Hayat ben bunları haketmedim...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nergiz80 tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nergiz80
  1. nergiz80

nergiz80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarım bu siteye çok konu yazdım destekleriniz olmasa belki bu kadar da cesaret alamazdım.ama kalbim herşeyin önüne geçti aşık olmak sevmek beni köreltti.bu hayat beni o kadar yordu ki ...erkek arkadaşımı 4 senedir seviyorum ama o benden çok şey bekledi her yönde evet yaptım istediklerini evet yaptım...ama yine kıymetli olamadım eğer sevdiysem bunları haketmem mi gerekiyordu? söyleyin ben de insanım yüreğim var şerefim ve haysiyetim vardı ...2 yıl bekledim aramızda bir sürü şey geçti ,aileler herkez biliyodu şimdi ise yok yanım da .2 haftadır aramıyor ve geçenlerde arayınca açmadı bana msj çekt ibir daha arama, rahatsız etme dedi ,seni aramak isteyen seni,bulur dedi ,içim acıdı kendimden vazgeçtim evet kendimi dışarı atmak istedim kaçmak kurtulmak istedim ama o kadar ii bir aileye sahibim ki bunları yapamadım.düşündüm hayatında başka birisi olabilr mi diye çok düşündüm ama bana sözü vardı ama beni bu şekilde bırakıp gitmemeliydi.ayrılalım demedi telde ağlayınca umrumda değil ne halin varsa gör dedi, 2 hafta öncesi böledeğildi insan bu kadar nasıl depğişebilirdi neden yapıyordu bana bunları çok ağladım umrunda olmadı zaman bırakdedi ama telleri hepmeşguldu kalbim içim paramparça yardım edin napyıım bırakamıyorum çünkü hayatımdaki ilk erkek ve yaşanılanlar....

Son düzenleme: 21 Mayıs 2010
  2. 21 Mayıs 2010
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    zamanında bende çok sevdim ama engellerim vardı tek çaren düşüne kalka geleceğe doğru ilerlemk iz kalr şu bu kalır ama unutmak değilde bu hisseleri hissetmezsin cnm
    birde tavsiyem doya doya acını yaşa içinde hiç bir şey kalmasın o zmaan hep bişiler yarımmış gibi gelir insana.

4. 21 Mayıs 2010
  5. nergiz80

nergiz80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inanın her gecem gözyaşıoldu her günüm haram madem ciddi düşünmeye niyeti yoktu neden neden benim gibi birini seçti.işde bunları soramıyorum.şimdi allaha yalvarıyorum bana yardım etsin ...

6. 21 Mayıs 2010
  7. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    eder cnm inann çünkü Allah kimseye kaldıramayacağı bir yükü derdi tasayı vermez emin ol her şeyde hayır vardır pozitif olmak çok zor bu durmda ama sende bişi ypmaya zorlama kendini yaşa ve ders çıkar olgunlaş et yani çokta depresif olma kendine zararın çok dokunur inşallah kısa sürede toparlanırsın..

8. 21 Mayıs 2010
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yaşanılanları kafanıza takıp kendinizi heba etmeyin..ne yaşandıysa yaşanmıştır ve bitmiştir geçmişe bir sünger çekin bunları düşünüp kendinizi üzmeyin..size ne halin varsa gör diyen biri için ağlamaya değer mi?o gözyaşlarınızın zerresini hak etmiyomuş demek ki böyle şeyler söylemiş ve bi daha arama demiş.siz de onu bi daha aramayın biliyorum şuan unutmak çok zor geliyordur size ama sizi istemeyen bi adam için yazık değil mi bu kadar üzülmeye..o nedenle kafanızı meşgul etçek başka uğraşlar bulun ve onu hayatınızdan çıkarmak için çaba harcayın..kimse vazgeçilmez değildir ve sizden de önemli değildir..

10. 21 Mayıs 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diğer konularına göz attım da bu çocuk seninle yüzük takmak istiyordu .

Bir mesajında senden faydalanmak istediğini felan da yazmışsın hatta.Demek yüzüğü de palavra olsun diye takmak istedi.Daha kolay yararlanırım diye düşünmüş olmalı kendini akıllı sanan ağmak alsanaalsanasmile

Arkadaşım kurtulduğuna sevin boşyere üzme tatlı canını.

Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna :nazar:

12. 21 Mayıs 2010
  13. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    her serde bi hayir vardir..simdi sana kotu geliyor ama bu kisi omur boyu hayatini maffetseydi daha mi iyiydi?evet cok canin yanmis,icin aciyor haklisin da.madem bitti artik sende onunu goruyorsun hayata daha olumlu bakmaya calis.neden,nicin diye kendini sorgulayip yorma..mutlaka acisi ondan cikacaktir..ilahi adalete herzaman inanirim..degmeyen biri icin tek damla gozyasi dokme.
    insallah karsina hayirli biri cikar ve herseyi unuttursun..

14. 21 Mayıs 2010
  15. nergiz80

nergiz80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekden çok teşekkür ederim hepinize sizler benim umut ışığımsınız sizler olmasınız kimle dertleşiceğim kime açıcağım bu sırları saolun .yaşanılan hiç birşey unutulmuyor senelrimi vermişim çok fedakarlıkler ettim onun için sonucu beni mahvetmekmiyid soruyorum arkadaşlarım.ben güvenmekle hatamı yaptım sevmek bana göre değilmiydi ozman neden aytrılmıyor benden neden beklemeye alıyorda daha fazla üzüyor beni.sadece arama diyor onu bu kadar değiştircek ne olabilrdi dilerim bir gün bu vicdanın mahkemesini yaapr ama ozman ben olmam belkide göremem

16. 21 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Seni beklemeye almasına nasıl müsade ediyorsun ki canım :umursamaz:

Vuruver tekmeyi gitsin.Ne uğraşıyorsun böyle tiplerle.

Beklemeye almış mış beyefendi :mymeka: bir de görüşme için menejerinden randevu felan al bari alsanaalsanasmile

Bırak lütfen ne ara ne sor.Çok da tın de geç git.

Terkedilmektense terkeden ol böyle bir durumda sengözlerimebaksanab

Birşey soracağım özel olacak ama kusura bakma ,cinsel anlamda bir beraberlik yaşadınız mı ?

18. 21 Mayıs 2010
  19. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    ahhh cAnım ya çok üzüldüm durumuna herşey yoluna girer sen gönlünü ferah tut herşey zamanla düzeliyor ben neler çektim neler benide aynı şekilde bırakıp gitmişti eski erkek arkadaşm ama şimdi arkama baktıgımda onun beni köle gibi kullandığını ve salaklık yaptıgımı anladım şimdi nekadar peşimde koşsada nafile çünkü sözlendim ! zararın neresinden dönersen kardır unutma !!! böylesi senin için daha hayırlıymış demekki evlenseydin de böle şeyler yaşatsaydı ne yapardın dünyadan vazgeçmek isterdin yanında ne güsel ki ailen var ne olucaktı evlendigine bin pişman olucaktınyanında ne güsel ki ailen var sen onunla herşey yaşadın diye kendini şartlandırma sakın olsun herkes yaşıyor nolmuş yani bunları ileride karşına çıkan güsel bi insanla bir daha yaşayabilirsin yaşayamam deme yaşanıyor .... kendini eve kapatma gez dolaş eminim atlatıcaksın bunları ...