Havale ıle alısverıs yapan varmı??

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve umayy tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : umayy
  1. umayy

umayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gittigidiyordan havale ile alışveriş yapacağım...fazla bılgım yok banka kartımda yok ,nasıl yapılıyo bi bilen warsa söylesin bankayamı yatırılıyo ...havale ıcın para ödemem gerekıomu?fisfisfis

2. 4 Kasım 2009
  3. LeyLi

LeyLi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    EFT/Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Bana Özel/Durum sayfanızda, kazandığınız ürünün bulunduğu satırda, Ödeme Yap linki vardır. Bu linke tıkladığınızda karşınıza, ürün seçimi ekranı gelecektir. Ödeme yapmak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Ödeme Yap düğmesine basarak devam edebilirsiniz. "Teslimat bilgileri" sayfasında, karşınıza sistemde kayıtlı adres bilgileriniz gelir. Bu adreslerden birini seçebilir veya yeni bir adres tanımlayabilirsiniz.

Kazandığınız ürünleri EFT/Havale yoluyla ödemek için yapmanız gereken; bu sayfada "EFT / Havale" seçeneğini seçmektedir. Her ürün için ayrı transfer yapmanıza gerek olmadan, kazandığınız tüm ürünler için tek bir seferde toplu olarak EFT/Havale yapabilirsiniz. Sistem size, GittiGidiyor havuz hesap bilgilerini ve hangi açıklamayla ödeme yapmanız gerektiğini mail yoluyla bildirecektir.

İşlemlerinizde herhangi bir gecikmenin yaşanmaması için, dekonta ödeme açıklamasını mutlaka yazarak, girdiğiniz hesap bilgilerinin doğru olduğunu kontrol ediniz. Açıklama belirtilmeden veya yanlış hesap bilgisi tanımlanarak transfer edilen ürün bedelleri havuz hesabımıza ulaşmayacak veya hangi işleme ait oldukları tespit edilemeyecektir.

4. 4 Kasım 2009
  5. LeyLi

LeyLi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    /Havale masrafı ödeyecek miyim?

Havale/EFT seçenekleri, internet bankacılığı veya telefon bankacılığı kullananlar için en masrafsız ve en kolay çözümdür
    Garanti İnternet Şubesi ile ödeme:
    Açık artırmaya katılarak kazanmış olduğunuz ürünün ödemesini Garanti İnternet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Garanti Bankası İnternet Şubesi'ni kullanan tüm GittiGidiyor kullanıcıları, bu hizmetten faydalanabilir.

6. 4 Kasım 2009
  7. umayy

umayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tskr ederımde bu bılgılerı gg sıtesınden okudum ama anlamadım :S benden havale ucretı alıncakmı..

8. 16 Kasım 2009
  9. LeyLi

LeyLi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de zaten orda çok ayrıntı verilmiş olabilir tam sorularına cevap olacak şekilde copy paste yaptım.Ancak ''benden havale ucretı alıncakmı..'' sorunu havale masrafı alınacak mı diye anlamışsam eğer hayır !