Havuzlu Han Gerçekten Ucuz mu?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve semprex tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : semprex
  1. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bu havuzlu han gerçekten uygunmu herkes oranın daha uygun olduğunu söylüyor gerçekten uygunsa gitcem yardım ederseniz sevinirim sositososito

2. 17 Aralık 2009
  3. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    dışarıya göre uygun nakitte indirim yapıyotrlar.tek özelligi bence tüm bebek gereçlerini aynı katta bulup alıyorsun elli magaza gezmen gerekmiyor.emzirme giysi uyku setleri araba gecelik vs herşey var..

4. 17 Aralık 2009
  5. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında aman aman değil piyasa ortalamasında ama aynı noktada bi çok ihtiyacı çok alternatifle bulabliosun tek yerden nakit indirimi ile bütün ihtiyaçları karşılıyabli,rsin. Yine eminönünde kürkçü hanıda tavsiye ederim daha uygun bile olablio ama çeşit daha az

6. 18 Aralık 2009
  7. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar bakıcağz artık kürkçü hanada bir giderim..

8. 18 Aralık 2009
  9. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    bu havuzluhanın tam adresını verebılecek arkadaslar var mı ben gıttım bır kere esım calıstıgı ıcın pazardı ama neyse gezdık fılan sonra bır magazdan alısverıs yaptık uzerınde havuzluhan dıye yazıyordu
    esımde bılmedıgı bı yere gıtmekten asla hoslanmaz benı gezdırdın havuzlu han arıyorum dıye dedı kızdı bıraz o yuzden adresını bılırsem cok ıyı olur

10. 18 Aralık 2009
  11. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla aynen bende doğuma az kala gidip herşeyimi ordan alıverdim.ne lazımsa alıyosun orda bi bayan var herşeyde yardımcı olmuştu sağolsun.oradaki satıcıların gözü de tok al da al diye tutturmuyorlar hatta abla az büyük olsun hemen büyüyorlar diye yol gösterdi bize.ben herşeyi 0 numara alıyodum adam da dediki 2 ay sonra hepsini yeniden almak zorunda kalırsın dedi.onun dediği gibi aldık 6-7 ay kullandım sonra gittim bi posta daha body aldım.kardeşimi de götürdüm ama tarif et dersen valla ben hiç anlamam o işte.eşimle gittim hep arabaya zor taşıdık arabasız asla gitmeyin.hele hamileyken asla.ıslak mendil orda uygun oluyo bir sürü almak gerekiyo falan doldurdukça dolduruyo insan taşımak imkansız oluyo.

12. 18 Aralık 2009
  13. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ilk gidişte ben 580 tl para harcadım.ona göre gidin hazırlıklı çünkü akıla gelmeyen pek çok şeyi görüp almak gerekiyor.hem bir daha nereye çıkcam diye almak istiyo insan.

14. 18 Aralık 2009
  15. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet havlu han çok uykun bende ordan alıyorum gereken herşeyi

16. 18 Aralık 2009
  17. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    google havuzlu han yaz orda resimli bir krokisi çıkıyor ............................... fazla bişey almıcam zaten listemi yaptım öyle gitcem..tabi kar yamazsa..:1no2:

18. 18 Aralık 2009
  19. iremmsu

iremmsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 3-4 gün önce ordaydım alışverişimi yapıp geldim bana göre hem fiyat açısından uygun hemde seçenek açısından biçok şeyi biarada bulabiliyorsun.. memnun kaldım