Hatalı olan kim sizce ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sayeste tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sayeste
  1. sayeste

sayeste Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba

bundan 15 gün falan önce.eşimle annemlere gittik.2 saat uzaklıkta bir yerde.kızkardeşim de evli ama 20 gündür annemlerde kalıyor eşi asker tayinleri çıktı daha eşyaları falan taşınmadığı için annemlerde kalıyor.erkek kardeşim de ankarada çalışıyor ameliyat oldu apandisitten.( bir ay önce) o da annemlerde kalıyor.neyse erkek kardeşim banyo yapıyor babam yardım ediyor dikişli olduğu için.o sırada kızkardeşimin de bebeği uyuyor o da ses yapmayın çocuk uyuyor diyor.erkek kardeşim de başlarım senin çocuğuna da sana da diyor .Banyodan çıktıktan sonraKemerim nerde pantolonum nerde diye kızkardeşime soruyor o da bilmediğini söylüyor o sırada eşim de lavaboya giderken erkek kardeşim bana ve eşime siz bu odadan çıkın ben şimdi ona kemerimi buldurmayı bilirim diyor yani döeveck.eşim de anlıyor döveceğini ve sakın öyle bişey yapma diyor ve lavaboya giriyor .o arada erkek kar.kızkardeşimi dövüyor o da bağırıyor.ve eşim ayırmaya çalışıyor ama erkek kardeşim eşimi sen karışma deyip eliyle itiyor.eyim de bu duruma çok bozuldu ve bana hadi gidelim dedi. kavga büyümesin diye çünkü o da çok sinirlendi.tam biz kapıdan çıkarken erkek kardeşim bize nereye nereye diye bağırarak önümüze geçti ve mutfağa giderek bıçak alıyor ve eşimin üstüne yürüyor o sırada annem biz ayırmaya çalışıyoruz.sonra erkek kardeşim yerlere yatıyor bağııyor ağlıyor bayılma numarası yapıyor eşim de bişey olmasın diye tamam sen haklısın özür dierim diyor.akşama kadar bekleyip çıktık ondan sonra.Şimdi annem eşimi ve kız kardeşimi suçluyor.Eşim iki kardeş arasına girdiği için kız kardeşim de dayak yiyince bağırdığı çin suçluymuş erkek kardeşimin hiç bir suçu yok yanisizce kim hatalı

2. 30 Eylül 2010
  3. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cvp vermek bile istemiyorum....

4. 30 Eylül 2010
  5. daisyrose

daisyrose Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    durum gayet açık bence
    bunu sormak bile saçma kusura bakmayın yani

6. 30 Eylül 2010
  7. eylos_25

eylos_25 Oglum abi oluyor.... Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    Alllahım yarabbim sizin için önemli olan eşinizin suçlu olup olmadıgımı yani ?

8. 30 Eylül 2010
  9. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    eşinin sabrına helal olsun.
    erkek kardeşiniz evli barklı ablasına vurmuş kusura bakmayın ama ben bile kardeşinizden nefret ettim.
    2 konunuzuda okudum.bence kızkardeşiniz sizde kalsa daha iyi olur.annenize diyecek laf bulamadım,ayrıca babanız evdeydi herhalde babanızın müdahale etmesi gerekiyordu.
    ben kardeşinizin yerinde olsam bir daha asla o kardeşle konuşmam(büyük konuşmayayım ama) annemim evinede epey zaman gitmem.oğluna kızacağına suçu sizlere atıyor.erkek evlat diye şımartmışlar.

10. 30 Eylül 2010
  11. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.380
    Ödül Puanları:
    238

askerden gelen erkek kardeşinin piskolojisi bozuk ona anlayış gerek kız kardeşin kendi evinde değil ki sus diyor bebeğini kendi evinde baksın eşinizde haklı bir bayan dövülürken seyirci kalamaz erkek adama yakışmaz anneniz idare ve otoriteyi kuramadığı için ondada suç var

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  12. 30 Eylül 2010
  13. ven_har

ven_har Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    annenize ve erk kardeşinize İNANAMIYORUMMakannehirdiyeceğim tek şey budur...!!!

ha bir de eşinizin yerinde olsam bir daha o eve ayak dahi basmam...!

14. 30 Eylül 2010
  15. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızkardeşinİZ derhal o evi terketsin zavallı kızın çektiklerine bak...

babanız neden bu duruma kayıtsız kaldı anlamadım,

annenizinde sulu olarak kızkardeşinizi ve eşinizi görmesi çok tuhaf...

ben eşinizin yerinde olsam oraya bi daha da gitmem...

erkek kardeşinize hiçbirşey demiyorum allaha havale.....

16. 30 Eylül 2010
  17. Frezya35

Frezya35 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakmayın ama erkek kardeşiniz çok cahil biri galiba :kedi:

18. 30 Eylül 2010
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Bana bu olay hiç inandırıcı gelmedi kusura bakmayın...
    Bir apandist ameliyatının dikişi 1 ay kaldığını hiç duymadım ki kendimde oldum ameliyat ..
    İkinicisi ise banyosunu bile tek başına yapamayan adam nasıl olurda kemeri eline alıp kardeşinizi dövüyor , eşinize bıçak çekebiliyor oda bir garip doğrusu...