Havuza Gideyim Mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yalnizasli tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : yalnizasli
  1. yalnizasli

yalnizasli Guest

Ya ben bıktım artık bu çocuktan arkadaşlar. Hergün ayrı bişey çıkartıyor karşıma sinir etme beni bu aralar dedikçe sanki inadıma inadıma yapıyor. Tutturdu bu seferde havuza gitcem ben diye. Önce msj attı düzgünce dediki aşkım yarın eğlenmek için havuza gitmek için senden izin istiyorum veriyor musun dedi. Hayır vermiyorum dedim ki kendiside bana aynı şekilde davranır diye düşündüm. Aşkım lütfen diye yalvarmaya başladı. kadınlar yok bizim gidicemiz bölümde dedi ama istemiyorum kızlar ya az çok anlarsınız beni. Ya çıkıp başka bişey dese başımın üstünde yeri var ama tutturmuş havuz diye üstelik yüzme bile bilmiyor bu nasıl bi iş anlamadım. Misilleme yapayım sen gidersen bende giderim dedim sadece kadınların olduğu bir bölüm varsa git aşkım ama hamam yasak dedi :S Allahım yarabbim aradaki fark ne anlamış değilim. Bende rest çektim havuza gittiğin gün ayrıldığımız gün olur buyur kendin seç dedim. Trip attı bana. İyi senden kırk yılda bir bişey istedim gitmiyorum saol diye. Ya kızlar hayalimiz var 1 senedir görüşemedik askerlik yüzünden bulunduğum şehire gelemedi şimdi para biriktirirken bu tür fuzulü harcalamalara girmesi ne alaka yani? Sonrada çıkıp para biriktiremedim diycek. Aşkım 6 milyonmuş sadece dedi bende yok dedim gene. Ya illaki kadınlarda erkeklerde birbirini görür ( sakın beni gerici olarak nitelendirmeyin yalnızca kıskançlık ) Sen yarın görürsün dedi bana ama gitmemeyede söz verdi. Yarın ne göstericeni çok merak ediyorum doğrusu. Trip atıyo şuan. Nasıl davranıyım kızlar siz söyleyin. Şuan misafirlikte ve ordaki yeğenleri ayarttı bunu. Çok sinir bozucu bir durum.

2. 15 Ağustos 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    abartmışsınız bence

4. 15 Ağustos 2009
  5. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne varki erkekler havuzuna gitcekmiş işte kıskanılcak bişey yokki bizde kadınlar havuzuna gideriz hiç erkekler olmaz ne güzel izinde almış para biriktiriyo olabilir ama arada kendine böyle güzel şeyler yapmalı insan 6 lira ucuzmuşda sorun yapma bence :teselli:

6. 15 Ağustos 2009
  7. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar abartmışsınız..Bayanlar varsa ne olacak ben anlamadım,ona ve kendinize güvenmiyor musunuz ? Sokakta da onca bayan dolaşıyor,oldu olacak evden de dışarı çıkmasın sevgiliniz..Bırakın eğlensin,her insanın arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmeye hakkı vardır

8. 15 Ağustos 2009
  9. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Mesele çok önemsiz..
    Ama önemli kısmı 1 yıldır görmediği sevgilisiyle görüşmek yerine havuza gitmesi.
    Para biriktiriyorsa eğer o altı lira bile çok kıymetli..
    ılginç geldi bana ilişkiniz bir yıl çok uzun bir süre..

10. 15 Ağustos 2009
  11. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bencede cok abartilmis , cocuk birde arayip izin istiyorum diyor boyle bir turk erkegini mumla arasan bulamasin elinden kacirma derim zemuszemus

12. 15 Ağustos 2009
  13. yalnizasli

yalnizasli Guest

ya yüzme bilse hadi tamam ama benimki bi kere izin aldımı bişeyin sürekli devamını getirir abarttım biraz ama aynısı olsa o da yapar o da ben dayımlara gidince kızıyo sizce bu da bi abartma değilmi üstelik ben yarı çıplak dahi olmuyorum

14. 15 Ağustos 2009
  15. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    kusura bakma ama saçmlamışsın ilk okurkende sanki çocuğun senden izin alıyo sandım

16. 15 Ağustos 2009
  17. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Onunki de abartı,izin alma olayını bir türlü anlayamamışımdır,ben böyle ilişkilerde çok sıkılırım,Allah size sabır versin..

18. 15 Ağustos 2009
  19. yalnizasli

yalnizasli Guest

ya bilmiyorum ben açıkcası bu isteiği garipsedim