Hayat cok acı

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve citlenbik06 tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : citlenbik06
  1. citlenbik06

citlenbik06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    YA ARKADASLAR COK KOTUYUM BIRI BENI DINLESIN NE OLUR HIC ARKADASIM YOK 5 YILDIR SEVDIGIM BI INSAN VARDI HERSEY COK GUZELDI VE O DUN SOZLENDI YIKILDIM COK KOTUYUM mafoldumben1 AY SONRADA DUGUNU OLACAK AİLESI SIRF KAPALI DIYE ONLA EVLENMESINI ISTEDI BENIMKI HIC MUCADELE ETMEDI ONLAR KIM DERSE O DEDI BENIDE HALA COK SEVDIGINI VE UZGUN OLDUGUNU SOYLUYO USTELIK BEN EVLENENE KADAR BENI BIRAKMICAKMIS YAPAMAM DEDIM.SENI GELINLIKLE GORMEDEN VAZGECEMEM DIYO.LUTFEN YARDIM EDIN KIMSEYLEDE PAYLASAMIYORUM DERDIMI HAYATIMDA HIC ARKADAS BIRAKMADI BANA COK KISKANCTI KIMSEYLE GORUSTURMEDI SIMDIDE KALDIM TEK BASIMAmafoldumbenCOK ZOR COK....

2. 3 Kasım 2009
  3. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten sevseydi mücadele ederdi...
    peşini bıraksın söyle yoksa çok yanlış yollara girersiniz.
    zaten ailesinin her dediğine he diyen adamdan hayır gelmez kendi kişiliği yok mu onun..
    sen onun sözlendiğine değil böyle bir adama 5 yılını verdiğine üzül.
    unut gitsin önüne bak çok rahatsız edersede ailesini ara söyle kulağını çeksinler..
    o artık sözlü bir erkek eğer görüşemeye devam edersen
    kötü olan o değil sen olursun seni kötü bilirler...bi de adın çıkmasın...

4. 3 Kasım 2009
  5. cadoloz_x

cadoloz_x Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence dedıgı kadar sevseydı oda evlenmezdı begenmedıgını soyleyebılırdı aynı sey benım cevremdede oldu kız cok cok aykırı bı kızdı ama cocuk aılesıne kabul ettırdı aılesının bulduklarını begenmedı ya o yada hıc evlnemıcem dedı oda evlenmeyebılırdı onun ıcın acı cekme demıcem ıllakı acı cekceksın ama sende kendıne gelıp bıran once hayatına yon ver o vermıs bıle.sana vazgecmıcem dıyomus nasıl vazgecmemek evlenıyo bundan baska vazgecmekmı olur

6. 3 Kasım 2009
  7. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Canım sakın ola bu şahıs evlendikten sonra onunla görüşeyim deme
    oh ne ala sevgisine sahip çıkmasın, ailesinin ağzına baksın gitsin başkasıyla evlensin sonra seni bırakmıcam
    ne bu ya oyuncak mısın sen onun elinde
    :eek:klava:
    sevmediği halde evleniyorsa bu onun sorunu

8. 3 Kasım 2009
  9. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    acı ama gerçek o seni sevse sözlenmez mücadele ederdi kimse ayrılık acısından ölmüyor aynı duyguları yaşadım ilk zamanlar zor oluyor ama öğreniyorsun onsuz yaşamayı ondan uzaklaş yoksa daha büyük acı yaşarsın

10. 3 Kasım 2009
  11. citlenbik06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sagolun cok tesekkur ederım cevaplarınıza kalbımde rıtım bozuklugu cıktı uzuntumden ılac kullanıyorum sımdı hayat cok acı verıyo bende ısteseydı yapardı benım evlenırdı dıye dusunuyorum ama uzulmemek elde degıl benı ıstemeye gelenler oldugunda bana tek bı laf soyledı kabul edersen yarın ben yokum dedı ben onu sevdıgımden bırakamadıgımdan hıc bırını kabul etmedım o ne yaptı annemgıl cok baskı yapıyo dıye sÖzlendı

12. 3 Kasım 2009
  13. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ben "beni gelinlikle görene kadar vazgeçmiyor" kısmını anlamadım. Başkası ile sözlenmesi vazgeçmiş olduğu anlamına gelmiyor mu? Yoksa ikinizi birden mi idare edecek?
    O herifin gerçek yüzünü anlamak için o sözlendiği kızın yerne koy kendini. Biri snele sözleniyor ama içinden başkasını istiyor, bekliyor. Bunu yapabilen birini mi seviyorsun? Sal ipini gitsin.
    Daha ne güzel insanlar ne mutlu günler bekliyor seni kim bilir. Çok mutlu olursun umarım. Seni ahkedenler için emek harca, haketmeyen dengesizlere değmez.

14. 3 Kasım 2009
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sakin uzulme ve kesinlikle uzak dur..ne ara kizi buldular da sozlendi..zorlaymista bilmem ne..bunlar cocuk yapar o da zorla olur..kötükedihüso5 yilini calmis simdi de utanmadan evlenene kadar gorusecekmis...yazik yazik..kurtulduguna sevin karaktersiz adam..:eek:klava:

16. 3 Kasım 2009
  17. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar bir de ukalalık olarak algılamayın ne olur ama şu arkadaş meselesine değinmek istiyorum. Burada birçok konuda, "Eşinizin sevgilinizin özel hayatınızı kıstlamasına izin vermeyin, kıskançlık sevgi değildir, herkesin kendine ait bir alanı olmalı, tek kişiyle ömür geçmez, arkadaın yeri ayrı sevgilini yeri ayrı." dediğimde çok tepki aldığım zamanlar oldu. "Seviyorsam kısıtlamalarına da uyarım." mantığı ile çok ağır eleştiriler de aldım zamanında. Ama işte böyle durumlarda ortaya çıkıyor demek istediğim. Birgün bir bakıyorsun dertleşecek kimse kalmamış. Bunu anlamak için illa ki ayrılık olması da gerekmez. Her dert eşle konuşulmaz ki. Ondan saklanır anlamında söylemiyorum ama öyle zamanlar öyle konular oluyor ki, bir arkadaşın yerini sevgili ya da eş alamıyor. Herkesla paylaşılan şey farklı. O yüzden bi kadınlar, sevgili ya da eş yoluna arkadaşlarımızda vazgeçmeyelim; tıpkı arkadaş yoluna sevgilimizi kaybetmememiz gerektiği gibi.

18. 3 Kasım 2009
  19. citlenbik06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dahasıda var cok dertlıyım ben baskasıyla gorusmucekmısım bende gorucu usulu evlencekmısım bırıyle gormucekmıs benı bana sen mutlu olcaksın dıyo hakedıyosun dıyo ısteseydı olurdu ama olmadı ıŞte 27 yasındayım o 30 yasında en guzel yıllarımı ona verdım onla gecırdım kotu gunlerımızde oldu bence en onemlısı bana hep sen benden korkuyosun korkmasan bır dakıka durman yanımda ıyodu hep bana hıc guvenmıyodu paronayaktı hıc bısey yapmama ragmen sureklı ona yalan soyledım sanıyodu ben cok sevdım onu korktugumda dogru ama sevgım daha agır gece hayatı vardı cok ıÇıyodu sarhos olup arıyodu korkmam dogal.