Hayalinizdeki erkek...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve miss_baby tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : miss_baby
  1. miss_baby

miss_baby _ҳҲҳđέļiçĩøµ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    her genç kızın olmazsa olmaz dediği ve erkekte aardığı belli başlı özellikler vardır buyrun paylaşalım:

ben mesela uzun boylu olsun,esmer sarışın farketmez ama yakışıklı olsun bide mümkünse yüz şekli yuvarlak olmasın:)) teni çok esmer olmasın bebek yüzlü olsun yani yolda yürüdüğümüz zaman herkes baksın ama ozamanda kıskanırım herneyse:)))

2. 15 Temmuz 2010
  3. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yakışılı olsun uzun boylu olsun evi arabası düzgün bir işi olsun romantik olsun ince ruhlu olsun çok iyi modern bir ailesi olsun ev işleinde yardımcı olsun iyi yemek yapan biri olsun ütü yapmaktan anlasın Ağır olsun ama esprilide olsun benimle tartışmasın söylediğim şeyleri eksiksiz yerine geitren biri olsun mümkünse

4. 15 Temmuz 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163

hayal kurmak sinirsiz tabi ...
    ama gercekte bu kadar mükemmel bir erkek yok denilicek kadar azdir sanirim malesef

6. 15 Temmuz 2010
  7. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cok konusmasın öylee ,agır,oturaklı olsun ama bir o kadar da ince fikirli sevgi dolu romantik olsun .. Mümkünse sinirli olmasın ve önyargılı olmasın ..:ecrin_bebek:

8. 15 Temmuz 2010
  9. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    ağır olsun beni de çevresidekileride bakışınla sustursun ama romantik olmayıda bilsin

10. 15 Temmuz 2010
  11. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    benim ruhuma eş olmalıydı ve olduda inşallah daim olur :nazar::kedi:
    he bide pısırık erkek sevmem ben bakışıyla yüreğimi hoplatmalı :nazar:

12. 10 Ekim 2012
  13. tomvejerry

tomvejerry Kendinden Vazgecme! Üye

Beğenildi:
    1.079
    Ödül Puanları:
    163
    Guclu bi karakteri olsun, efendi ve olgun olsun. Iyi bi egitimi, iyi bir isi, saglam bi kisiligi olsun. Konusmayi seven bi adam olsun, onunla beraberken konusacak konu hic bitmesin. Anlayisli, ve sahiplenici olsun ama kiskanc olmasin. Cok az kiskanabilir ama herseyi kiskanmasin. Bana asik olsun. Benimle olmaktan gurur duysun, kotu soz cikmasin agzindan. Cok romantik olmasin cunku bu defa "benden once kac kadina bunlari yapti acaba?" diye dusunup dururum :KK1:

Fiziksel olarak ne sisman ne zayif. diyelim boyu 180 se kilosu 80-85 arasi olsun. yagli degil kasli olsun :KK51: