Hayat beni neden yoruyosun...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve PeSpEmBe tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : PeSpEmBe
  1. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABA kızlar, şarkıyı dinliyodum da aklıma geldi,sizi neler yoruyo son zamanlarda hadi paylaşalım.benim bayram temizliği dermişim,okkalı yalan olur,temizlik filan yapmadım çünkü:teytey: Ama sanırım yalnızlık yoruyor çünkü eşim günboyu ve hatta akşam da çalıştığı için tek başıma oturmaktan yoruluyorum çok üzgünüm:

2. 5 Aralık 2008
  3. AnaLucia

AnaLucia 31.10.2014 Ali Üye

Beğenildi:
    467
    Ödül Puanları:
    148
    beni en çok yoran iş yerindeki bazı tatsızlıklar.insanın kafası rahat olsun gerisi boş temizlik felan dert diil

4. 6 Aralık 2008
  5. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    308
    :1no2:Merhaba,

Hani derler ya hayatımı yazsam roman olur diye. Benim ki de aynen o türden bir hayat. Genç kızlığımdan beri sorunlar, dertler, sıkıntılar peşimi hiç bırakmadı. 2003'de annemi kaybettikten sonra başıma bir felaketler sinsilesi gelmeye başladı ve hala da devam ediyor.

Anlatsam sayfalar yetmez. Beni hayatta yoran ve bıktıran şeyleri kısaca özetleyebilirim:

1) evlenmek için eşimin ailesiyle girdiğim sonu gelmez terslikler,
    2) evlendikten sonra eşimin işyerlerinde sürekli problem olup işten ayrılmaları,
    3) tam herşey yoluna girdi hamileyim çocuğum olacak derkeeennn, işyerinde yediğim yemekten zehirlenmem ve çocuğumun karnımda ölmesi,
    4) kürtajı yapan doktorun işyerimle iş ilişkisi olduğu için bilerek veya bilmeyerek bana zarar vermesi,
    5) bunun sonucunda çektiğim dayanılmaz,sabahlara kadar uyuyamadığım ağrılar ve sancılar,
    6) 1,5 sene boyunca gittiğim sayısız doktor ve tedavi, psikolojik baskılar,
    7) sonunda hamile kaldım oh derken, çalıştığım işyerinde kendini bilmez ve sorunlu bir kadın yüzünden işten çıkarılmam,
    8) doğumumu normal istediğim halde, mecburen sezeryan olması,
    9) doğumdan sonra bırakın bir kaç ay 40 gün bile benim yanımda yardım edecek kimsenin olmaması,elimde minnacık bir bebekle ortalarda kalmam,
    10) eşimin o sıralarda iş sebebiyle sabah yedide evden çıkıp, gece 4-5 gibi eve gelmesi,11) ameliyatlı halimle tek başıma ağlayarak çocuğu yerinden alıp emzirmeye çalışmam, iş yapmam,
    12) bu kadar sıkıntının üzerine artık daha fazla dayanamayıp depresyona girmem,
    13) depresyondayken sürekli ağlamam ve kendimi öldürüp kurtulmayı düşünmem,
    14) bu sırada eşiminde sonradan çıkan değişik istekleri, özentileri ve benim depresyonum sonucu aramızın iyice açılması,
    15) adliyeye kadar gidip boşanmaya karar vermemiz,
    16) araya giren arkadaşlar ve çocuğumuz için bir kere daha denememiz,
    17) tam herşey yoluna girdi, çocuğuma 3 yaşına kadar ben bakıyım, daha sonra kreşe verip çalışmaya karar vermişken,
    18) babamın bize emanet ettiği arabanın kapımızın önünden çalınması sonucu, 15 milyarlık borç altına girmemiz,
    19) babama yeni araba almak için çektiğimiz krediyi ödemek için benim de işe girmek zorunda kalmam,
    20) günlerce kucağımda oğlum, ona iyi bakacak zarar vermeyecek kreşler aramam ve en nihayetinde bulmam,
    21) bir sürü iş görüşmesine gitmem, fakat çocuktan dolayı bir çoğuna alınmamam,
    22) yeni yıldan sonra bankaya her ay 500 ytl ödememiz olması, fakat kiracı olduğumuz ve eşimin maaşının ancak ev kirası ve diğer giderlere yetmesi,
    23) benim hala iş bulamamam,
    24) bütün bunların sonucu olarak kendimi müthiş bir baskı ve yük altında hissetmem,
    25) eşime, oğluma, aileme ve bütün dünyaya karşı olan sorumluluklarımı ve yüklerimi artık kaldırmamam ve taşıyamam,
    26) kısacası ne yapacağımı hiç ama hiç bilmemem...

6. 6 Aralık 2008
  7. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

bi kaçgündür bitmek bilmez baş ağrılarım,
    doktorun bu ağrılardan şüphelenmesi,
    ve korkumdan bişey çıkıcak diye doktora gitmemem,
    birdee geceleri bi türlü uyuyamam yoruyor:nazar:

8. 6 Aralık 2008
  9. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    benı gurbet,burdakı yalnızlıgım,son zamanlardakı sıkıntıdanolusan bıtkınlık,aıleme ozlemım ........say say bıtmez ama yınede yasamak guzel en azından ıkı tane bebısım ıcın

10. 6 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    beni şu an yoran endişelerim..
    doğumdan sonra geçer inşallah:Saruboceq:

12. 6 Aralık 2008
  13. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    beni de eşimin ailesi yoruyor...
    ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN BAŞKA DERDİM YOK....
    İNŞALLAH ALLAHIM KENDİ EVİME ÇIKARSAM BİRGÜN DERİN BİR ŞÜKÜR ÇEKECEĞİM...
    :Saruboceq:

14. 6 Aralık 2008
  15. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Kafamda kurduğum bitmeyen, tükenmeyen düşünceler...
    Çok şükür bu günüme, biten iki yıl benden çok şeyler götürdü ama mükafatını da fazlası ile verdi. :lepi:

16. 6 Aralık 2008
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili betican ya okurken dehşete düştüm ya ALLAH yardımcın olsun,çok üzüldüm inan ama inşALLAH sonunda çok mutlu olursunuz.Çektiğin acıları unutturacak mutluluklar yaşamanı diliyorum.
    Merak ettiğim şey sen bütün bunları yaşarken eşin sana destek oldu mu ya da ne kadar oldu ? umarım bir daha böyle sıkıntılar yaşamazsınız

18. 6 Aralık 2008
  19. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Evlenmek için sabredip para biriktirmek zorunda olmam beni çok yoruyor senağlama