Hayat bu kadar acımasız mı olmalı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pinar-20 tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : pinar-20
  1. pinar-20

pinar-20 Guest

nasıl anlatsam bilmiyorum yüz yüze kimseyle paylaşamıyorum içimde fırtınalar kopuyo açılamıyorum hayatımı anlatım çok güzel anne ve babaya sahibim tek çocuğum komşumuzun oğlu ile çıkmaya başladım ailemden izin alarak mayıs 2000 de her gün kavga ediyoduk ama ayrılmayı hiç beceremedik sonunda hep barışıyoduk ben ayrılmak istediğimde delice şeyler yapıyodu bikere kendini çatıdan atmaya bile kalkıştı zor bi arkadaşlık dönemi geçirdik bu sadece arkadaşlıkla kalmadı daha 15 yaşında falandım galiba ilk defa bazı şeyler yaşadık ama ileri gitmeden sonra hep bırakmak isdedim hep pişamn oldum ama bitürlü bırakamadık şimdi nişanlandık ailesi beni çok seviyo benimkilerde onu ama annemle sürekli kavga ediyolar beni tehtit ediyo ailene ilerde göndermem annen yüzüne hasret kalır die buda beni kendinden çok soğutuyo ama ayrılamıyorum bitiremiyorum yaşadıklarım geliyo bana ya benim yada kara toprağın olursun diye tehtit ediyo seviyo muyum?evet seviyorum iyi yönleride çok ama annemle arasındaki sorun beni çok yıpratıyo bana şimdilerde sürekli sen karpuzsun bende bıcak diyo sizce ben ne yapmalıyım çok üzülüyorum kimseyle paylaşamıyorum yanlızım biliyorum bazılarız beni yargılıcak hepsine hazırım ama lütfen bi akıl verin...

2. 27 Ekim 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendisine ve karşısındakine zarar veren zihniyetten uzak durun derim ben..hele de kendine birşeyler yapmakla tehdit eden erkeklerden....anneniz sizi doğurmasaydı o karpuzu nerden bulacaktı acaba? annenizle yaşadığı sorunların nedeni de büyük ihtimal annenizin onun yanlış kişi olduğunu anlamasıdır...

4. 27 Ekim 2008
  5. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Çok küçük yaşta başlamışsın onunla bu ilişkiye. Çok şey paylaşmışsın. Belki sevgi belki alışkanlık Vazgeçmen zor anlayabiliyorum.

Ama annen o senin. Canın. O evlendikten sonra annenle görüştürmem diyerek annenden çok seni cezalandırıyor. Sen yanlışı baştan yapmışsınç İpleri eline vermişsin. Sen kim oluyosun da anneme böyle davranıyosun dememişsin.

Ne demek annenle anlaşamamak onlar arkadaş değil. O bir anne, onunda annesi sayılır. Herşeyden önce sevdiğinin annesi.

Kusura bakma ama bu çok büyük bi saygısızlık. Annem geldi gözümün önüne. Şu dünyadaki bütün erkekleri kurban ederim onun üzüntüsünün bir zerresine.

O gider unutulur eldir. Ama bi dene bakalım evlenip de annenle görüşmediğini.

Annen o senin ne yapsan da çıkaramazsın en yüreğinden beyninden CANINDAN...

Diyorsan ki çok seviyorum, bu yola baş koydum, ne dese yaparım o kadar seviyorum dayanırım. Yol senin canım.

Ama ben olsam asla öyle konuşmasına bile izin vermem.
    Koyarım başımı annemin dizine huzur bu derim.

6. 27 Ekim 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    O adamdan en yakın zamanda uzaklaşın..
    Ailenize haber verin..Kendini çatıdan atmaya kalkan adamdan herşey beklenir..:nazar:
    Hele ki tehdit,ailenlenle görüştürmücekmiş,uğraşmayın böyle terbiyesiz adamlarla..Çok üzgünüm çoook

8. 27 Ekim 2008
  9. pinar-20

pinar-20 Guest

cevabınız için öncelikle teşekkür ederim ama biz arkadaşken hem annem hemde o birbirleriyle çok ii anlaşıyolardı hatta anne arkadaşlık zamanlarımızda ilişkimizin yürümesinde en büyük katkıyı yapmış insandır hep barışmamızı annem sağladı ama yıllar ikisini birbirinden ayırdı artık anlaşamaz oldular

10. 27 Ekim 2008
  11. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim nisanlinin psikolojisi hic iyi degil bence...
    sürekli kendine ve sana zarar vermekten bahseden bir insan normal olamaz...
    ilk önce onunla konusup bu sorununu kabul etmesini sagla ve profesyonel yardim almasini sagla...

12. 27 Ekim 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım, evlilik zaten keskin bir bıçak, o kadar inanılmaz sorunlar beklenmedik olaylar çıkıyor ki evlilikte....iki insanın tek yürek olup dayanması gerekiyor..daha şimdiden kendi bıçak karşısındakini karpuz olarak gören bir erkekle hayat nasıl geçer? karpuz belli bir yerden sonra kesmeye gerek kalmadan çatlar orta yerinden...ona göre, iyi düşün, akıllı davran..seçimini yap....

14. 27 Ekim 2008
  15. pinar-20

pinar-20 Guest

bencede aklında bi sorun var ama nasıl söylersin o deliye biz aynı mahellenin çocuklarıyız ne biz o mahelleden taşınırız ne de onlar o yüzden sadece sabrediyorum evlenim ismimi temizliyim sonra olmadı boşanırım diyorum daha öyle kötü tehtitleri varki duysanız şaşırır kalırsınız bence bu sevgi değil yani böyle sevgi olmamalı bizimki sadece alışkanlık galiba

16. 27 Ekim 2008
  17. pinar-20

pinar-20 Guest

aslında zamanında yaptığım aptallıklar olmamış olsa şimdi çoktan bitirmiştim asla dahasını çekemezdim şimdide sadece dayanıyosam ailem içindir onların başını yere eğdirmemek içindir çünkü şimdi bitirdim desem hayatımızı maffeder işte bi çıkmazdayım geçmişte yaptıklarımın cezasını şimdi çekiyorum.

18. 27 Ekim 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Çok yanlış fikirler çooook..
    Hiç kimsenin adı kirlenmez ki temizlemekle uğraşılsın..:1no2:
    Önce bunu öğrenmelisin..
    Daha sonra he deyince boşanılmayacağını ve evlilikte o tehditlerini uygulamaya geçirmeyeceğine ne kadar inanıyorsun..Çok üzgünüm çoook
    Alt tarafı nişanlısın,at yüzüğü kurtul..:dilcikar:
    Hem ailen bu kadar zor durumda olduğunu bilse gerekirse senin için ülke değiştirir bence..:eek: