Hayallerimiz nerde, biz nerdeyiz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DUYGUCIKMAZI tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : DUYGUCIKMAZI
  1. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar hepimiz öyle yada böyle hayaller kurarız......gelecege dair......
    kimi çok basit kimi uçlarda hayaller......

geçmişte hayallerini kurdugumuz ....gerşekleşmesi için çaba harçadıgımız durumlar olmuştur....

bu çabaların sonunda hayaller ya gerçekleşti......yada olmadı.......

hayallerimiz neydi hayata dair ve hayat bize ne sundu nereye sürükledi ki.....

hayallerimiz nerdee biz nerde olduk......

Son düzenleme: 15 Ağustos 2009
  2. 15 Ağustos 2009
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

Doğru hayaller kurduysak, peşinden gitmek gerektiğine inananlardanım Duygum.

Doğru hayaller bizi doğrulara taşır.

Gençken bile olmayacak hayaller kuramadım, biliyordum olmayacağını. Boşuna üzülüp hayal kırıklığına uğramaktansa "es geçmek en iyisidir" derdim

Ama gerçekten olabilecek hayallerse, neden olmadı? diye üzüldüğüm olmuştur...Sonra arkasından gitmediğim için olmadığını anlayıp, kendime kızmıştım

4. 15 Ağustos 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ablacıgım benimde hayallerim vardi......arkasından gittim bazıları oldu...çogu olmadı.....

öyle uçlarda filan degildi.olmayacak şeylerde degildi...........gayet basit şeylerdi.....

bazısına mudahele edildi........peşinden gidemedim..adım attım fakat ......adımımı geri almak zorunda kaldım.....:gitme:

dedigin gibi ...ablacıgım....bu yüzdende kızgınlıgım var hem kendime hem mudahele edenlere........:sinifsinif:

işallah bundan sonrası için hayallerim gerçek olur......:Saruboceq::Saruboceq:

6. 15 Ağustos 2009
  7. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

Duygucuğum, doğru hayal ettiklerimiz illâ olacak değil, olmayabilir de tatlım. Gençliğimdeki kızgınlıklarıma "hayırlısı değilmiş" diyorum şimdilerde, ne yapayım teselli işte.:):)

Hele o engelleyenlere diyecek söz bulamıyorum
    ıpleri başkalarının ellerine vermemek gerek ama olmuyor işte ananeler, alışkanlıklar, el ne der? düşüncesi vs...vs...

Umarım bundan sonra herşey gönlünce ama hayırlısıyla olur inşallah.

8. 15 Ağustos 2009
  9. estel

estel Guest

hayallerimle şu an yaşadığım birbirine çok yakın ufak tefek şeyler dışında ama onlar içinde hayırlısı böyleymiş diyorum..

sevdiğim adamla evlenmek bi bebeğimin olması istediğim bölümde okuyabilmek kendimi istediğim şekilde ifade etmek çok öenmliydi benim için..

rabbim kavuşturdu çok şükür..

inşallah hayallerinize kavuşur geriye dönüp bakınca hep mutlu olacağınız işlere imzanızı atarsınız:)

10. 15 Ağustos 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Hayallerime el uzatmış durumdayım,kavuşmak belki biraz zaman alacak ama beni ona ulaştıracak yolda yürüdüğüm için seviçliyim..Hayal kırıklıklarım da oldu ama söz konusu kişisel hedeflerimse umudu bir kenara itmeyi oldum olası sevmedim..Tutulduğum şeyleri çabalamadan bırakmam,söz konusu insansa imkansız diye bir şeyin olmadığına inananlardanım..Asla olmaz dediğim o kadar şey gerçekleşti ki hayata daha ılımlı bakmayı öğrendim..Umarım herkes dilediği hayata el uzatabilir..:içelim:

12. 15 Ağustos 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Tam ortasındayım..
    ıstediğim mesleği elde etmeme az kaldı.. En büyük hayallerimden biri evimin olmasıydı.. O da oldu Allah'a şükür.. ıyi bir eş ve iyi bir baba bulmak isterdim, onu da bulduğuma inanıyorum... Yani tam ortasındayım hayallerimin...

14. 15 Ağustos 2009
  15. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ogretmen olma hayalım vardı olmak uzereyım..
    Eskısehırde yasama umıdım vardı ıstanbuldayım buyuk ıhtımalle eskısehıre gıtmek yok..
    okul bıtmeden de evlenebılırım derdım evlıyım ve hala ogrencıyım.
    ama hala bırseyler eksık gıbı CADIARZU

16. 17 Ağustos 2009
  17. DUYGUCIKMAZI

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    işallah ablacıgım senin benim ve herkesin hayali bir gün gerçek olur.....

istedigin ve arzuladıgın herşey olur canım:Saruboceq:

tabiki hi. birşey kolay olmuyor varsın zaman alsın hayallere ulaşmak için ...sonuçta adım atmakta ......yarısymış........
    işallah attıgın adımlar hep ilerler ve ulaşırsın isteklerine:lepi:

allah herkese iyi bir eş...çocuklarına baba olucak iyi birini versin ne güzel sen amacına ulaşmışın........evinde olmuş.allah mutlu etsın yuvanda canım....:Saruboceq:

benimde en büyük hayalerimin biride ögretmen olmaktı.......
    ama engel konuldu olamadım.hepte içimde bir köşede bu olucak.......
    öyle seviniyorum istedigi meslegi okuyupta birde mutlu bir evliligi olanlara .......
    insan hayattan başka ne ister ki..........
    mutlu bir yuva ve sevdigin işi yapmaktan başka......
    fisfisfis

Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  18. 17 Ağustos 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hayallerimin çoğu gerçekleşti.sevdiğim erkekle evlendim, şuan bir bebek bekliyoruz.işimle ilgili hayallerim vardı.kimi oldu kimi olmadı.insanın sağlığı yerinde olsun,sevdikleri yanında olsun gerisi nasıl olsa oluyor.hayatımızın,aldığımız nefesin,yaşadığımız anın,sevdiklerimizin kıymetini bilelim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.