Hatice - Pardon ( 2010 )

Konusu 'Albüm Tanıtımları' forumundadır ve Zepp tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Zepp
  1. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146

Albümdeki Eserler

01-Teşekkür Et
    02-Çok Sevdim
    03-Başka Bir Aşk
    04-Kalbe Kilit
    05-Sensizlik
    06-Pardon
    07-Anlık Mutluluk
    08-Prens
    09-Başka Bir Aşk (Rmx)
    10-Pardon (Rmx)

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

Hatice, yedinci albümü 'Pardon' ile müzik kariyerine devam ediyor. Albüm tanıtım çalışmalarına başladığı zaman ünlülerin iletişim danışmanı Özgür Aras'ın kapısını çalan Hatice kendini tamamen Özgür Aras'a teslim etti. Yurt dışında sanatçıların iyi ekiplere kendilerini emanet ettiğini söyleyen Hatice, "Bende çok iyi bir ekiple çalıştım. O ekip ne derse onu yaptım, çok da iyi oldu. Bambaşka bir Hatice çıktı ortaya" dedi.

Saçından, makyajına ve kıyafetlerine kadar tüm tarzını değiştiren Hatice'nin fotoğraflarını usta fotoğrafçı Lara Sayılgan çekti. Bu albüm ile birlikte kendini tamamen değiştirdiğini söyleyen Hatice, 'Pardon' da altı şarkının kendisine ait olduğunu söylüyor. Diğer şarkılar ise, Emircan Şahin, İskender Külekci, Orçun Karamuk'a ait. Aranjörlüğünü Taşkın Sabah'ın yaptığı albüm için, "Herkes için" diyen Hatice, "Albümün içinde herkes kendinden bir şey bulacak. Genç, dinamik, hızlı, hareketli, romantik ve aşk dolu...Daha ne olsun. Tam herkes için herkeslik" dedi.​