havuzlu handa neler bulabilirim?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve mersinli tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu benim ilk bebişim ve tecrübesizim.inanın neler almam gerekiyor bile bilmiyorum.sizlerin yardımına ihtiyacım var.şimdiden düşünmeye başladım.oda,araba gibi büyük eşyaları 7.ayımda alacam.ama ufak ufak diğer hazırlıklara başlamak istiyorum.tecrübeli annneler burdan çokça duyduğum eminönündeki havuzlu handa neler bulabilirim?ne almalıyım oradan?ne tavsiye edersiniz?yardım ediniz lütfen.

2. 15 Nisan 2010
  3. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benimde ilk bebeğim olucak,havuzlu hana gittim bende.bebeğin ve kendin için(doğum zamanı için)gerekli herşeyi bulabilirsin.valla bende bilmiyorum ne giyer ne eder diye.annelere falanda sormak istemiyorum artık,onlara kalsa çok giymezmiş aldıklarımı ama ben hamile olduğumu öğrendiğim günden beri bişiyler aldım,şuan ihtiyacımız yok herşeyimiz tamam,bebeğimiz bekliyoruz.sende kimseye sorma bence sorunca onlara göre hiçbişey alınmamalı.yavaş yavaş herşeyini yaparsın kendin.hayırlı doğumlar.

4. 15 Nisan 2010
  5. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    havuzlu handaydım bende geçen gün bende kimseye danışmadım netten gördüklerimden kendime not yazdım ve tek başıma gittim deli gibi gezdim alışveriş yaptım ne karışan ne eden oldusempatiksalakcinni
    havuzlu handa anne için gerken loğusalıklar..
    bebek için beşik bebek arabası ana kucağı v.b şeler var.
    bebek için gerekli tüm kıyafetler var.
    bebek için temizlik ve bakım ürünleri var.
    bebek için yemek ve yiyecek gereçleri var.(biberon emzik ıvır zıvır hepsi)

eee daha ne olsun..komple herşeyini tamamlayacağın bir yer..iyi alışverişlersositososito

6. 16 Nisan 2010
  7. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar.herkes daha erken diyor ama ben bişeyler almak istiyorum.ama fuzuli şeyler olsunda istemiyorum.daha bebeğime bir patik almadım.ama cinsiyetini öğrendiğimden beride içim içime sığmıyor.

8. 16 Nisan 2010
  9. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence sen milletin işi ile yola gitme..elinde sonunda yine sen yapacaksın ilerilki zamanlarda ağırlaşınca gözün birşeyler görmeyecek bir an önce hazırlıklar bitsin günümüzü bekleyelim:KK46:

10. 17 Nisan 2010
  11. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :Bugün oraya gidicem. Neler var neler yok yazarım. Fiyatlarıda merak ediyorum.

12. 18 Nisan 2010
  13. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben cumartesi gittim kızlar.bişeyler aldım.6-7 tane zıbın aldım, bir kaç tane tulum aldım,pijamalar aldım,ağız temizleme mendilleri aldım,tırnak makasıda içinde olan bir takım vardı onu aldım,önlükler,çoraplar,çok güzel bir hastane çıkışı aldım,kapı süsü şekerler için çok tatlı arabalı sepet,biberonlu şekerler,altın yastığı,şerbet bardağı süsü,tül.kendim içinde göğüs pedi,lohusa pijama takımı ve gecelik takımı,emzirme sütyeni,emzirme minderi,doğum sonrası korsesi,lohusu iç çamaşırları.yaklaşık hepsine 650 tl ödedik kızlar heberiniz olsun.

14. 18 Nisan 2010
  15. gogosvari

gogosvari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de çok merak edip gittip bi sürü şey aldım. Bu arada indirim zamanı Mothercare, Zara ve Debenheim dan da almıştım. Hepsini bu hafta yıkadım. Kesinlikle tavsiyem havuzlu han dan alışveriş yapmayın. Daha pahalıya gelir. Çok kalitesiz şeyler yıkanınca bile anlaşılıyor. Pişman oldum valla. Diğerleri daha pahalı ama yumuşacık yıkanıp kurumasından bile anlaşılıyor. Ucuz gibi gözüküyor ama hepsi çul çaput. Bu arada asıl tavsiyem Optimum Next ve adını hatırlamadığım bir mağaza var. Orada çok ucuz bebiş şeyleri var. Ben 3-4 milyona bi sürü şey aldım üstelik çok kaliteli.

16. 18 Nisan 2010
  17. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    optimum next nerde arkadaşım?

18. 19 Nisan 2010
  19. hennas

hennas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de havuzlu handa hiçbirşey bulamadım ,o kadar kalitesizki ürünler,özellikle tekstil...yıkanınca yamulacağı çok belliydi...4-5 katlı handan hıcbısey alamadan cıktım...ben mothercare ve kipa marketin bebek bölümünden aldım herşeyi,üstelik ithal ve cok kaliteli kumaşlar..