Hayal gucunune guvenenler buraya:)

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve osssnur tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : osssnur
  1. osssnur

osssnur Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlar sımdı kendı dugunumuzu hayal edelım gerceklesmeyecek oldugunu bılsekde hayal kuralım nasıl bır dugununuz olsun ısterdınızfisfisfis...

2. 29 Mayıs 2009
  3. History

History Guest

Hayalden önce bişi aklıma qeldi anlatmak istedim. Yazın cınarcıkda bi gece eğlenirken dıscoya gelınle damat gelmişdi.Acayip eğlendiler sabaha karşı 4 gibide bizim corba ıcmeye gıtttımız mekana gelmişlerdi.Bi düşünsenize sabaha karşı 4de corba ıcmek ıcın bı mekana gıdıyosunuz gelınle damat var :KK70: Biz çok eğlenmişdik o akşam .

Benim kendi düğünüme gelınce ilk aşkımla hala cıkıyoruz.Bütün hayalim sadece onunla evlenmek ne şekilde oldugu cokda önemlı deıl =)) Önce nikah aılelerle yemek akşamda discoooo bikaç farklı mekan olucak tabi gelinliğimlee ordan oraya =)) samimi arkadaaşlarımızla 7 8 araba konvoyla eglenebılcemız butun mekanlara gıtmek ısterım. Ertesi akşam da balayı yolcumuza cıkmak isterim. 10gunde tatill .Sonra 1hafta evde istiraat =))))))))))))) Kocamla koltumuzda film izleriz =))

4. 29 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

hayallenelım bakalım
    ıstanbul cıragan sarayındayız bende krem rengı böle fransız güpüründen dantellı katkat eteklı bı gelınlık var adamım da barbı bebekj var ya onun sevgılısı ken bebek var aha işte ondan, kaydirigubbakcemile3
    kocam olcak bu ken bebekle oradayız ken bebegımın de kıravat kısmında benım gelınlık güpürümden krem rengı fularımsı bır sey var tabı damatlık içi de krem benle uyumlu
    benim kafamdakı tokalar elmastan hepsı sımsıkı yerlestırılmıs oraya,

davetlilerimiz de malum cıraganda düğün yapıyoruz davetlıler de böle memet alı erbıl hulya avsar sıbel can vs tum paparazzıler bızı cekıyor delikafadulden
    diğer davetlıler malum ızmırde oturuyoruz buradanherkesın davetıyesıyle ucak bıletı bır gönderılmıs oraya getırılıyorlar
    kkdakı samımı kızlarımı da cagarıyorum onların davetıyelerı de iki kişilik tabıkıde gıdıp ılk orada tanısıyorum hem onlar da evlendıgımı gormus olup mutlu oluverıyolar.
    sonracıgıma oracıkta evlenıyoruz yemekler yenıyor falan böle yemek de kalamar havyar vs balık ürünlerı ayarlamısız balık yemeyenler şatobrayn falan yıyor ikincı tercıh olarak, cok tercıhlı yapmıyoruz kı kalıteyı düşürmeyelım karısıklık yasanmasın, limuzınımız kapıda tabıkıde gece cıkıp lımuzınle ucaga atlayıp hawaıye gıdıyoruz orada tatıl yapyoruz böle bungola ewlerde felan :ecrin_bebek:

hayal demedin mi balum ehuehueh hayal işte

6. 29 Mayıs 2009
  7. History

History Guest

Valla süperr =))))) Senin içinde dışarı cıkamayan bi kokoş varmış :KK70::KK70::KK70::KK70: O düğünde şahidinde ben olayım parisde diktirdiğim gece elbisemlee =)))

8. 29 Mayıs 2009
  9. osssnur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    supermıs hayalın canım ..bırden gozumde canlandırdım da ne muhtesem bır dugun olurdu..sositososito

10. 29 Mayıs 2009
  11. History

History Guest

hülya avsar sıbel canı bosverdee .beckham brıtney shakıra angelına tom paris hilton brad felan olsun yaaa =))) hayalse tam hayal olsunnn :KK70:

12. 29 Mayıs 2009
  13. osssnur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dimi ya ...hihoyyyt ama gosterılerı unuttun tatlım sen o buyuleyıcı devasa merdıvenlerden ınerken gokyuzunde bı gosterı olmasını ıstemezmısın

14. 29 Mayıs 2009
  15. History

History Guest

Benimki havai fişek patlatcakmış öle dio :KK70::KK70::KK70::KK70:

16. 29 Mayıs 2009
  17. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benimde şöyleeee deniz kenarı ve yeşillik işte tam böyle bakın reesmiii benim için hazır hayal edilerek hazırlanmış alkisalkisalkis

böyle biyerde en az 15 gün balayıı..

muhteşem bir gelinlik , tüm sevdiklerimle olabileceğim hayatımın en özel anını herkesin unutamamasını sağlamak.... delikafadulden

18. 29 Mayıs 2009
  19. History

History Guest

Gözlerim açık kaldı valla farklı bi bakış açısı ortam süpermişş .. ee gelinliğin altına sandalet ozman :KK70::KK70::KK70: