışıyor, 4 kilo verdim uyuyamıyorum.Eşim kızıyor , kızım " anneciğim bak bir şeyim yok" diyor .Ama ben sapıtmış vaziyetteyim .Bu ultrason kesinlikle aç karnına olmalıymış.Yoksa hata verebilirmiş.Zaten ikna olmadığım için ilk ultrasondan sonra iki ayrı yerde daha çektirdim.Aslında ilk ultrason sonuçlarını gören uzman doktorlar bile sonuçların klinik bulgu ve tahlillerle bağdaşmadığını söylemişlerdi.Çünkü kan , idrar ,gaita , röntgen her şey normaldi .Ama cahil ve ilgisiz bir ultrason doktorunun kurbanı olacaktık.Kimbilir daha kimlerin canı bu hatalar yüzünden yanıp , dünyaları kararıyordur.Şu günler hayırlısıyla bir geçse ,normale bir dönsem.....:KK43:(

10. 12 Ocak 2010
  11. Efsane

Efsane bendeniz,güneş55 Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun...

12. 12 Ocak 2010
  13. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun Rose, moralini bozma artık bak iyisin. Yanaklarından öpüyorum

14. 13 Ocak 2010
  15. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun, kendini harap etme sonuç iyiymiş neyse ki....