Havucun Mucizeleri

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve Ashkim tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

22 Mart 2008
    Konu Sahibi : Ashkim
  1. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar her gün düzenli 2 tane havuç yemeniz hem cilt hem boyun kırışıklıklarını önlüyor hemde saç dökülmesini önlüyor havucun içindeki betekaroten denen bir madde A vitaminin oluşmasını saglıyor avitamini de cildin kurumasını engelleyerek dogal nemlendiriyor saç dökülmesini önlüyor dökülen saçların yerine yenilerini çıkartıyor havucun faydasını saglıga yararlarını saymakla bitmez ben her gün 3 havucu rendeleyip içine limon sıkıyorum bazen ton balıgı koyuyorum bazen zeytinyagı koyuyorum balık ve yagı birarada koymak agır oluyor deneyin bence ama bir gün aksatmadan çok düzenli yiyeceksiniz süper oluyor benden söylemesi

2. 23 Mart 2008
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    :çok üzgünüm:senağlamabenim babam senelerini havuç ve havuç suyunun tanıtımına harcayarak geçirmiştir.ben çocukluğumdan beri hep havuç ürünlerini deneyerek geçirmişimdir.havuç unu yapılıp çorba yapmak,suyundan pudingler yapmak,pasta yapmakve daha şu anda hatırlayamadığım birçok şeyi denemişizdir.sonunda da havuç salebi yapmıştır.havuç suyu ve salebi satarak geçimini sürdürdü.yani hayalini gerçekleştirerek hayata gözlerini kapattı!!!!!!!!!!!!!!!!:çok üzgünüm:

4. 24 Mart 2008
  5. pharmacea

pharmacea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaçımız hayellerine kavuşabiliyor ki...bende mutlu ölmek isterim...başın sağolsun....allah rahmet eylesin