Hatalıyım...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve buseee90 tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : buseee90
  1. buseee90

buseee90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim 2 aydır tanıdığım erkek arkadaşım var.Birbirimizi yeni tanıyoruz.Borçları var biraz, bu aralar maddi açıdan sıkıntılı.2 aya kadar rahatlayacak inşallah.İş yoğunluğundan dolayı 6 kez yüzyüze görüşebildik ancak.Telefonda görüşüyorduk ama bana çok kırgın bu ara.Geçen gün bana dedi ki 'bugün maaşım yatacaktı yarın yatacakmış oyalıyorlar' der demez ben acırmışım gibi parasııııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzz,fakiiiiiiiiiiiirrrrrrrr dedim.Sonra ağzımdan ne çıktı vah vah dedim.Kendime bir kızdım ki iş işten geçti.Sanki parası olmadığı için O'nu küçümser gibi.Hayatta yapmayacağım şeydir bu.Nasıl oldu anlayamadım.Ama bu ilk değil ben O'na ne zaman paran olacak demişim bunu hatırlayamıyorum.Ne kadar salağım...O günden sonra 3 gün mesajlarıma cevap vermedi.3. gün şu mesaj geldi.'O günden beri düşünüyorum..Bana dedin ya senin ne zaman paran olacak diye...düşündüm ve kararımı verdim..senin yanında parasız olmuyo..benim borçlarım var ve borçlarımı bitirip rahatlayana kadar görüşmeyelim..beni o zamana kadar bekler misin?Beklemezsen saygı duyarım.Çünkü sana haksızlık ediyorum..Bütün harcamaları sen yapıyorsun ben yanında eziliyorum..bu durum ve senin yüzüme vurman canımı sıkıyor.Borçlar bitene kadar görüşmeyelim???'
    Bunun arkasından bir sürü msj yazdım.Özür diledm.yine cevap yok.Bugün cevap geldi.Beni bekle seni hala seviyorum.Bekle beni.Neden beklememi istiyor sizce.Acayip kırılmış gururu, incinmiş.Bence haklı.Çünkü arada bu para mevzusu canımı sıktığından laf çarpıtıyordum.Ama bilinçli yapmıyordum ağzımdan çıkıyordukaydirigubbakcemile3:kızgın::1shok::1no2::1no2::1no2:

2. 15 Ekim 2008
  3. buseee90

buseee90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hani bütün harcamaları sen yapıyorsun diye yazmış ya inanın harcamam olmadı acıkmıştık o en son görüştüğümüzde girdik markete birşeyler yemek için birkaç bisküvi filan aldık onların parasını ödedim.Bundan bile mahçup oldu demek ki....iÇİMDE UMUT VAR AMA SİZCE OLMALI MI UMUT BUNLARA RAĞMEN????

4. 15 Ekim 2008
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Tabii ki hiç hoş değil dedikleriniz.Hele bir erkeğe maddi açıdan yetersiz olduğunu yüzüne vurmak onun onurunu fazlasıyla kırar.Bence kendinizi affettirin en kısa zamanda...

6. 15 Ekim 2008
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Parasız,fakir gibi kelimeleri nasıl farketmeden söylediniz ben anlayamadım doğrusu.
    Ayrıca erkek arkadaşınızda hiç gurur yapmış ya da size tavır yapmış gibi gelmedi bana.
    Borçlarım bitene kadar görüşmeyelim ama beni bekle diyen bir erkek gurur göstergesi yapmış olamaz bana göre.
    Beni bekle demesi sevdiğini gösterir.
    Ben bunları çıkarttım anlattıklarınızdan.

8. 15 Ekim 2008
  9. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şaka yaparken baska bişey olmus anlaşilan :) suan zor bir durumda oldugu için sizi ciddiye almasi cok normal..hele siz calisiyorsaniz ve paraniz varsa..bence biraz zaman verin..2 ay olmus daha..sizi tam tanimiyordur..sakalariniz ile ciddiyetinizi ayirt edemiyor olabilir..bende "saçmalama" kelimesini cok kullanirim..eşim cok bozulurdu önceden..ama beni taniyinca anladi ne manada söyledigimi :KK66: sizde biraz zaman verin..kendisini toplasin..sonra tekrar özür dileyip,niyetinizin sadece saka oldugunu ifade edin,sizi zamanla taniyacagini söyleyin..inşaAllah düzelcektir herşey :KK66:

10. 15 Ekim 2008
  11. buseee90

buseee90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya parasızsın derken fazla açılma artık borçlarını ödemekte zorlanıyorsun.Hani savurgan olma demek istemiştim de ne alaka yani bunu kim anlar ki böyle.O yüzden onu uyarır gibi yapmak istedim tabi yanlış anlaşıldı.Var ya başkası olsa affetmezdi bence.

12. 15 Ekim 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Sözlerin gerçekten kırıcı olmuş...her şakanın altında bir gerçek yatar dimi ama,ayrıca şaka değil kaka olmuş seninki de.

zamana bırakmanız en hayırlısı olacaktır sizin için...o arayana kadar arama hiç belli ki epey kırılmış haklı da :nazar:

14. 15 Ekim 2008
  15. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bilinc alti bu konuyu dile getirdigine göre, baya maddi sorun var, veya sen paraya cok deger veriyorsun,
    her nasilsa iste, sonucda bu durumdan mutsuzsunki dile getiriyorsun, bence salla gitsin, daha sonra daha cok üzülürsün.

16. 15 Ekim 2008
  17. EU2

EU2 Guest

busecim eger senin de niyetin ciddiyse yani o adami seviyorsan o na bir kez daha kendini anlatmayi dene evet hazmedilmiycek bir sey söylemissin mesafe almasi normal ama genede sana seni seviyorum demis para saglik olduktan sonra kazanilir mal mülk sahibi olunur ama sevgiyi satin alamazsin elbette eger gereksiz harcamalr yapiyorsa o nu tatli dille uyar onun actigi borclari sen ödemek zorunda degilsin sonucta kendi problemi kendisi bilir yani. bir dahada böyle sakalar yapma

18. 15 Ekim 2008
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Parasızsını ben sana desem sende onun anladıgının beş katını anlardın.
    Borçlarını öde fazla acılma sözlerini anımsatan bir cümle göremedim ben:1closedeyes:

Ağzından kaçarda bu denli kaçmaz bence. Herşey para değil:1closedeyes: