Hatayda burun estetiği yaptıran varmı??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve rose_rose_88 tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : rose_rose_88
  1. rose_rose_88

rose_rose_88 Guest

Arkadaşlar ben burun estetiği yaptırmak istiyorum antakyadayım ama güvenemiyorum ne yapmalıyım

2. 29 Ocak 2010
  3. rose_rose_88

rose_rose_88 Guest

billgisi olan yokmu burda opr.dr.tuncay kaynar var bu doktor hakkında bilgsi olan varsa cvp yazsın ltfn.çok yardımcı olursunuz

4. 30 Ocak 2010
  5. rose_rose_88

rose_rose_88 Guest

hataylı arkadaşlar tuncay kaynar hakkında bilgisi olan yokmuuuuu

6. 31 Ocak 2010
  7. rose_rose_88

rose_rose_88 Guest

hataylı kimse yok sanırım

8. 27 Ağustos 2010
  9. ilkbaharsu

ilkbaharsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşım oldu Tuncay Bey'e. Burnunun ucu çok toparlak ve büyüktü ameliyattan sonra. Ben eski haline göre yine de beğenmiştim. Ameliyat olmaya karar verdiğimde tekrar görüştük kendisiyle ve bana önermedi. Doktorun ameliyattan önce onun için planladığı burunla ameliyattan sonra çıkan burnu arkadaşıma göre çok farklıymış. Ve çok fazla şişliği, morluğu olduğunu düşünüyordu kendisi. Son görüşmemizde burun ucunun yukarıya göre fazla büyük olduğunu ben de fark ettim, kararsız kaldım. Adana'da olabilirdim, imkanım vardı.Tuncay Bey Defne Hastanesinde çalışıyo, ordan fiyat aldım. Adana'da Ersal Kaya ile görüştüm, çok tecrübeli bir doktordu ve kendisi devlet hastanesinde çalıştığından kurumum karşılıyordu hastane masrafını. Ameliyat için ödediğim ücret Defne Hastanesi'nde istediklerinden daha azdı. Ersal Bey yıllardır bu işi yapıyor, hem daha az para ödedim, hem çok daha tecrübeli ve başarılı bir doktor yaptı ameliyatımı. O nedenle imkanınız varsa Antakya'da yaptırmayın. Antakya'daki doktorlar tecrübesiz ne yazık ki...

10. 21 Aralık 2010
  11. schenay

schenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    henüz olmamışsanız şayet benim bi arkadaşım revizyon ameliyatını oldu hatay da okurken...ve bence gayet başarılıydı 2. ameliyat zordur bir de ona rağmen. Doktorun adı Mustafa Ödemiş idi yanlış hatırlamıyorsam...:KK59:

12. 22 Aralık 2010
  13. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım ben iskenderunda atilla hacılar diye birine oldum o mahvetti burnumu ondan sonra 5 ameliyat devrim başladı.. adana da prof dr sabri acartürk de yapamadı ama antep'e git çok yakın beni kurtaran Prof Dr mehmet MUTAF..Kİ çok başarılı bir dr bunu herkes biliyor yalnız fiyatı biraz pahalı ama ben keşke ilk ona gitseydim diyordum buna da şükür.. şimdi çok mutluyum barbie gibi hissediyorum..dr çok önemli!!

14. 8 Kasım 2012
  15. lucesme

lucesme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    benide atilla hacılar amelyat edecek.sen ne kadr ödemstn canım

16. 8 Kasım 2012
  17. lucesme

lucesme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    atlla hacıalr a 3 arkdsm amelyat oldu memnun kaldılar sanırım sennki sanssızlık,iynede korktum simdi:))

18. 8 Kasım 2012
  19. lucesme

lucesme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    iskenderunda atilla hacılar v ar 200 tl ye yapıyo eger ssk lıysan yani yesilkart fln varsa