Hayat bizi neden yoruyor ?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve AESEROCK tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : AESEROCK
  1. AESEROCK

AESEROCK Guest

Merhaba arkadaşlar ,

Çok karışık günler yaşıyorum.Hayat gerçekten bizi yoruyor buna daha ne kadar izin vereceğiz.Aldatılmak , hep fedakarlık yapmak neden bize düşüyor.Neden hep veren bizler oluyoruz.............

2. 28 Ağustos 2008
  3. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    çünkü bizler kadınız canım ve kadınlar maalesef birer köle durumundalar . kim ne derse desin, bizler birer köle gibi kullanılıyoruz. modern kölöleriz bizler. buna karşı çıktığımızda ise bakış açısı hep aynıdır. asi oluruz. doymayan kadın oluruz.
    keşke bunu değiştirmek için yeterince mücadele gücü olsa kadınlarımızda. kendi ayaklarımız üstünde , kendi kendimize yeterek yaşamayı becerebilsek.

4. 16 Kasım 2013
  5. jarelbestel

jarelbestel Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Hiç moralini bozma canm 3 günlük dünya sonuçta, sana yapılan yanlışları görmezden gel bırak kendi hallarine onları elbet birgün cezalarını çekecekler,

6. 16 Kasım 2013
  7. yirmisekizonbirdoksan

yirmisekizonbirdoksan Alperen'im 02.12.2014 Üye

Beğenildi:
    3.001
    Ödül Puanları:
    193
    Yoruyor ki ne yoruyor. 23 yasimda kendi kendime cok bakabiliyormus gibi bi de evlendim :KK43: tamam seviyorum seviliyorum tamam ask var amaaa.. kocamla basacikamiyorken bir de annem kilometreler otesinden geldiginde onunla tartismak yok mu :KK43:( offf ooooff.. su babam melaike gibi adam valla. Allahim onun acisini yasatmasin bana. Evet bazen ciddi ciddi Ölesim geliiyoooo !!!